Sari la conținut

Doamna maghiara 0753532040


Postări Recomandate

Am fost la masaj și revin cu niște detalii legat de "prietena" doamnei. Fata nu spune nimic nu e urâtă nici frumoasă nu e ( cél puțin după gusturile). Are în jur de 168 cm și aproximez vreo 45 de ani.Insa la corp arata suspect de bine daca ne gândim și la vârsta ei.Piele fina,sini medii spre mari ferm că la o fată de 20 ani. Fund bombat fara pic de grăsime pe ea. Păcat că nu face decât masaj,cel puțin pe min m-a refuzat elegant. Altfel masajul nu e mare lucru nu este la nivelul doamnei nici pe departe.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost la masaj și revin cu niște detalii legat de "prietena" doamnei. Fata nu spune nimic nu e urâtă nici frumoasă nu e ( cél puțin după gusturile). Are în jur de 168 cm și aproximez vreo 45 de ani.Insa la corp arata suspect de bine daca ne gândim și la vârsta ei.Piele fina,sini medii spre mari ferm că la o fată de 20 ani. Fund bombat fara pic de grăsime pe ea. Păcat că nu face decât masaj,cel puțin pe min m-a refuzat elegant. Altfel masajul nu e mare lucru nu este la nivelul doamnei nici pe departe.

numarul de telefon e bun?

Link spre comentariu
  • Oras:cluj-mures
  • Oras:cluj-mures

Am fost la masaj și revin cu niște detalii legat de "prietena" doamnei. Fata nu spune nimic nu e urâtă nici frumoasă nu e ( cél puțin după gusturile). Are în jur de 168 cm și aproximez vreo 45 de ani.Insa la corp arata suspect de bine daca ne gândim și la vârsta ei.Piele fina,sini medii spre mari ferm că la o fată de 20 ani. Fund bombat fara pic de grăsime pe ea. Păcat că nu face decât masaj,cel puțin pe min m-a refuzat elegant. Altfel masajul nu e mare lucru nu este la nivelul doamnei nici pe departe.

la doamna am fost si eu,m-ar tenta  la prietena ei,tot asa face cu finalizare?nud?fac separat sau impreuna?

Link spre comentariu
  • Oras:Targu Mures
  • Oras:Targu Mures

Salut! Am sunat eu acu vreo 2-3 săptămâni sa o întreb dacă mai lucrează împreuna cu colega iar răspunsul a fost negativ. Lucrează doar singura iar colega vine in vizita din când in când dar fără un program anume. Nu am întrebat de prețuri pentru ca nu ma interesa doamna ci mai mult colega. Spor!

Link spre comentariu
Vizitator micesteanu
Reputație: 0

Nu are poze .mergi o vezi daca nu îți place nu stai

Care este nr de mobil la care raspunde acum, adica cel pe care se poate face o programare. Este cel din titlul topicului?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...