Sari la conținut

Baba senila 0737825760


Postări Recomandate

  • Oras:Beijing
  • Oras:Beijing

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-ZqmmMl#oD

0737825760

Am vorbit la telefon dimineata, i-am zis ca pot sa ajung la 12:30, dar mi-a zis ca are o programare la 12, si a ramas programarea la 13:30, am subliniat clar ca ramane programarea la 13:30.

La 13:30 eram in zona, langa IOR , aproape de statia de metrou Titan, am sunat-o dar nu a raspuns, am insistat din 5 in 5 minute si in cele din urma a raspuns la si 40. Acum baba senila zice ca nu isi aminteste sa aibe programare la 13:30, ca ea are promare la 14, i-am explicat, i-am zis adresa locatiei, dar ea nu si nu ca nu isi aminteste.Intr-un tarziu am convinso ca eu sunt programat, si mi-a dat locatia exacta.

Am ajuns in locatie, mamaia nu are 53 de ani cum declara, parerea mea e ca e pensionara si are peste 60 de ani, la corp jale, butoi de grasime in jurul burtii, picioarele si gleznele umflate , la fatza la fel jale, riduri si cearcane adanci, zici ca se stramba la tine sa te sperie.Nu am ramas.

 

Locatie:langa parcul IOR.

Aspect: o mamaie pensionara, grasa rau, picioare umflate, a zis si ea ca daca a iesit la pensie sa se prostitueze sa-si ajute nepotii cu bani, nu prezinta atractie,senila pe deasupra -3 cu indulgenta.

Pret:70 finalizarea, 100 ora cu doua finalizari.

 

Nu recomand.

 

Cateva poze cu bunaciunea

 

 

 

 

 

post-2-0-54472500-1541128114_thumb.jpg

post-2-0-36084500-1541128115_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-ZqmmMl#oD

0737825760

Am vorbit la telefon dimineata, i-am zis ca pot sa ajung la 12:30, dar mi-a zis ca are o programare la 12, si a ramas programarea la 13:30, am subliniat clar ca ramane programarea la 13:30.

La 13:30 eram in zona, langa IOR , aproape de statia de metrou Titan, am sunat-o dar nu a raspuns, am insistat din 5 in 5 minute si in cele din urma a raspuns la si 40. Acum baba senila zice ca nu isi aminteste sa aibe programare la 13:30, ca ea are promare la 14, i-am explicat, i-am zis adresa locatiei, dar ea nu si nu ca nu isi aminteste.Intr-un tarziu am convinso ca eu sunt programat, si mi-a dat locatia exacta.

Am ajuns in locatie, mamaia nu are 53 de ani cum declara, parerea mea e ca e pensionara si are peste 60 de ani, la corp jale, butoi de grasime in jurul burtii, picioarele si gleznele umflate , la fatza la fel jale, riduri si cearcane adanci, zici ca se stramba la tine sa te sperie.Nu am ramas.

 

Locatie:langa parcul IOR.

Aspect: o mamaie pensionara, grasa rau, picioare umflate, a zis si ea ca daca a iesit la pensie sa se prostitueze sa-si ajute nepotii cu bani, nu prezinta atractie,senila pe deasupra -3 cu indulgenta.

Pret:70 finalizarea, 100 ora cu doua finalizari.

 

Nu recomand.

 

Cateva poze cu bunaciunea

 

https://stor170712441.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/7/7/170712441.jpg

 

 

https://stor170712441.anuntul.ro/media/foto/imgs/2016/7/7/170712451.jpg

individa asta mau are vre-o 3-4 topice pe aici unul chiar de curand . adevarat ca e dusa cu capul si e jalnica 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului

Mai are topice pe aici 

 

individa asta mau are vre-o 3-4 topice pe aici unul chiar de curand . adevarat ca e dusa cu capul si e jalnica 

eu nu am mai gasit topice. poti sa imi dai un link ? multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului

Salutare frati futaciosi

 

Vin si eu cu prima mea recenzie asa ca va rog fiti blanzi

Gusturile nu se discuta....

Eu am fetishul de mature 40-50 + cu curu mare, dar genu ala de cur bombat, nu lat si stafidit.

Ma rog... baba in cauza.... pardon matura

 

Pus mana pe telefon, aparent amabila, voce un pic speriata  dar foarte haotica cu programarea

De acord cu fratele de mai sus, o sun pe la 11 .. ii spun ... Vin sigur la 14 ... ea raspunde .. Da , dar daca apare altcineva nu stiu..... Pai ai pana acum vreo programare ? Nu, dar poate apare ... Doamna, vin eu sigur .. auzi ? Ma rog a inteles pana la urma. O+N 70 fin, 100 ora. Nu accepta anal, CIM sau COF. 

 

Adresa ... Constantin Brancusi, aproape de Piata MInis.. parca e un Mega la coltul blocului .. usor de ajuns, bloc la sosea, scara din mijloc

Urc, usa intredeschisa, lumina slaba in garsoniera. Apare faptura

Fatza de speriat ... 1.50 inaltime, cu burta... aprox 80 kg... 60 ani..., avea un babydoll transparent

Murise pula.. ma intreaba ... Ramai... eu zic... Arata curu ... se intoarce si ma jur ca s-a facut beton

Cur bombat, buci carnoase .. exact ce cautam

Actiunea... se dezbraca .. fratilor am mai futut mature dar cur ca al babei asteia n-am mai vazut

Oral stangaci, am simtit dinti si se ajuta de mana, limbi timide pe coaie

Zic.. hai capra si arata curu. Se conformeaza.  Nu stiam de unde sa-l incep. Genu ala de cur care iti mananca pe loc 10 cm din pula si ai sanse sa nu ajungi la boschet

Pun cauciucu si incep sa pompez. Uscataaaa ... am zis ca se rupe prezu. Gemete slabe ... in toata camera se auzea doar izbitul bucilor... exat ce cautam de fapt

Dupa 10 min de ritm alternat, iesit, scos balon si terminat pe bucile uriase ale doamnei. Stat de vorba, tigara si al doilea numar identic

Note

locatie 8 . Parea sa fie singura

aspect 4 la fatza , 9 pentru cur (parerea mea)

actiune 6-7 .. oral prost dar te lasa s-o futzi cum vrei, nu participa deloc

 

Daca sunteti ciudati ca mine mergeti, daca nu, fugiiti, E simplu

  • Like 13
  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare frati futaciosi

 

Vin si eu cu prima mea recenzie asa ca va rog fiti blanzi

Gusturile nu se discuta....

Eu am fetishul de mature 40-50 + cu curu mare, dar genu ala de cur bombat, nu lat si stafidit.

Ma rog... baba in cauza.... pardon matura

 

Pus mana pe telefon, aparent amabila, voce un pic speriata dar foarte haotica cu programarea

De acord cu fratele de mai sus, o sun pe la 11 .. ii spun ... Vin sigur la 14 ... ea raspunde .. Da , dar daca apare altcineva nu stiu..... Pai ai pana acum vreo programare ? Nu, dar poate apare ... Doamna, vin eu sigur .. auzi ? Ma rog a inteles pana la urma. O+N 70 fin, 100 ora. Nu accepta anal, CIM sau COF.

 

Adresa ... Constantin Brancusi, aproape de Piata MInis.. parca e un Mega la coltul blocului .. usor de ajuns, bloc la sosea, scara din mijloc

Urc, usa intredeschisa, lumina slaba in garsoniera. Apare faptura

Fatza de speriat ... 1.50 inaltime, cu burta... aprox 80 kg... 60 ani..., avea un babydoll transparent

Murise pula.. ma intreaba ... Ramai... eu zic... Arata curu ... se intoarce si ma jur ca s-a facut beton

Cur bombat, buci carnoase .. exact ce cautam

Actiunea... se dezbraca .. fratilor am mai futut mature dar cur ca al babei asteia n-am mai vazut

Oral stangaci, am simtit dinti si se ajuta de mana, limbi timide pe coaie

Zic.. hai capra si arata curu. Se conformeaza. Nu stiam de unde sa-l incep. Genu ala de cur care iti mananca pe loc 10 cm din pula si ai sanse sa nu ajungi la boschet

Pun cauciucu si incep sa pompez. Uscataaaa ... am zis ca se rupe prezu. Gemete slabe ... in toata camera se auzea doar izbitul bucilor... exat ce cautam de fapt

Dupa 10 min de ritm alternat, iesit, scos balon si terminat pe bucile uriase ale doamnei. Stat de vorba, tigara si al doilea numar identic

Note

locatie 8 . Parea sa fie singura

aspect 4 la fatza , 9 pentru cur (parerea mea)

actiune 6-7 .. oral prost dar te lasa s-o futzi cum vrei, nu participa deloc

 

Daca sunteti ciudati ca mine mergeti, daca nu, fugiiti, E simplu

Bravo frate pt curaj si bine spus cu ultima expresie "Daca sunteti ciudati ca mine mergeti, daca nu, fugiiti, E simplu", jos palaria pt curaj si pt ca ai scris. Sunt multi, foarte multi care poate o viziteaza si nu zic nimic nu scriu nici o recenzie.
  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Bravo frate pt curaj si bine spus cu ultima expresie "Daca sunteti ciudati ca mine mergeti, daca nu, fugiiti, E simplu", jos palaria pt curaj si pt ca ai scris. Sunt multi, foarte multi care poate o viziteaza si nu zic nimic nu scriu nici o recenzie.

Corect spus frate. Si mie imi plac maturele de 40 plus dar slim ca altfel o iau la fuga.

Dupa cateva runde cu pustoaice de 19-20 ani, tocmai buna o matura care primeste pula cu interes si stie ce sa faca cu ea.

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...