Sari la conținut

blonda siliconata


ti_vole

Postări Recomandate

Vizitator anonim2017
Reputație: 0
1 hour ago, goth_padre said:

Am fost in anii trecuti de cateva ori mai mult ca arata cat de cat decent . Intre timp am zis pas pentru ca e foarte larga

Ai tu p*la mică 😂😂😂

Link spre comentariu
Acum 6 ore, anonim2017 a spus:

Ai tu p*la mică 😂😂😂

Ma nu mai fiți asa duri cu oameni 😂ce drq sunt curve indiferent ca arata bine sau nu sau ca sunt de treaba.. Atâta timp cât se fut pe bani sunt curve ps Alexandra e mișto ca și multe altele de pe la noi dar sunt curve... Nu iau apărarea nimănui.... 

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator anonim2017
Reputație: 0
4 hours ago, Futaku25CM said:

Ma nu mai fiți asa duri cu oameni 😂ce drq sunt curve indiferent ca arata bine sau nu sau ca sunt de treaba.. Atâta timp cât se fut pe bani sunt curve ps Alexandra e mișto ca și multe altele de pe la noi dar sunt curve... Nu iau apărarea nimănui.... 

Nu e nimeni rău aici. Doar că totul e relativ. Un pahar poate fii pe jumate gol sau pe jumate plin 😂😂😂 depinde de cum privești lucrurile.

Referitor la Alexandra e o fata super și da toți știm de ce mergem acolo 😊

 

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 22 ore, Futaku25CM a spus:

Ma nu mai fiți asa duri cu oameni 😂ce drq sunt curve indiferent ca arata bine sau nu sau ca sunt de treaba.. Atâta timp cât se fut pe bani sunt curve ps Alexandra e mișto ca și multe altele de pe la noi dar sunt curve... Nu iau apărarea nimănui.... 

Păi nu te mai duce la curve, du-te la femei serioase🤣🤣🤣

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu
La 24.09.2021 la 15:41, ti_vole a spus:

Blonda cand apare pe tgjiu, maxim 2zile poposeste, nu stiu de ce dar cred ca vine la vreun control ceva..... De obicei vine luni dimineata si pleaca marti seara.... 

control?eu lucrez cat cum am chef,nu dau explicatii la nimeni,nu ma tine nimeni cu forta,lucrez cat am chef si cu cine merita.uite de ex vin vineri si plec sambata seara.ce naiba te fute grija de programul meu?control la cine?la ce?ma faci sa rad zau esti penibil.

Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu
La 25.09.2021 la 10:50, goth_padre a spus:

Probabil e super pestita

probabil ai tu 12clase.😂😂😂ma amuza ce scrii zau.sunt binedispusa.orice scrii nu ma afecteaza si nici nu imi strica reputatia.asa ca scrie si romane aici sa vezi cate dislike-uri ai .rectifica cuvantul pestita suna aiurea.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgu Jiu
  • Oras:Târgu Jiu
Acum 13 minute, ti_vole a spus:

Ne cerem mii de scuze Alexandra, ca te deranjam cu banii, chiar nu mai venim la tine sa stii. In numele forumul imi mai cer eu "scuze" odata. 

Vorbește în numele tău nu al forumului. Rectifică... "nu mai vin la tine", nu... "nu mai venim la tine". 

 

  • Like 1
Link spre comentariu
17 hours ago, alexandra sandra said:

control?eu lucrez cat cum am chef,nu dau explicatii la nimeni,nu ma tine nimeni cu forta,lucrez cat am chef si cu cine merita.uite de ex vin vineri si plec sambata seara.ce naiba te fute grija de programul meu?control la cine?la ce?ma faci sa rad zau esti penibil.

Sincer  pare limbaj de mahala . Oare chiar ea tasteaza ?

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tg jiu
  • Oras:Tg jiu
Acum 3 ore, alexandra sandra a spus:

buna ziua dragilor.de maine sunt disponibila pe tg-jiu pana vineri dupa amiaza.aceeasi locatie aceleasi servicii si preturi.va pup si va astept cu drag.😘😘😘🤗

Buna incepind cu ce ora te putem gasii?

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...