Sari la conținut

❤️Tanya prima oară in Cluj ❤️ 0731789212


Postări Recomandate

Vizitator tiru7
Reputație: 0

Pot sa o înapoiez personal fostei proprietare când revin în țară? Mi-am programat deja o ieșire "spumantă" la începutul lui octombrie :)))

P.S. Preventiv i-am luat cadou un tirbușon smecher :)

Boss, la mine pe property nu se pierde nimic:))) Paznicii m-au anunțat de obiectul roz :))) Găsit la umbra salciei:)))

Ai încurcat puțin borcanele, dar e ok:)

Ca să fim o topic poți să-i faci o vizită Tanyei și o recuperez de la ea. Crede-mă că în general nu dau sfaturi rele ;)

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

Ai încurcat puțin borcanele, dar e ok:)

Ca să fim o topic poți să-i faci o vizită Tanyei și o recuperez de la ea. Crede-mă că în general nu dau sfaturi rele ;)

De mult am pus ochii pe ea, uite pentru bricheta aia promit că mă duc :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator papli
Reputație: 0

Salutare stimati confutadori!

 

In sfarsit am reusit sa ajung la aceasta d-ra, programare facuta aztazi dupa masa la ora 18:00 Ajuns la locatie, punctual, Park Lake .   Tanya intr-un singur cuvat: SUPERBA!!Aspect fizic 10, chip angelic, o frumusete naturala cum rar mai gasesti..intorci capul dupa ea pe strada oricum ar fi imbracata..Joviala, placuta, GFE 10.Am facut dragoste nu sex, desi eram la prima intalnire.Un moment perfect.Singura in locatie, atitudine 10+

Te pup Tanya  si astept cu nerabdare sa ne mai vedem! ( Cristi )  :wink2  :hihat 

Link spre comentariu

dragoste, nu sex <- :))))))))))

ce oameni ba

 

Salutare stimati confutadori!

 

In sfarsit am reusit sa ajung la aceasta d-ra, programare facuta aztazi dupa masa la ora 18:00 Ajuns la locatie, punctual, Park Lake .   Tanya intr-un singur cuvat: SUPERBA!!Aspect fizic 10, chip angelic, o frumusete naturala cum rar mai gasesti..intorci capul dupa ea pe strada oricum ar fi imbracata..Joviala, placuta, GFE 10.Am facut dragoste nu sex, desi eram la prima intalnire.Un moment perfect.Singura in locatie, atitudine 10+

Te pup Tanya  si astept cu nerabdare sa ne mai vedem! ( Cristi )  :wink2  :hihat 

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Salutare stimati confutadori![/size]

 

In sfarsit am reusit sa ajung la aceasta d-ra, programare facuta aztazi dupa masa la ora 18:00 [/size]Ajuns la locatie, punctual, Park Lake .   Tanya [/size]intr-un singur cuvat: SUPERBA!![/size]Aspect fizic 10, chip angelic, o frumusete naturala cum rar mai gasesti..intorci capul dupa ea pe strada oricum ar fi imbracata..[/size]Joviala, placuta, GFE 10.[/size]Am facut dragoste nu sex, desi eram la prima intalnire.Un moment perfect.[/size]Singura in locatie, atitudine 10+[/size]

Te pup Tanya [/size] si astept cu nerabdare sa ne mai vedem! ( Cristi )  :wink2[/size]  :hihat[/size] [/size]

Mulțumesc pentru recenzie , te pup și te mai astept pe la mine :*
Link spre comentariu
  • Oras:B
  • Oras:B

vad ca nu intelegi , hai ca iti explic :

1: va informez pe voi

2: ea sa justifice cresterea

 

 

aici ai dreptate...se pare ca nu ne intelegem

 

din felul in care ai scris nu reiese nimic din ce ai enumerat....

 

plm....eu inteleg lenea....pute lenea pe mine....dar ce ai scris tu e ceva de genu : apa e uda

 

era simplu.....

 

Salut domnilor. A crescut si asta pretul. Tanya, ne poti spune te rog daca aceasta crestere se reflecta in suplimentarea serviciilor sau imbunatatirea lor?

 

sau

 

Ba prostilor vrea mai multe lovele si asta. Ia zi fa repede, de ce tocurile ma-tii vrei chischirei mai multi.

 

sau

 

Ce face bossiiiii mei? Sa moara Salam si tambalu, s-a haladit zdreanta asta. De ce fa? De ce bombardiera mea?

 

ai prins-o?

Link spre comentariu
Vizitator ga971774
Reputație: 0

aici ai dreptate...se pare ca nu ne intelegem

 

din felul in care ai scris nu reiese nimic din ce ai enumerat....

 

plm....eu inteleg lenea....pute lenea pe mine....dar ce ai scris tu e ceva de genu : apa e uda

 

era simplu.....

 

Salut domnilor. A crescut si asta pretul. Tanya, ne poti spune te rog daca aceasta crestere se reflecta in suplimentarea serviciilor sau imbunatatirea lor?

 

sau

 

Ba prostilor vrea mai multe lovele si asta. Ia zi fa repede, de ce tocurile ma-tii vrei chischirei mai multi.

 

sau

 

Ce face bossiiiii mei? Sa moara Salam si tambalu, s-a haladit zdreanta asta. De ce fa? De ce bombardiera mea?

 

ai prins-o?

Dezvoltă că îmi place... ai talent :)))
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...