Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Reamintindu mi o parola de la o adresa veche de mess am vazut o online pe domnita in cauza! Si mi am adus aminte ca acum ceva vreme i am facut o vizita!

Intalnirea adurat 30 min timp in care am acordat putina atentie si minunatei sale pizde. Nu am observat nimik suspect. Domnita a acordat o atentie corespunzatoare zonei intime, bucurandu mi pula cu atingerea sanilor si bucilor! Finalizarea a fost deatul de uleioasa dar binevenita! De accesat pentru cei care vor sa dea o limba in pizda!

PS dombita arata destul de bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator johnny plimbaretul
Reputație: 0

Am facut si eu o vizita Danei, am avut noroc si m-a programat la 2 ore dupa ce am sunat. Punctuala, mi-a oferit un masaj erotic de calitate. Poate prind curaj data viitoare pentru cuni. Aspect ok, draguta, sani frumosi, ingrijita, curata. Masajul este doar erotic, fara masaj clasic, in sensul ca sunt doar mangaieri foarte placute pe spate, fara aplicarea niciunei forte in masaj. Per total am fost multumit. Baia ar putea fi imbunatatita, cada este de tip vechi si pare usor neingrijita. Raportul calitate/pret foarte bun.

  • Like 2
Link spre comentariu

 

CUNNILINGUS, bruneta, ofer masaj erotic-body, punctul g (masarea prostatei) accept cunnilingus, annilingus, sarutari si mangaieri pe intreg corpul, finalizare prin masaj erotic 30 min/ 50 L, prog 11 - 20, discretie, 08 Apr 11:00

0735.322.288 Bucuresti

email: [email protected]

 
Am vorbit cu domnisoara pe mess, locatia o are la Billa Dr Taberei, spune ca este bruneta cu ochii albastrii....
 
Pozele din anuntul nu cred ca sunt reale.
 
A fost cineva la ea, m-ar interesa sa fac un masaj erotic.
 
Astep raspunsuri..
 
Numai bine

 

Nu este cea din poze, pierdere de timp. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu este cea din poze, pierdere de timp.

 

Permite-mi sa-ti spun ca te inseli. Faptul ca pozele nu sunt reale nu înseamnă ca nu merita. Cu atât mai mult cu cat are recenzii pozitive, nu vad rostul afirmatiei tale.

Ok, nu are recenzii si foloseste poze false, nu merita. Altui au riscat si au vizitat-o chiar daca pozele nu sunt reale. Au fost multumiti.

E dreptul tau sa afirmi ca nu merita daca ai fost la ea si nu ti-a plăcut "tratamentul"..dar sa te raportezi la o poza si sa cataloghezi persoana respectiva, e deplasat.

O zi faina

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Asta este politica forumului. Încurajăm fetele cu poze reale. Dacă nu folosește poze reale o consideram țeapă.

De acord, dar nu poti sa afirmi ca o eacorta este tepara daca are poze false si recenzii pozitive.

 

In fine..nu sunt aici sa combat regulile forumului.

 

Sunt însă eacorte care încearcă sa se protejeze si pot sa inteleg asta. Atât.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

damiane ma faci sa ma transform in protector de o sa zica oamenii astia ca sunt peste :) fratilor, nu sunteti departe, in realitate sunt nascut sub semnul zodiei pesti :))))

lasand gluma, sunt revoltat de atitudinea unora dintre noi care denigreaza fara niciun motiv real o dama de companie. oricare ar fi ea. ai dat un telefon, doua, cinci si gata, e de evitat.

omule, doamnele acestea mai au si ele probleme personale. sau, din respect pt client, nu raspund la telefon si, daca au primit pe perioada unei sedinte 20 de apeluri, ar fi culmea sa raspunda la toate cu sms.

in fine..am avut placerea sa trec de multe ori pe la Dana (nu am facut de fiecare data o recenzie, nu are rost) si am reusit cat de cat sa o "deschid" nitel. la prima intalnire pare distanta, as spune chiar rece. ai impresia ca isi face doar treaba si atat. Daca te duce putin mintea si ai bun simt ai sa vezi in Dana o cu totul alta persoana.

inainte sa ma acuzi de ceva, citeste te rog recenziile mele. Nu am luat apararea niciunei doamne..dar cand vad asemenea afirmatii, fara niciun argument pertinent, nu pot sa nu ma revolt.

chiar astazi am sunat-o pe Dana si nu mi-a raspuns. nu a revenit..dar asta nu m-a determinat sa ma supar si sa o cataloghez drept tepara sau "de evitat". m-am gandit ca are un client sau o problema si cu asta basta. am sunat alta doamna si mi-am rezolvat problema.

chiar asa..o sa scriu dupa ce inchei acest comentariu o recenzie succinta despre donsora Corina din Drumul Taberei..in loc de Dana am avut parte de Corina.

 

deci, daca tu consideri ca nu merita sa treci pe la ea pt ca nu ti-a raspuns la sms, apel sau mess, ai tot dreptul sa refuzi sa mai treci pe la ea..sau sa incerci sa ajungi la ea.

de aici si pana la a scrie pe un forum public ca este "de evitat", e cale lunga.

 

comenteaza doar in baza experientei ! sunt multe dame la care ai de sunat zile in sir, poate chiar saptamani ca sa-ti raspunda sau ca sa te sincronizezi cu programul lor. asta le face sa fie "de evitat" ?

fii barbat, ce naiba

 

spor

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator damiancont
Reputație: 0

Atunci daca doresti sa infirmi spusele mele o poti suna in continuare, daca iti raspunde, imi recunosc greseala, daca nu e dreptul meu sa imi mentin parerea

Link spre comentariu
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0758609361
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

damiane ma faci sa ma transform in protector de o sa zica oamenii astia ca sunt peste :) fratilor, nu sunteti departe, in realitate sunt nascut sub semnul zodiei pesti :))))

lasand gluma, sunt revoltat de atitudinea unora dintre noi care denigreaza fara niciun motiv real o dama de companie. oricare ar fi ea. ai dat un telefon, doua, cinci si gata, e de evitat.

omule, doamnele acestea mai au si ele probleme personale. sau, din respect pt client, nu raspund la telefon si, daca au primit pe perioada unei sedinte 20 de apeluri, ar fi culmea sa raspunda la toate cu sms.

in fine..am avut placerea sa trec de multe ori pe la Dana (nu am facut de fiecare data o recenzie, nu are rost) si am reusit cat de cat sa o "deschid" nitel. la prima intalnire pare distanta, as spune chiar rece. ai impresia ca isi face doar treaba si atat. Daca te duce putin mintea si ai bun simt ai sa vezi in Dana o cu totul alta persoana.

inainte sa ma acuzi de ceva, citeste te rog recenziile mele. Nu am luat apararea niciunei doamne..dar cand vad asemenea afirmatii, fara niciun argument pertinent, nu pot sa nu ma revolt.

chiar astazi am sunat-o pe Dana si nu mi-a raspuns. nu a revenit..dar asta nu m-a determinat sa ma supar si sa o cataloghez drept tepara sau "de evitat". m-am gandit ca are un client sau o problema si cu asta basta. am sunat alta doamna si mi-am rezolvat problema.

chiar asa..o sa scriu dupa ce inchei acest comentariu o recenzie succinta despre donsora Corina din Drumul Taberei..in loc de Dana am avut parte de Corina.

 

deci, daca tu consideri ca nu merita sa treci pe la ea pt ca nu ti-a raspuns la sms, apel sau mess, ai tot dreptul sa refuzi sa mai treci pe la ea..sau sa incerci sa ajungi la ea.

de aici si pana la a scrie pe un forum public ca este "de evitat", e cale lunga.

 

comenteaza doar in baza experientei ! sunt multe dame la care ai de sunat zile in sir, poate chiar saptamani ca sa-ti raspunda sau ca sa te sincronizezi cu programul lor. asta le face sa fie "de evitat" ?

fii barbat, ce naiba

 

spor

Finaly,un user cu capul pe umeri!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De acord, dar nu poti sa afirmi ca o eacorta este tepara daca are poze false si recenzii pozitive.

 

In fine..nu sunt aici sa combat regulile forumului.

 

Sunt însă eacorte care încearcă sa se protejeze si pot sa inteleg asta. Atât.

 

dar poti spune ca e de "evitat" daca are poze false. daca vrea intimitate(sa se protejeze) atunci sa nu-si mai puna poze DELOC.

 

atata timp cat practica meseria asta, ar trebui sa isi asume tot ce vine cu ea(si bune si mai putin bune).  pozele false duc clientii in eroare. poate unul vrea tipa slaba. se uita la poze, vede ca ii place iar cand ajunge la ea, da un casalot. a pierdut timp pe drum si implicit si bani.

 

 ti se pare normal? :)

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ori sunt eu tâmpit si nu stiu sa mă exprim ori..e altceva.

 

De acord sa fie trecuta la "de evitat" o dama care posteaza anunt cu poze false. Dar sa intri pe topicul unei dame testate, cu suficiente descrieri despre aspectul fizic si recenzii pozitive făcute de membrii forumului iar tu (la modul general nu userul string) sa cataloghezi dama reapectiva ca fiind "de evitat" pt ca nu are poze reale sau pt ca nu-ti raspunde la telefon..e deplasat (nu vreau sa jignesc pe nimeni asa ca folosesc termenul deplasat).

 

Dai peste una cu poze false, fără recenzii pe forum, e clar "de evitat". Faci o recenzie iar colegii de pe forum iti vor fi recunoscători.

Dar sa intri pe acest topic si sa te apuci sa scrii ca este de evitat pt ca nu ti-a răspuns la telefon..eate deplasat.

 

Daca nici acum nu m-am facut inteles, atunci sunt prost si ma opresc aici.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ori sunt eu tâmpit si nu stiu sa mă exprim ori..e altceva.

 

De acord sa fie trecuta la "de evitat" o dama care posteaza anunt cu poze false. Dar sa intri pe topicul unei dame testate, cu suficiente descrieri despre aspectul fizic si recenzii pozitive făcute de membrii forumului iar tu (la modul general nu userul string) sa cataloghezi dama reapectiva ca fiind "de evitat" pt ca nu are poze reale sau pt ca nu-ti raspunde la telefon..e deplasat (nu vreau sa jignesc pe nimeni asa ca folosesc termenul deplasat).

 

Dai peste una cu poze false, fără recenzii pe forum, e clar "de evitat". Faci o recenzie iar colegii de pe forum iti vor fi recunoscători.

Dar sa intri pe acest topic si sa te apuci sa scrii ca este de evitat pt ca nu ti-a răspuns la telefon..eate deplasat.

 

Daca nici acum nu m-am facut inteles, atunci sunt prost si ma opresc aici.

 

 

 

dar cum ai cataloga pe cineva care face programari iar apoi nu raspunde si are si poze false? daca te uiti la recenzii, ele nu sunt toate pozitive. as spune ca sunt 50% - 50%(vreo 2-3 sunt ale tale) :)

 

tu ce ai scrie daca ti-ai face programare, poate  veni de la xx km distanta iar cand ajungi la ea, nu-ti mai raspunde? :)

 

din punctul celor care au fost tepuiti, pusi pe drumuri aiurea, sunt indreptatiti sa scrie ca este "de evitat", nu crezi?

 

forumurile nu sunt altare ale adevarului absolut. aici oamenii isi expun parerile in functie de ceea ce au experimentat.

  • Like 2
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dar cum ai cataloga pe cineva care face programari iar apoi nu raspunde si are si poze false? daca te uiti la recenzii, ele nu sunt toate pozitive. as spune ca sunt 50% - 50%(vreo 2-3 sunt ale tale) :)

 

tu ce ai scrie daca ti-ai face programare, poate  veni de la xx km distanta iar cand ajungi la ea, nu-ti mai raspunde? :)

 

din punctul celor care au fost tepuiti, pusi pe drumuri aiurea, sunt indreptatiti sa scrie ca este "de evitat", nu crezi?

 

forumurile nu sunt altare ale adevarului absolut. aici oamenii isi expun parerile in functie de ceea ce au experimentat.

String, inteleg ce spui si, daca ai experimenta asa ceva, ai tot dreptul sa-ti verzi naduful e forum.

Daca ne întoarce la primul mesaj postat de mine pe acest subiect, o sa vezi ca userul căruia m-am adresat nu a trecut printr-o asemenea experienta. De aici revolta mea. Faptul ca ai sunat ai nu ti-a răspuns nu-ti da dreptul sa afirmi ca este de evitat.

Daca ai facut programare ai nu a respectat-o, asta e alta poveste.

Trebuie sa vorbim din prisma experientei avue cu reapectiva persoana. Atât am cerut.

Daca nu-mi raspunde Randunica la apeluri de ex, ce fac, mă apuc sa scriu pe topicul ei ca este de evitat ? Sa mă scuze Randunica ca am inclus-o in exemplu dat :)

Link spre comentariu
masaj. Dana, 28 ani,1.70,60 kg, bruneta. Ofer Body - Masaj (ulei). 30 min/50 lei. Zona Drumul Taberei. Program 12 - 20 (luni - sambata)


Detalii suplimentare

 


Dana,28 ani,1.70,60 kg,bruneta. Ofer Body - Masaj (ulei). 30 min/50 lei. Zona Drumul Taberei. Program 12 - 20 (luni - sambata).http://stor85188011.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/12/11/85188011.jpghttp://stor85188011.anuntul.ro/media/foto/imgs/2014/12/11/85188021.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...