Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Indianajones, prietene, multumesc !

Obișnuiam sa merg la Dana de vreo 2 ori pe luna. Nu e mult dar atat in permitea timpul liber. De fiecare dată ma simteam extraordinar. La un moment dat, a dispărut. Telefon inchis, comentarii ca s-ar fi retras. Puii m-ai, ca un dobitoc care Sunt, nu am mai sunat-o. Pana am văzut mesajul lui nenea indianul.

Sunat astăzi, programat, vizitat.

Ei, cu un ochi am plâns și cu unul am ras.

În 2016 ajunsesem sa ma inteleg bine.cu Dana. Reușisem să o scot din coconul ei, care o făcea să pară rece, distanta.

Cand am intrat astăzi pe usa, mi-am dat seama imediat că nu mă recunoaște...revenise la starea aia de gheață.

Spre finalul sesiunii s-a mai dezgustat puțin dar nu a mai fost ca in urma cu doi ani. Asta e..am de tras dar sigur o sa-si revina :)

 

Dana, aceeași. Poate putina burtica dar, in timpul in care nu ne-am mai văzut, burta mea a crescut mult mai mult decât a ei :)

Aceleași atingeri tandre..masajul in sine mi s-a parut mult mai bun. Si-a îmbunătățit tehnica.

Cine așteaptă un masaj erotic, sa-si ia gândul. Dana oferă masaj lingham. Este un masaj dedicat organului sexual masculin...combinat cu un masaj timid al prostatei (spun timid dar nici eu nu as fi acceptat mai mult/ adânc..asa cum il face e suficient).

Ce sa zic..da..da..da..chiar dacă e mai distanta, Dana face un masaj excepțional.

Locația este aceeași, strictul necesar (papuci, prosop curat, 3 geluri de dus la baie). Nu e lux dar pt un masaj este decent.

Halatul cred ca e tot 50 de lei. Am pus 100 pe masa si m-a intrebat daca vreau sa stau o ora. Nu aveam timp asa ca am optat pt 30 de min. La sfarsit a vrut sa-mi dea 50 lei inapoi dar am refuzat. 100 e putin pt cum m-a facut sa ma simt.

Eu voi reveni cât de des voi putea.

Spor

Link spre comentariu

 

  •  
 

 

50 Lei
Body masaj
Descriere anunt
 
Body masaj

Ofer erotic body masaj. Accept sarutari pe intreg corpul (nu pe fata) 30 min/50 lei. Zona Drumul Taberei.

Detalii suplimentare
 
Ofer erotic body masaj. Accept sarutari pe intreg corpul (nu pe fata) 30min/50 lei. Zona Drumul Taberei

 

Link spre comentariu

A reaparut pe anununtul...

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-body-masaj-ZErN63#R76a9

 

Eu o stiam de Geanina si odata a acceptat sex protejat ptr 200 Ron, acum cred ca se apropie de 40 ani...

https://www.anuntul.ro/anunt-masaj-body-masaj-ZErN63#anNqv

 

S-a reactivat doamna !!! hai sa incercam ce mai presteaza .

  • Like 1
Link spre comentariu

Greu de prins la telefon.

Cineva zicea că ar trebui sa locuiesti prin zona că să ai șanse să o vizitezi.

Și pe alte străzi este lăudată , raport calitate preț foarte bun

Am sunat de cateva ori,dar niciodata nu a raspuns ! Nici la sms nu raspunde ! Poate e prea ocupata sau nu are nevoie de noi !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu nu am mai prins-o de cateva luni, mereu are totul full, programarile se fac doar intre 11:00-12:00 a.m.; eu am prins-o doar la ore gen 14:00-15:30, niciodata la 12:00 sau dupa 17:00; cumva nici pe circuit inchis nu ai loc decat cu programare cu 2 zile inainte 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...