Sari la conținut

Bianca - 19 ani - 0738769975


Vizitator cenzurat

Postări Recomandate

  • Oras:HELL
  • Oras:HELL

Am fost,pozele par reale,desi nu sunt sigur,e o pustoaica gen de la tara,18/19 ani,pret 100/200,mult pt o incepatoare,dar in schimb te trateaza frumos,te indruma la baie,e curata,se mai implica si la sex,contre alea alea..stiti voi,locatia langa geamie la ciresica,bloc ANL,recomand macar o data de incercare,eu am stat un numar..in general fac caracterizare cu note,dar aici nu prea am ce..e prea la inceput..

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am fost,pozele par reale,desi nu sunt sigur,e o pustoaica gen de la tara,18/19 ani,pret 100/200,mult pt o incepatoare,dar in schimb te trateaza frumos,te indruma la baie,e curata,se mai implica si la sex,contre alea alea..stiti voi,locatia langa geamie la ciresica,bloc ANL,recomand macar o data de incercare,eu am stat un numar..in general fac caracterizare cu note,dar aici nu prea am ce..e prea la inceput..

 

Intra-adevar o moldoveanca de la tara, incepatoare, se implica, oral deep chiar insistent as zice, chiar merita incercata o data

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Din punctul meu de vedere este o tepara la capatul celalalt alt firului. Sunat..programat ptr o vizita in jumatate de ora...ajuns la magazin Geanina de pe Succevei...raspuns la telefon ca e plecata la o deplasare de 2 ore.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Referitor la modul de exprimare de la telefon cand am intrebat`o daca este normal sa treversez orasul pentru a ajunge la ea si ea sa o intinda englezeste...chiar ma bucur ca am economisit banii si nu am mai ajuns la ea.Mi-am invatat lectia sa nu mai incerc noutati ci sa merg pe mana fetelor consacrate si cu bun simt.

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Din punctul meu de vedere este o tepara la capatul celalalt alt firului. Sunat..programat ptr o vizita in jumatate de ora...ajuns la magazin Geanina de pe Succevei...raspuns la telefon ca e plecata la o deplasare de 2 ore.

sigur era la deplasare ca are borac pe care-l creste cu iuby ....

ea presteaza doar cand poate sa plece de langa copil

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Intra-adevar o moldoveanca de la tara, incepatoare, se implica, oral deep chiar insistent as zice, chiar merita incercata o data

Jura-te ca ai fost !! Te iei dupa ce scrie unu' altu'. Zi-mi si mie litera scarii sau alt indiciu despre locul unde isi desfasoara activitatea (nu-mi zice Sucevei-geamie-bloc ANL). Din intamplare suntem vecini.

  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
Vizitator cenzurat
Reputație: 0

Jura-te ca ai fost !! Te iei dupa ce scrie unu' altu'. Zi-mi si mie litera scarii sau alt indiciu despre locul unde isi desfasoara activitatea (nu-mi zice Sucevei-geamie-bloc ANL). Din intamplare suntem vecini.

intr-un bloc naspa rau la ultimul etaj

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Jura-te ca ai fost !! Te iei dupa ce scrie unu' altu'. Zi-mi si mie litera scarii sau alt indiciu despre locul unde isi desfasoara activitatea (nu-mi zice Sucevei-geamie-bloc ANL). Din intamplare suntem vecini.

 

Asa e cum zici tu, ma iau dupa unu si altu :laugh2

 

 

Nu e la ultimul etaj,e la parter,cum vii de pe Lapusneanu,faci dreapta la magazinul non stop,si inca o data dreapta la ghena de gunoaie,mergi vreo 100m si in stanga ta va fi blocul ANL,scara din fata ta,acolo sta fata..

Mie mi-a zis ca are si colega..

 

Prima usa pe dreapta, sa ii fac pe plac lu fraieru ala de mai sus.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

concluzia:

 

-are nevoie de o patura noua ca fumeaza si a arso pe patura actuala

-are nevoie de maner nou la dulap ca sa rupt

-are un corp bun de pula

-nu am inteles de la colegi acum daca este buna sau tepara

-nu sunt acolo sa ai bat cu maciuca la usa sa aflu singur

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

concluzia:

 

-are nevoie de o patura noua ca fumeaza si a arso pe patura actuala

-are nevoie de maner nou la dulap ca sa rupt

-are un corp bun de pula

-nu am inteles de la colegi acum daca este buna sau tepara

-nu sunt acolo sa ai bat cu maciuca la usa sa aflu singur

Te contrazici singur in legatura cu mediul ambient.

Uita-te ce ai zis aici: https://nimfomane.com/forum/topic/125677-roxana-19ani-0729594304/?do=findComment&comment=5365306

 

Ai probleme baietas. Imposibil de neremarcat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

mersi de tip sper sa vin cat de repede acasa dracu pierd orice ocazie buna

 

mergi fara retinere, locatia nu prea e imbietoare, domnisoara in schimb face toti banii .

dupa cum arata la corp nu prea inclin sa cred ca ar fi nascut vreodata .

iar titele … tehnologie superioara , aerodinamice , ascutite parca ar fi sculptate .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

nu, nu ce am zis este corect daca fata este buna nu conteaza locatia in nici un caz dar am listat manerul si patura pentru mos craciun :D

 

Te contrazici singur in legatura cu mediul ambient.
Uita-te ce ai zis aici: https://nimfomane.com/forum/topic/125677-roxana-19ani-0729594304/?do=findComment&comment=5365306

Ai probleme baietas. Imposibil de neremarcat.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

concluzia:

 

-are nevoie de o patura noua ca fumeaza si a arso pe patura actuala

-are nevoie de maner nou la dulap ca sa rupt

-are un corp bun de pula

-nu am inteles de la colegi acum daca este buna sau tepara

-nu sunt acolo sa ai bat cu maciuca la usa sa aflu singur

 

 

mergi fara retinere, locatia nu prea e imbietoare, domnisoara in schimb face toti banii .

dupa cum arata la corp nu prea inclin sa cred ca ar fi nascut vreodata .

iar titele … tehnologie superioara , aerodinamice , ascutite parca ar fi sculptate .

 

Mie mi s-a parut cam copila de la telefon, insa mi-a raspuns cand am ajuns si chiar a fost ok, cum zice si Obiectiv, merita. E incepatoare insa suge pula bine si nu comenteaza la nici o pozitie, e foarte permisiva, tzatzele bomba

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

interesanta, nu bagi te rog o recenzie scurta? sa fie mutata la testate, ca pana vin eu am pierduto din ochi, si m-ar interesa niste detaili

 

Mie mi s-a parut cam copila de la telefon, insa mi-a raspuns cand am ajuns si chiar a fost ok, cum zice si Obiectiv, merita. E incepatoare insa suge pula bine si nu comenteaza la nici o pozitie, e foarte permisiva, tzatzele bomba

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

interesanta, nu bagi te rog o recenzie scurta? sa fie mutata la testate, ca pana vin eu am pierduto din ochi, si m-ar interesa niste detaili

 

nu mai fac recenzii de mult, dar o sa dau niste note

 

oral: 9,5 (deep si destul de umed)

normal: 7 (aici nu prea stie dar e permisiva si asculta indicatiile)

corp: 8,5

fata: 7 (pistruiata, duce un pic a englezoaica roscata si pistruiata, sau a fata de la tara)

amenda: 100/200 (oral neportejat, normal protejat)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

multumesc si asa este mai mult de suficient!

 

nu mai fac recenzii de mult, dar o sa dau niste note

 

oral: 9,5 (deep si destul de umed)

normal: 7 (aici nu prea stie dar e permisiva si asculta indicatiile)

corp: 8,5

fata: 7 (pistruiata, duce un pic a englezoaica roscata si pistruiata, sau a fata de la tara)

amenda: 100/200 (oral neportejat, normal protejat)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta
  • Telefon: 0722256984
  • Oras:Constanta

    Draguta domnisoara, un cur santos taman bun de pompat la el si niste tate de concurs. Stie sa suga, cu lins, cu deep si pe deasupra mai stie si sa se futa binisor. Cam tacuta dar nici eu nu sunt foarte expert intr-ale conversatiei; fata sta la o tigare cu tine si nici nu pare foarte grabita sa te dea afara. Zicea ca-si ia tatele alea belea si pleaca de pe meleagurile Dobrogene undeva pe la Valcea?? dar ca s-ar intoarce. Daca se tine de cuvant si revine, revin si eu cu o recenzie dupa ce-i mai trec pragul o data sau de doua ori. A si sa nu uit... are gagica asta niste tatee, valeu!!!

 

    Spor la futut, domnilor!

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...