Sari la conținut

Doamna maghiara 0753532040


Postări Recomandate

  • Oras:Brașov
  • Oras:Brașov
57 minutes ago, solobanu said:

Pe acest nr de tel răspunde 0753532949?

Da, răspunde la acest număr. Am contactat-o telefonic și prin sms acum două zile și mi-a zis : 80 lei/30 minute și 120 lei/50 de minute. Locația este pe strada Suceava. 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare
La 24.03.2022 la 9:33, Bolidu20 a spus:

Da, răspunde la acest număr. Am contactat-o telefonic și prin sms acum două zile și mi-a zis : 80 lei/30 minute și 120 lei/50 de minute. Locația este pe strada Suceava. 

da este reala informatia...am fost si eu saptamana trecuta...locatie foarte curata si decenta 120 ron/50 min masaj+finalizare manuala...se dezbraca complet la finalizare...accepta atingeri dar fara introduceri....contactata prin SMS...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:tg-mures
  • Oras:tg-mures
La 04.04.2022 la 11:54, catalin43 a spus:

da este reala informatia...am fost si eu saptamana trecuta...locatie foarte curata si decenta 120 ron/50 min masaj+finalizare manuala...se dezbraca complet la finalizare...accepta atingeri dar fara introduceri....contactata prin SMS...

ce varsta are ?

 

Link spre comentariu
Acum 20 ore, Dragos1230 a spus:

Tu esti fit? Nu te obliga nimeni sa mai mergi daca nu a fost pe placul tau. 

Cred ca tu nu ai înțeles ideea. Am făcut recenzia ca sa știe și alții detaliile. Doar ca tu poate nu înțelegi rostul acestor postări.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj
La 28.04.2022 la 11:02, solobanu a spus:

Cred ca tu nu ai înțeles ideea. Am făcut recenzia ca sa știe și alții detaliile. Doar ca tu poate nu înțelegi rostul acestor postări.

Am inteles perfect ideea. Dar anumite postari spun multe despre cei care le posteaza. Foarte urat sa denigrezi o persoana. Nu ti-a placut nu te mai duci stai acasa cu nevasta. Treaba e simpla

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures
22 hours ago, Dragos1230 said:

Am inteles perfect ideea. Dar anumite postari spun multe despre cei care le posteaza. Foarte urat sa denigrezi o persoana. Nu ti-a placut nu te mai duci stai acasa cu nevasta. Treaba e simpla

Mie nu mi se pare ca a denigrat șobolanul pe nimeni, pana la urma pt asta e forumul ca să avem parte de reviews sincere

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

am fost și eu la dânsa, de mai multe ori, am prins-o in toate locațiile (Sângeorgiu de Mureș, Aleea Carpați, 7 Noiembrie și strada Sucevei). Face un masaj foarte bun, sta topless, o poți atinge, iar la sfârșit nud și sunt permise atingerile in zona intima. Cu clienții vechi, fideli, e mult mai permisiva.

Link spre comentariu
  • Oras:Targu-Mures
  • Oras:Targu-Mures

activează inca, dar are cercul ei de clienți vechi, fideli care au prioritate, mai răspunde la telefon când are o fereastra libera la programare. Eu când am fost la ea suna într-una telefonul, dar că o profesionista ce e nu răspundea la apeluri. Trebuie insistat sau scrie un SMS că răspunde.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...