Sari la conținut

❤️Tanya prima oară in Cluj ❤️ 0731789212


Postări Recomandate

Vizitator altu2
Reputație: 0

Pe 16 Martie voi reveni in Cluj pentru 7 zile ! Va pup

O fata organizată (anunță programările vizitelor în oraș cu 3 săptămâni înainte) + o fata care are marketing-u' la ea (vezi citările recenziilor).

Spune ceva chestia asta. Poate de bine, despre fata, poate de bine despre "management".

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

O fata organizată (anunță programările vizitelor în oraș cu 3 săptămâni înainte) + o fata care are marketing-u' la ea (vezi citările recenziilor).

Spune ceva chestia asta. Poate de bine, despre fata, poate de bine despre "management".

Poate introduce earlybooking cu checkin online :)
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu am înțeles nimic din ce spui și nici nu prea vreau sa înțeleg .

Eu sunt aici sa ofer strict servicii sexuale și in pauze sa mai stam la o tigara, la o cafea , la o poveste.

Nu ma interesează ce scrieti aici , decât dacă sunt recenzii , in rest , sa fiți sănătoși .

Va pupa Tanya aka obsesia voastră .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Locatie
  • Oras:Locatie

Am fost și eo, e mișto fetița , arata bine slim, sâni mari buze mari. La acțiune pot spune ca o avut multăă răbdare ca o făcut figuri ăsta mic,cu toate ca face oralul bine.. dar n-o zis nimic,am apreciat.. s-o chinuit săraca ceva timp până s-o trezit.O pun în doggy și finalizez pan la urma..e foarte ok tipa,curată și răbdătoare, dar nu prea ne.am potrivit ( chimie sau cv de genu)

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Am fost și eo, e mișto fetița , arata bine slim, sâni mari buze mari. La acțiune pot spune ca o avut multăă răbdare ca o făcut figuri ăsta mic,cu toate ca face oralul bine.. dar n-o zis nimic,am apreciat.. s-o chinuit săraca ceva timp până s-o trezit.O pun în doggy și finalizez pan la urma..e foarte ok tipa,curată și răbdătoare, dar nu prea ne.am potrivit ( chimie sau cv de genu)

Mulțumesc , te pup
Link spre comentariu
Vizitator dr parnassus
Reputație: 0

Am și o colega , dar discretia este garantata , voi posta poze cu amândouă , știu ca sunt mulți doritori de o experiența in trei ,așa ca ne-am hotărât sa intram și împreuna . :X

Eu nu! 

:no2

Link spre comentariu

Salutare

M am intalnit de 3 ori cu Tanya (2 la buc si 1 la cluj)

 

Ieir am vizitat o si ca de obicei am plecat foarte multumit.

 

E frumoasa si face tot posibil pentru clientul.

 

Aspect : 10

ON : 9,5

NP : 10

GFE : 10 +++

 

Te pup Tanya

Abia sa astept sa ne revedem

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...