Sari la conținut

blonda siliconata


ti_vole

Postări Recomandate

  • Oras:Bals
  • Oras:Bals

ms si eu Alexandra :blushing2 ...........uite data viitoare o sa ii dau mai mult nu tot 150 lei  :rax2  :rax2 ..... si NU fac reclama sa stiii... daca te uiti in recenziile mele vezi ce am scris si de alte fete (si eu cred ca am vb frumos si civilizat), daca vrei te duci daca vrei nu te duci , nu se supara nimeni sa stiii..............mi-am spus doar parerea si atata tot........... daca te deranjaza ca fac "reclama" NU o sa mai fac recenzii , e simplu.... :no2  :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Bals
  • Oras:Bals

Dupa cum vedeti in topicul meu de mai sus, am intrebat-o pe Alexandra daca vine vineri in TgJiu, a zis ca da , am intrebat-o unde are noua locatia, a zis sa o sun..... am sunat vineri in jur de 10,11,12 de am inebunit, i-am trimis sms (cine sunt , de unde sunt), fix o MACIUCA a raspuns (data trecuta mi-a zis ca nu are credit si nu poate da sms inapoi, o credc na, ce sa fac), o credeam serioasa dar se pare ca m-am inselat ,,,, domne daca a avut fata treaba sa o credem pe cuvand.... cred ca NU o sa se mai repete la mine...... sper ca totusi este foarte serioasa si o sa se revanseze  :boob ............deci in concluzie NU am dat de ea si NICI de noua LOCATIE........ asa ca a sunat la o fatuca , am fost la dansa , m-a rezolvat in 5 min :)))))))) si am plecat :))) am dat si 100 lei :))))... a plecat din tg jiu respectiva .... din cauza asta nu mai deschid topic nou cu ea si nr de tel...... te pop Alexandra si sper ca ai avut motive intemeiate sa nu raspunzi in 2 ore..........

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Eu am prins-o demult când nu avea silicoane și sincer mi s-a părut cam slabuta la corp, comportament ok dar parca nu e o bunaciune sa merite 150 cu 250 ron pe oră.Într-un oraș ca Tg-jiu prefer sa dau maxim 100 de ron ca doar te descarci un pic și după doua -trei zile vrei iar și iar deci la ce sa le dau 250 pe ora de parca s-au terminat femeile de pe pământ.

Link spre comentariu
  • Oras:tg-jiu
  • Oras:tg-jiu

la mine nu ai cum sa dai 250ron nu intelegi ca nu lucrez cu ora,e 150ron finalizarea.e adevarat nu sunt o bunaciune nu sunt top sau vip ,ma mentin slabuta momentan nu doresc sunculita etc,si doritori sunt destui care apreciaza calitatea,carisma,comunicarea serviciile

etc.chiar as dori sa te vad face to face ca prea comentezi esti foarte activ.

Link spre comentariu
  • Oras:Departe
  • Oras:Departe

la mine nu ai cum sa dai 250ron nu intelegi ca nu lucrez cu ora,e 150ron finalizarea.e adevarat nu sunt o bunaciune nu sunt top sau vip ,ma mentin slabuta momentan nu doresc sunculita etc,si doritori sunt destui care apreciaza calitatea,carisma,comunicarea serviciile

etc.chiar as dori sa te vad face to face ca prea comentezi esti foarte activ.

la mine nu ai cum sa dai 250ron nu intelegi ca nu lucrez cu ora,e 150ron finalizarea.e adevarat nu sunt o bunaciune nu sunt top sau vip ,ma mentin slabuta momentan nu doresc sunculita etc,si doritori sunt destui care apreciaza calitatea,carisma,comunicarea serviciile

etc.chiar as dori sa te vad face to face ca prea comentezi esti foarte activ.

Deci fara sa finalizezi e gratis nu?

Glumesc in caz ca e nevoie sa precizez.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...