Sari la conținut

Bruneta frumoasa 0723821415


Postări Recomandate

  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Domnule mayert77 sau mai bine zis andrei3612 pt ca esti una si aceeasi persoana:))

Hai sa nu vb despre atitudine cand tu iti dai singur apreciere:))

Stii foarte bine ca saptamana trecuta după ce mi ai scris pe forum.. mi ai scris pe whass si te am intrebat daca tu esti mayert77. După ce ai iesit de la mine zilele astea te ai cam încurcat in conturi de pe care sa scrii:))

N am zis nimic pana acum pt ca nu imi place sa ma bag asa in seama dar vad ca tu o tii pe a ta. :* te am pupat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj
  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj

Super domsoara. Te face sa te simți bine, se implica, oral cu deep și din câte am înțeles și cu finalizare pe care nu am încercat-o.

Ultima oara ma trecuse la de avitat, dad cumva cumva am ajuns la ea.

Vad ca acum iarăși nu îmi răspunde pe watsapp.

Mada cu ce te-am deranjat?

Ce nu a fost ok la mine?

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

:) ba coaie banuiesc ca din propria-ti experienta ne zici. si tu ai facut diaree de la sperma eroticului? :))))))))))))))))))))))). prostu' pulii.plm stiam ca esti prostu' siteului dar ...plm. e clar ca ai suferit multe 'pierderi' . de la coaie la coi ti-ai pierdut si juma de creier:)))))))). 

P.S. ba coaie pe Turzii care mai e treaba? tot implantat in cacat futi?:))))))))))))

A facut diaree de la sperma ta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj
  • Telefon: erotyke
  • Oras:Cluj

Buna ! Mersi :)

Dacă aș stii cine esti as zice si motivul pt care te am blocat. Ca dora nu te am blocat degeaba !

Ți-am scris astăzi pe watsapp pe la 12.

Ai numărul salvat la litera O.

Link spre comentariu

  • Oras:In timp!
  • Oras:In timp!

In urma unui pariu si in urma recenziilor voastre care laudau oralul m-am hotarat sa o vizitez si eu, ajuns la locatie sunat ii dau mesaj pe whap sa imi dea mai multe detalii despre apartament nr interfon, urcat sus(zici ca toare au ales etajul 3 din motive superstitioase:))) urc, ajung in fata usi care se deschide iar dupa usa o fata micuta undeva la 1,50, frumoasa, imbracata sexy, facem cunostinta,si intram in camera, ma asez pe pat, unde mai schimbam doua vorbe, ma cer la dus (nu veaneam de acasa), intrat in baie unde pe masina de spalat era un prosop curat rulat frumos, iar ca si geluri de dus ai de unde alege(zici ca e farmacie), dupa dus intru inapoi in camera unde fata ma astepta intinsa pe pat in costumul evei, un corp super frumos si tonifiat, sani medii dar placuti si fini la atingere, un tatuaj pe piciorul drept gen spy women, un fluture pe abdomen, fumam o tigara si dupa dai la smotocit pe gogu, pariul era ca fata la cat de laudata e, pe mine nu ma poate termina si aici specific: face un oral de iti vine sa-ti bati copii, in timp ce fata isi facea treaba eu in gandul meu ma gandeam la cate geamuri am montat in acea zi si daca pinguinii au genunchi:)), deci fata atenta la toate detaliile il suge intr-un mod biblic, cea ce mia facut pariul si mai greu, pariul asta pare o nebunie, iar eu sunt nebun ce plm!, mai adaug ca fata s-a straduit din toate puterile sa il faca pe gogu sa scuipe nu ca alte fete care dupa doua minute pun caciula in cui si dai la dat la vasle de zici ca se cred pe gondola in venetia, bravo mada, scuza-mi nesimtirea de a face un pariu asupra ta, insa te rog sa confirmi si tu ca nu a fost nici o finalizare, apropo am optat pentru o ora, deci a avut ceva chin fata!

 

ON-de la mine 11+!!!!

 

Atitudine- o fata simpla si cand zic simpla zici ca e amica ta din copilarie 10+

 

De revizitat DA!! O sa-ti fiu dator cu un pat nou:))

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...