Sari la conținut

Baba senila 0737825760


Postări Recomandate

  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului

De acord dar matura, slim si cu curu mare mai greu de gasit, asa ca trebuie sa fac un compromis. In alta ordine de idei as vrea sa imping o vizita la milfeta roscata de pe Blvd Chisinau,55+ Luana sau cum dracu o chema. A mai fost cineva recent ? Are aceleasi poze de mult... neschimbate. Am sunat si mi-a spus 250 ora. De banii astia ... ma duc de doua ori la baba mea. Multzam

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare frati futaciosi

 

Vin si eu cu prima mea recenzie asa ca va rog fiti blanzi

Gusturile nu se discuta....

Eu am fetishul de mature 40-50 + cu curu mare, dar genu ala de cur bombat, nu lat si stafidit.

Ma rog... baba in cauza.... pardon matura

 

Pus mana pe telefon, aparent amabila, voce un pic speriata dar foarte haotica cu programarea

De acord cu fratele de mai sus, o sun pe la 11 .. ii spun ... Vin sigur la 14 ... ea raspunde .. Da , dar daca apare altcineva nu stiu..... Pai ai pana acum vreo programare ? Nu, dar poate apare ... Doamna, vin eu sigur .. auzi ? Ma rog a inteles pana la urma. O+N 70 fin, 100 ora. Nu accepta anal, CIM sau COF.

 

Adresa ... Constantin Brancusi, aproape de Piata MInis.. parca e un Mega la coltul blocului .. usor de ajuns, bloc la sosea, scara din mijloc

Urc, usa intredeschisa, lumina slaba in garsoniera. Apare faptura

Fatza de speriat ... 1.50 inaltime, cu burta... aprox 80 kg... 60 ani..., avea un babydoll transparent

Murise pula.. ma intreaba ... Ramai... eu zic... Arata curu ... se intoarce si ma jur ca s-a facut beton

Cur bombat, buci carnoase .. exact ce cautam

Actiunea... se dezbraca .. fratilor am mai futut mature dar cur ca al babei asteia n-am mai vazut

Oral stangaci, am simtit dinti si se ajuta de mana, limbi timide pe coaie

Zic.. hai capra si arata curu. Se conformeaza. Nu stiam de unde sa-l incep. Genu ala de cur care iti mananca pe loc 10 cm din pula si ai sanse sa nu ajungi la boschet

Pun cauciucu si incep sa pompez. Uscataaaa ... am zis ca se rupe prezu. Gemete slabe ... in toata camera se auzea doar izbitul bucilor... exat ce cautam de fapt

Dupa 10 min de ritm alternat, iesit, scos balon si terminat pe bucile uriase ale doamnei. Stat de vorba, tigara si al doilea numar identic

Note

locatie 8 . Parea sa fie singura

aspect 4 la fatza , 9 pentru cur (parerea mea)

actiune 6-7 .. oral prost dar te lasa s-o futzi cum vrei, nu participa deloc

 

Daca sunteti ciudati ca mine mergeti, daca nu, fugiiti, E simplu

:))) Foarte tare confutaciosul de mai sus. Așa o cura bună de râs de m-a trezit total n-am mai avut demult. Nota 10 pentru recenzie. Ar trebui premiat omul pentru abnegație. :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului

Salutare

 

Am fost la ea saptamana trecuta. Cred ca a fost a patra oara. Toate bune si frumoase. Buciala si alea alea. Dar imi spune la plecare ... esti client fidel si vad ca esti baiat ingrijit .. data viitoare putem face neprotejat.... ca mai fac asa cu clientii fideli. Mi-a dat si numaru ei personal... Bah fratilor .. stiti cum e sa moara pula pe loc ? Eu gata. Fac toate analizele, stau 6 luni pe bara si dupa aia mai vad. Io pe-acolo nu mai dau. Aveti grija care mergeti sau ati fost deja

Link spre comentariu

Salutare

 

Am fost la ea saptamana trecuta. Cred ca a fost a patra oara. Toate bune si frumoase. Buciala si alea alea. Dar imi spune la plecare ... esti client fidel si vad ca esti baiat ingrijit .. data viitoare putem face neprotejat.... ca mai fac asa cu clientii fideli. Mi-a dat si numaru ei personal... Bah fratilor .. stiti cum e sa moara pula pe loc ? Eu gata. Fac toate analizele, stau 6 luni pe bara si dupa aia mai vad. Io pe-acolo nu mai dau. Aveti grija care mergeti sau ati fost deja

Eu nu cred că a zis așa ceva din mai multe motive
Link spre comentariu
Vizitator aditzu099
Reputație: 0

Baba are un cur imens, de intri cu totul inauntru :)

Partea buna e ca nu face figuri, incearca sa te faca sa te simti bine, sta cum o pui, o bati cu pula peste fata daca vrei.

Partea proasta e ca a insistat de enspe mii de ori sa faca normal neprotejat, asa ca tin sa il contrazic pe colegul de mai sus: face nep cu toti pe care i se pune pata din prima si in plus, zicea ca adesea ii cer chiar barbatii asa.

Si ne mai miram de ce HIV-ul e la el acasa la noi in tara

Link spre comentariu

Baba are un cur imens, de intri cu totul inauntru :)

Partea buna e ca nu face figuri, incearca sa te faca sa te simti bine, sta cum o pui, o bati cu pula peste fata daca vrei.

Partea proasta e ca a insistat de enspe mii de ori sa faca normal neprotejat, asa ca tin sa il contrazic pe colegul de mai sus: face nep cu toti pe care i se pune pata din prima si in plus, zicea ca adesea ii cer chiar barbatii asa.

Si ne mai miram de ce HIV-ul e la el acasa la noi in tara

un motiv clar de evitat, BTS gate opened

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Pantelimon
  • Oras:Pantelimon

care poate sa imi dea adresa exacta boc apartament ? ca baba raspunde foarte greu la telefon si cand raspunde zice ca are client acum si sa o sun mai tarziu , si mai tarziu cand o sun nu raspunde , zic sa incerc direct pe usa poate asa merge

Link spre comentariu

care poate sa imi dea adresa exacta boc apartament ? ca baba raspunde foarte greu la telefon si cand raspunde zice ca are client acum si sa o sun mai tarziu , si mai tarziu cand o sun nu raspunde , zic sa incerc direct pe usa poate asa merge

Nu ai citit ca se fute neprotejat?
Link spre comentariu

  • Oras:Tineretului
  • Oras:Tineretului

Daca tot vreti sa va incercati norocu cu HIV-u va spun eu adresa ca eram client fidel la curu babei. Am fost de atatea ori. Constantin Brancusi 19. E un bloc de garsoniere cu multe scari. E cumva scara din mijloc. Acces din bulevard. E reabilitata si are termopan alb la intrare. Este etaju 2 sau 3... aici nu mai stiu sigur. Dar cum iesi din lift, faci stanga si era a treia usa pe stanga. Usa metalica culoare inchisa si din aia proasta si ieftina. Baba in incepea mereu vizitele dupa 11-12... deci te pozitionezi in fata in parcare pe la ora aia si te uiti dupa nebuni cu telefonu la ureche care urca si cer indicatii. Mai departe te descurci. Dar io zic sa te mai gandesti. Mai gasesti cururi mari garla pe net. Eu m-am reorientat. Asta e dusa cu capu. Bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...