Sari la conținut

Bruneta frumoasa 0723821415


Postări Recomandate

  • Oras:In timp!
  • Oras:In timp!

pe voi va fut in gura la pachet :))))))). doi prosti. ba badboysugepula doar prostii ca tine manaca al Mc(!):)))). alta duma in afara de aia cu 'bibanu' ai? :))) pun pariu ca ai ramas cu traume din armata:)))))))). zi sincer te-au futut in cur aia smecheri cu adevarat. vai pula ta. ba pula dume d'astea cu bibanu numa retarzi baga. du-te-n plm de peste jegos:)). da ce zic eu peste. un infect. un nimeni. un povestitor. umbla vorba-n targ ba badboy ca nu mai scapa fetele de 'povestile' tale:))). esti de rasul curvelor prostane.

P.S. cristiiiiiiiiiiii! ba cristiiiiiiiiiiiiiiii! sugi pula ba! inca mai esti marcat de mine asa-i?:)))))))))) pizda proasta.

Iti e ciuda bibane ca de tine rade lumea si eu doar ma distrez?🤣🤣

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

ioi ce adevar ai spus. ai de plm. m-am speriat de am si plans. din varful pulii am varsat o lacrima pentru tine. ai si tu dreptate intr-un fel. cand ai inceput cu filozofiile alea ieftine cu plecatu de pe lumea asta, manelisme d'alea cu 'dujmanii' nu te-ai gandit ca o sa ti-o iei la muie si ca 'influenta' ta pe aici va tinde spre zero. ca de fapt lumea va afla ce pescoi imputit esti. deci te cam razi:))). prostu' pulii. tu crezi ca daca vi cu duma aia ce ti-a lasat traume din armata esti smecher? ba pulifrici d'astia ca tine 'smardoi' pe aici si 'povestitori' e plina lumea. esti doar o pizda povestitoare. am 'observat' ce mai bagi pe aici:))))))))). tu marele alb care faceai , dregeai acum postezi " tot acolo ai locatia"? " pana cand stai"?:)))))))))). vai de pula ta. s-a prins lumea ce bad esti tu:)))))))). un nimeni. un povestitor. un lache:))))))). 

P.S. du-te-n plm de jegos.eu ma cac pe tine guvidule!

Bibane toate lucrurile se intorc impotriva ta, deci rad de ma pis pe tine

Link spre comentariu
  • Oras:In timp!
  • Oras:In timp!

ioi ce adevar ai spus. ai de plm. m-am speriat de am si plans. din varful pulii am varsat o lacrima pentru tine. ai si tu dreptate intr-un fel. cand ai inceput cu filozofiile alea ieftine cu plecatu de pe lumea asta, manelisme d'alea cu 'dujmanii' nu te-ai gandit ca o sa ti-o iei la muie si ca 'influenta' ta pe aici va tinde spre zero. ca de fapt lumea va afla ce pescoi imputit esti. deci te cam razi:))). prostu' pulii. tu crezi ca daca vi cu duma aia ce ti-a lasat traume din armata esti smecher? ba pulifrici d'astia ca tine 'smardoi' pe aici si 'povestitori' e plina lumea. esti doar o pizda povestitoare. am 'observat' ce mai bagi pe aici:))))))))). tu marele alb care faceai , dregeai acum postezi " tot acolo ai locatia"? " pana cand stai"?:)))))))))). vai de pula ta. s-a prins lumea ce bad esti tu:)))))))). un nimeni. un povestitor. un lache:))))))).

P.S. du-te-n plm de jegos.eu ma cac pe tine guvidule!

Bibane relaxeaza-te, un prost tot prost ramane😂😂

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) am inteles. ti-e rusine sa recunosti. ba badboysugepula da zi-ne care a fost cea mai lunga 'poveste' a ta pe nimfo? cat 'ai povestit' ? :)))))))))). te-as intreba care a fost cel mai lung futai dar stiu ca tu esti cu ' o urma de sex' :)))))))))) deci cat plm poate fi urma aia:))))))))))).

Bibane asta afla tu, cu celalalt biban din fata calculatorului

Link spre comentariu
  • Oras:Plimbaret prin NV
  • Oras:Plimbaret prin NV

Ce frumos ar fi daca pe topicele fetelor s-ar discuta despre sexul oral avut cu ele si nu despre cum se muiesc forumistii intre ei :(

 

Este pacat sa futi topicul unei fete bune cand poti sa te duci la ea ca sa o iubesti ;)

 

Sanatate.

 

Ps.

Pana am compus eu mesajul vad ca a scris si Madalina doleanta ei.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Dej
  • Oras:Dej

Heya colegi,am ajuns si eu la Mada,programare facuta simplu prin sms,locatia am gasit-o cam greu....nu cunosc zona.Ma indruma telefonic cu rabdare,urc tipa super ok ma invita in ap.Aici toate la locul lor,curatenie,fata ambila,stam la o tigara si la un pahar de apa,sa stabilim detaliile.In dormitor incepe cu um oral protejat la cererea mea,executat bine cu atentie la vecini,tendinte de deep,treaba buna,schimbat cateva poziti fara sa comenteze,se implica bine nu accepta sarutari doar pe corp.Trupulet frumos,subtirica,mica de inaltime,sani mici dar frumosi,fundulet mic numa bun de pus capra,cateva tatuaje,finalizare a fost manuala la cererea mea.Eu ma grabeam....ea relaxata nu m-am simtit nici o secunda grabit.Achitat 150 ptr o finalizare timp undeva la 30 minute.Concluzii:eu am fost multumit,de revenit,clar cand trec prin Floresti.Multu Mada ptr.tratatie☺️

  • Like 3
Link spre comentariu

Am ajuns si eu la Mada, era pe lista mea de ceva timp dar nu m-am sincronizat cu ea.

 

Am contacta-o pe Whats Up pe 10, pentru o programare de la 12:00. I-am spus ca ii confirm cu cateva minute inainte.

Locatia este in Floresti, dar este foarte aproape de Vivo. Care cred ca ofera un avantaj foarte bun pentru cei care nevoie de scuze ce fac prin zona :). Sunt locuri de parcare gratis pentru cei care vin cu masina.
 

Mi-a deschis usa o domnisoara frumoasa, imbracata intr-o lenjerie sexy. Dupa 2-3 minute de povesti ma duc la un dus. Dar inainte il dau cadoul (200 lei) fara sa il ceara. La baie era pregatit un prosop curat.

Ma duc in camera, unde ma astepta Mada intinsa in pat, goala... Are un fundulet frumos, micut, rotund si dragalas :).
A inceput un oral neprotejat bine executat cu atentie la zonele din jur. Am gustat si eu putin din piersicuta ei, curata si fara mirosuri ciudate.

 

Apoi am trecut la un lady-on-top, unde s-a miscat destul de bine. Putin doggy si apoi am cerut finalizarea orala. Aici a avut putin de munca dar nu s-a lasat pana nu am explodat in gurita ei (CIM + SWALLOW).

Am mai povestit putin si apoi am plecat.

 

Note:

Aspect: 9-10.

Oral: 9

Normal: 8

GFE: 8, vorbareata si prietenoasa. Ar fi fost probabil 10 daca practica si FK
Pret: 200 ( 150 + 50 CIM/SWALLOW)
 

Merita de vizitat, eu o recomand cu placere. Chiar ma mira ca nu este la top.

@mada multumesc pentru tot, o seara faina.

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Am ajuns si eu la Mada, era pe lista mea de ceva timp dar nu m-am sincronizat cu ea.

 

Am contacta-o pe Whats Up pe 10, pentru o programare de la 12:00. I-am spus ca ii confirm cu cateva minute inainte.

Locatia este in Floresti, dar este foarte aproape de Vivo. Care cred ca ofera un avantaj foarte bun pentru cei care nevoie de scuze ce fac prin zona :). Sunt locuri de parcare gratis pentru cei care vin cu masina.

 

Mi-a deschis usa o domnisoara frumoasa, imbracata intr-o lenjerie sexy. Dupa 2-3 minute de povesti ma duc la un dus. Dar inainte il dau cadoul (200 lei) fara sa il ceara. La baie era pregatit un prosop curat.

 

Ma duc in camera, unde ma astepta Mada intinsa in pat, goala... Are un fundulet frumos, micut, rotund si dragalas :).

A inceput un oral neprotejat bine executat cu atentie la zonele din jur. Am gustat si eu putin din piersicuta ei, curata si fara mirosuri ciudate.

 

Apoi am trecut la un lady-on-top, unde s-a miscat destul de bine. Putin doggy si apoi am cerut finalizarea orala. Aici a avut putin de munca dar nu s-a lasat pana nu am explodat in gurita ei (CIM + SWALLOW).

Am mai povestit putin si apoi am plecat.

 

Note:

Aspect: 9-10.

Oral: 9

Normal: 8

GFE: 8, vorbareata si prietenoasa. Ar fi fost probabil 10 daca practica si FK

Pret: 200 ( 150 + 50 CIM/SWALLOW)

 

Merita de vizitat, eu o recomand cu placere. Chiar ma mira ca nu este la top.

 

@mada multumesc pentru tot, o seara faina.

Multu eu pt vizita si cele scrise :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...