Sari la conținut

Gravida - 0733953091


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna sunt ana am 21 da ani am 1,60 inaltime am 50 da kg daca vrei sa necunoastem te astept in compania mea sunt deosebita de alte fete imi place cea ce fac si asi dori sa impart cu tine placerile sunt noua in zona si dabea astept sa te cunosc sunama 0733953091 daca ai fantezii cu o graviduta sunama

 

 

post-2-0-90524200-1541094050_thumb.jpg

post-2-0-83263600-1541094051_thumb.jpg

post-2-0-76316900-1541094052_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ok, am vizitat ieri pe fata din anunt

post-70348-0-47783800-1541064880_thumb.jpg

post-70348-0-04819600-1541064871_thumb.jpg

 

Fata parea ok la telefon, sunat, m-a primit in 10 minute, eram si aproape. Locatia este in blocul cu fostul Bellagio. Sun, ajung acolo, undeva la etajul 3, intru pe usa, este cea din imagine, chiar lafel imbracata era, arata bine la corp, subtirica, la fata seamana cu andreea balan si era destul de tare machiata, ceea ce mie nu-mi place neaparat. Posibil de etnie dar nu a contat, fata era politicoasa. Intru si in drum spre camera de nebunii trec pe langa bucatarie in care mai era cel putin o fata si inca o fata spala pe jos in baie. Ajungem in camera de nebunii, simpla cu pat comod, proaspat spalat pe jos si asteptam sa termine colega in baie. Termina, ma spal, se spala si ea si intra in camera, incepem cu un oral protejat, nimic special dar temeinic facut, nu in scarba. Ii zic sa trecem la normal si o pun pe spate, ea, relativ supusa, doar ca mie nu-mi plac astea, preferam mai multa initiativa. Pana la urma termin eu pe funduletul ei si dus am fost (iar pe langa petrecerea din bucatarie

 

concluzii

1. locatie ok

2. dubios cu compania

3. fata care spala in baie era superdraguta, posibil sa fie post-70348-0-73632300-1541065317_thumb.jpg

cu tel 0745.192.773

4. fata volubila dar pentru cine are initiativa cu ea

 

Note nu am sa dau dar o sa o vizitez probabil pe cealalta.

  • Like 5
Link spre comentariu

Trecut pe la doamna. Programare făcută instant. Locația este de la belagio puțin mai in față după un gang.

 

Domnișoară e amabilă la tel și are un aspect plăcut în pofida pântecelui. Personal sunt la prima încercare de acest gen, fără sa am fetișuri cu gravide (doar vroiam o finalizare scurtă)

 

Ajuns în locație ma primește la fel de politicos ca și conversația telefonică. Este micuță de înălțime și destul de ok la față.

Apartament foarte curat și chiar as putea spune luxos cu faianță pe jos și ordine perfecta în camera de lucru. La fel și la baie, duș curat prosop curat, de necrezut pentru prețul ăsta.

Pe când ma spălam am auzit interfonul și după un minut o voce de bărbat (nu de client după cum discutau) apoi am auzit-o pe una cum spunea 'ce o face ăsta la baie, se masturbează'. M-a bufnit râsul și după 1 min a și deschis o tipă ușa de la baie,apoi după alt minut iar o deschide (cred ca se uita în oglinda care reflecta către mine dar m-am prins cam târziu ca să văd și eu cine e)

Ajuns în camera și cu ea pe pat, ma întrebă cum doresc sa fie oralul, ii spun că nep ca imediat după sa îmi zică ca are două carii, pe care mi le și arată, și dacă vreau sa fac protejat. Ok... îi zic deși nu prea văd o legătură directă. Purcedem cu ea stând pe lateral cu un oral bunicel as putea spune. A inserat-o ceva în guriță destul de mult aș putea spune.

 

La normal mă întreabă dacă vreau capriță (în gândul meu, am de ales?)

 

I-am cerut să se pună la marginea patului și eu din picioare pompând la fix. Destul de ok și la normal, cu gemete care chiar păreau în funcție viteza cu care trăgeam (când dădeam mai tare gemea mai intens și invers când dădeam mai încet).

 

La partea cu analul cred ca e cam țeapă. Ala nu artă a fund care să fi făcut așa ceva. Cu toate astea am zis să încerc fără sa o întreb. Surprinzător dar nu a zis nimic din prima (nu fac) dar pe când o împingeam începuse sa zică ca o ustură, am pus o cantitate considerabilă de salivă dar am auzit-o spunând aceleași cuvinte asa ca n-am insistat că era de prisos.

 

Terminat în capriță la scurt timp și îmbrăcat și plecat.

 

E in luna a 6a copilul deci are ceva de burtică. Ea pare să fie de etnie dar nu realizezi ușor asta.

 

Probabil ca e de revizitat tipa pt o tragere scurtă dar după ce scapă de burtă. Spunea ca lucrează în fiecare zi.

 

Apartament: 10 chiar m-am găsit niciun cusur

Tipă: 8 sa zicem, are țate, fund ok, slabuta, cu două carii pe dinții în față, atitudine destul de bună.

Gfe: nu eram interesat

Oral: 7 dar dacă era neprotejat îi dădeam 8

Normal: 8 geme, dă ușor contre, nici strâmtă nici largă

 

Cam atât. Întrebări?

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:In your mouth with my dick
  • Oras:In your mouth with my dick

Trecut pe la doamna. Programare făcută instant. Locația este de la belagio puțin mai in față după un gang.

 

Domnișoară e amabilă la tel și are un aspect plăcut în pofida pântecelui. Personal sunt la prima încercare de acest gen, fără sa am fetișuri cu gravide (doar vroiam o finalizare scurtă)

 

Ajuns în locație ma primește la fel de politicos ca și conversația telefonică. Este micuță de înălțime și destul de ok la față.

Apartament foarte curat și chiar as putea spune luxos cu faianță pe jos și ordine perfecta în camera de lucru. La fel și la baie, duș curat prosop curat, de necrezut pentru prețul ăsta.

Pe când ma spălam am auzit interfonul și după un minut o voce de bărbat (nu de client după cum discutau) apoi am auzit-o pe una cum spunea 'ce o face ăsta la baie, se masturbează'. M-a bufnit râsul și după 1 min a și deschis o tipă ușa de la baie,apoi după alt minut iar o deschide (cred ca se uita în oglinda care reflecta către mine dar m-am prins cam târziu ca să văd și eu cine e)

Ajuns în camera și cu ea pe pat, ma întrebă cum doresc sa fie oralul, ii spun că nep ca imediat după sa îmi zică ca are două carii, pe care mi le și arată, și dacă vreau sa fac protejat. Ok... îi zic deși nu prea văd o legătură directă. Purcedem cu ea stând pe lateral cu un oral bunicel as putea spune. A inserat-o ceva în guriță destul de mult aș putea spune.

 

La normal mă întreabă dacă vreau capriță (în gândul meu, am de ales?)

 

I-am cerut să se pună la marginea patului și eu din picioare pompând la fix. Destul de ok și la normal, cu gemete care chiar păreau în funcție viteza cu care trăgeam (când dădeam mai tare gemea mai intens și invers când dădeam mai încet).

 

La partea cu analul cred ca e cam țeapă. Ala nu artă a fund care să fi făcut așa ceva. Cu toate astea am zis să încerc fără sa o întreb. Surprinzător dar nu a zis nimic din prima (nu fac) dar pe când o împingeam începuse sa zică ca o ustură, am pus o cantitate considerabilă de salivă dar am auzit-o spunând aceleași cuvinte asa ca n-am insistat că era de prisos.

 

Terminat în capriță la scurt timp și îmbrăcat și plecat.

 

E in luna a 6a copilul deci are ceva de burtică. Ea pare să fie de etnie dar nu realizezi ușor asta.

 

Probabil ca e de revizitat tipa pt o tragere scurtă dar după ce scapă de burtă. Spunea ca lucrează în fiecare zi.

 

Apartament: 10 chiar m-am găsit niciun cusur

Tipă: 8 sa zicem, are țate, fund ok, slabuta, cu două carii pe dinții în față, atitudine destul de bună.

Gfe: nu eram interesat

Oral: 7 dar dacă era neprotejat îi dădeam 8

Normal: 8 geme, dă ușor contre, nici strâmtă nici largă

 

Cam atât. Întrebări?

Si daca ii spuneai ca este ok si tot neprotejat vrei. .. :) sunt curios ce ar fi zis.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...