Sari la conținut

Interesant


xyz2014

Postări Recomandate

  • Oras:deva
  • Oras:deva

blonda este ok am fost la ea in sibiu ai de pe la moldova 

orolul ai ok 

ea ai fumusica nu are figuri 

pe scurt mie unu mio placut de revenit mai revin cu siguranta cand o sa mai am drum prin sibiu 

am intales de la ea ca lucreaza si pe la brasov 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Teapa. Nu recomand.am sunat si mi-a spus ca e 100 de lei doua numere de total.intreb de marime(daca ar conta). Mi se raspunde ca nu.doua numere la 100 de lei am zis ca e teapa...dar ma gandeam ca un nr tot o sa fie.

Aleg sa merg( locatie langa delfinariu). Ajung acolo si aflu ca pretul era pt un singur numar, ca anal face in functie de marime si in plus...numai figuri, oral 10 secunde(maxim...nu exagerez) , si normal cu pretentii(ca nu ii place, ca o doare , "termina mai repede" , etc)

De evitat

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Teapa. Nu recomand.am sunat si mi-a spus ca e 100 de lei doua numere de total.intreb de marime(daca ar conta). Mi se raspunde ca nu.doua numere la 100 de lei am zis ca e teapa...dar ma gandeam ca un nr tot o sa fie.

Aleg sa merg( locatie langa delfinariu). Ajung acolo si aflu ca pretul era pt un singur numar, ca anal face in functie de marime si in plus...numai figuri, oral 10 secunde(maxim...nu exagerez) , si normal cu pretentii(ca nu ii place, ca o doare , "termina mai repede" , etc)

De evitat

sa inteleg ca e la Constanta sau a fost, si ai vizitat o acolo?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...