Sari la conținut

❤️Tanya prima oară in Cluj ❤️ 0731789212


Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Tepara....trebuiia sa ne intalnim azi la 14 ..la 13:30 mi a trimis mesaj daca putem amana pana la 14:30..am zis ok nici o problema..la 14:30 am fost in zona da nu mai raspundea la nimic...ft urat sa faci asa ceva..

Imi pare rău pentru neplăcere dar la și 15 ți-am dat Block , te rugasem să-mi confirmi cu 30 de minute înainte și nu ai mai făcut-o , nu se prezintă la multe programări nici cei care confirma , nu aveam de unde sa știu ca tu esti ok și ca vei veni . Imi pare rău . Te astept la mine sa ma revansez :P
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Curios din fire cum sunt am zis sa las prejudatile la oparte si sa incerc ceva nou.

Zis si facut , am pregatit o lista de noutati . Prima pe lista Tanya. Care a si fost castigatoarea tombolei.

Stabilit legatura prin SMS si stabilim o intalnire.

Va spun drept ceva emotii am avut , dar mi-au fost risipide decand am intrat in apartament.

M-a primit intr-o tinuta sumara. Nu detaliez intalnirea doar pot sa va spun doar ca am primit exact ce mi-am dorit . Un rasfat superb , de la o domnisoara superba. M-am simtit minunat si sper sa-i mai fac o vizita pana pleaca.

 

O nota generala a intalniri 9.50. Fata este de top. Pleaca cred miercuri, cu promisiunea ca se v-a intoarce.

 

..................

 

Tot astfel când al nostru dor
Pieri în noapte-adâncă,
Lumina stinsului amor
Ne urmăreşte încă.

 

(M. E.)

 

 

Happy Hunting !!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Curios din fire cum sunt am zis sa las prejudatile la oparte si sa incerc ceva nou.

Zis si facut , am pregatit o lista de noutati . Prima pe lista Tanya. Care a si fost castigatoarea tombolei.

Stabilit legatura prin SMS si stabilim o intalnire.

Va spun drept ceva emotii am avut , dar mi-au fost risipide decand am intrat in apartament.

M-a primit intr-o tinuta sumara. Nu detaliez intalnirea doar pot sa va spun doar ca am primit exact ce mi-am dorit . Un rasfat superb , de la o domnisoara superba. M-am simtit minunat si sper sa-i mai fac o vizita pana pleaca.

 

O nota generala a intalniri 9.50. Fata este de top. Pleaca cred miercuri, cu promisiunea ca se v-a intoarce.

 

..................

 

Tot astfel când al nostru dor

Pieri în noapte-adâncă,

Lumina stinsului amor

Ne urmăreşte încă.

 

(M. E.)

 

 

Happy Hunting !!

Mulțumesc frumos ,te pup și te mai astept pe la mine :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Sunt disponibilă pentru programări astăzi de la ora 16:00 pana la 22:00 .

Dacă nu pot Răspunde la telefon va rog să-mi lăsați mesaj cu orele la care doriți sa veniți și cât doriți sa stați , va voi Răspunde cât de repede posibil , va pup :*

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...