Sari la conținut

Bruneta frumoasa 0723821415


Postări Recomandate

  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.

   Din ciclu, daca ma tot sugi de pula pa peste tot, pe tot forumu si-n toata tara, na ca sa-ti dau si ceva muie cu cacat/drob,  proaspat, la tine acasa, de garide-pastrav-gabor-securist infect care esti, manca-te-ar intunericu...sa vezi ce vedeta de fac si aici, la ardeleni, molcomi si la cap/bostan, dar  si la pula. :D

;) 

       Lua-ti-as lumina, lumanarile, baitzu, friptura, drobu, pasca, praporu si toate organele-broturile interne, pasca, coliva, ranitzii, mortzii, vii si copiii in carici, de proxenet infect care esti, dar ma bate doamne doame-manca-miar pula din cotor, plus perversu ala **spam editat** de saint pedro, mana dreapta da laba a lui muistu cel mare...asta, asa, daca tu la cat de handicapat muist esti, ai fost in stare sa-ti faci o familie, cu care te lauzi/mananci cacat p-acilea de 7 ani, cand nonstop, dar nonstop-bagami-as pula in g=familia ta, tu esti prezent si logat nonstop la toate sarbatorile crestin-bisericesti, fute-te-ar cainii in cimitir cu popkii mitoman-**spam editat**i cu tot, si dupa aia, negrii din africa cu familia voastra traditionala cu tot, care ''mergetzi'' la bombe biologice si ebola cu kisdza vanduta la taraba, mergetzi, kind of speach si 10 conturi clona si recenzii fake, le facetzi si pe alea de la morga/sau trecute de parstasu de 40j de zile, vedete natzionale, umplate si plimbate, da-v-as doi bani/monede si o barca, sa va ducetzi odata, si cat mai curand, pa lumea ailalta. :(
 ... **spam editat**ule..ie de sezon, 1 mai, padure, plaja, vama, mamaia, dixtractie...nu cantece de futut copiii, animalule. :(
 
 
 
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

  Din ciclu, daca ma tot sugi de pula pa peste tot, pe tot forumu si-n toata tara, na ca sa-ti dau si ceva muie cu cacat/drob,  proaspat, la tine acasa, de garide-pastrav-gabor-securist infect care esti, manca-te-ar intunericu...sa vezi ce vedeta de fac si aici, la ardeleni, molcomi si la cap/bostan, dar  si la pula. :D

       Lua-ti-as lumina, lumanarile, baitzu, friptura, drobu, pasca, praporu si toate organele-broturile interne, pasca, coliva, ranitzii, mortzii, vii si copiii in carici, de proxenet infect care esti, dar ma bate doamne doame-manca-miar pula din cotor, plus perversu ala **spam editat** de saint pedro, mana dreapta da laba a lui muistu cel mare...asta, asa, daca tu la cat de handicapat muist esti, ai fost in stare sa-ti faci o familie, cu care te lauzi/mananci cacat p-acilea de 7 ani, cand nonstop, dar nonstop-bagami-as pula in g=familia ta, tu esti prezent si logat nonstop la toate sarbatorile crestin-bisericesti, fute-te-ar cainii in cimitir cu popkii mitoman-**spam editat**i cu tot, si dupa aia, negrii din africa cu familia voastra traditionala cu tot, care ''mergetzi'' la bombe biologice si ebola cu kisdza vanduta la taraba, mergetzi, kind of speach si 10 conturi clona si recenzii fake, le facetzi si pe alea de la morga/sau trecute de parstasu de 40j de zile, vedete natzionale, umplate si plimbate, da-v-as doi bani/monede si o barca, sa va ducetzi odata, si cat mai curand, pa lumea ailalta. :(
 ... **spam editat**ule..ie de sezon, 1 mai, padure, plaja, vama, mamaia, dixtractie...nu cantece de futut copiii, animalule. :(

 

Te salut, băi "kisdza" :)

Familia mea (în care-ţi bagi toate cele, cu nesaţ), te salută, de asemenea.

Deşi, de regulă, vorbesc doar în numele meu, presupun că te vor saluta şi toţi ardelenii pe care-i consideri molcomi atât la cap, cât şi la p*lă.

 

În mod normal nu aş intra în astfel de detalii, dar de dragul tău, fie... ţin să te anunţ că în seara asta, între subsemnatu' şi titulara topicului, nu s-a petrecut nimic de natură sexuală. (Eventual, dacă are chef, Mădă poate confirma, dar ma indoiesc ca are vreun sens... :()

 

Mai degrabă... o felie de pască, un ou vopsit, etc. Ciudat, ştiu... dar mi-am plătit timpul petrecut cu D-ra, iar de acolo încolo, aşa o fost filmu' - se mai întâmplă şi chestii din astea, uneori... :blushing2

 

Iar in ce priveste "cantecul de leagan" din link-ul meu...... well, daca tu vezi acolo ceva **spam editat**, sa fii sanatos... eu l-am postat ca un fel de "inside joke" cu privire la faptul ca, pe parcursul timpului petrecut impreuna, ne era, amandurora, somn...

 

Altfel, Sarbatori fericite tuturor..!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare
  • Telefon: 0758272942
  • Oras:Un sat mai mare

 

   Din ciclu, daca ma tot sugi de pula pa peste tot, pe tot forumu si-n toata tara, na ca sa-ti dau si ceva muie cu cacat/drob,  proaspat, la tine acasa, de garide-pastrav-gabor-securist infect care esti, manca-te-ar intunericu...sa vezi ce vedeta de fac si aici, la ardeleni, molcomi si la cap/bostan, dar  si la pula. :D

       Lua-ti-as lumina, lumanarile, baitzu, friptura, drobu, pasca, praporu si toate organele-broturile interne, pasca, coliva, ranitzii, mortzii, vii si copiii in carici, de proxenet infect care esti, dar ma bate doamne doame-manca-miar pula din cotor, plus perversu ala **spam editat** de saint pedro, mana dreapta da laba a lui muistu cel mare...asta, asa, daca tu la cat de handicapat muist esti, ai fost in stare sa-ti faci o familie, cu care te lauzi/mananci cacat p-acilea de 7 ani, cand nonstop, dar nonstop-bagami-as pula in g=familia ta, tu esti prezent si logat nonstop la toate sarbatorile crestin-bisericesti, fute-te-ar cainii in cimitir cu popkii mitoman-**spam editat**i cu tot, si dupa aia, negrii din africa cu familia voastra traditionala cu tot, care ''mergetzi'' la bombe biologice si ebola cu kisdza vanduta la taraba, mergetzi, kind of speach si 10 conturi clona si recenzii fake, le facetzi si pe alea de la morga/sau trecute de parstasu de 40j de zile, vedete natzionale, umplate si plimbate, da-v-as doi bani/monede si o barca, sa va ducetzi odata, si cat mai curand, pa lumea ailalta. :(
 ... **spam editat**ule..ie de sezon, 1 mai, padure, plaja, vama, mamaia, dixtractie...nu cantece de futut copiii, animalule. :(
 
 
 

 

Retard fiind, proza cutreeram

Intelesul nu l-am gasit

Irelevant, cat de ratard eram

Asa ca o plama mi-am plesnit

 

Caci si prostia mea paleste

Cand pe a ta o intalneste.

 

Desi, nu-s foarte tare-n poezii;

Tu esti, in proze cu aberatii si prostii

 

P.S nu am inteles nimic din ce ai incercat sa comunic, incearca sa scrii in termeni mai tehnici data viitoare, unde fiecare paragraf sa exprime un singur punct de vedere.

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator altu2
Reputație: 0

...

 

P.S nu am inteles nimic din ce ai incercat sa comunic, incearca sa scrii in termeni mai tehnici data viitoare, unde fiecare paragraf sa exprime un singur punct de vedere.

Ceri imposibilul.

Link spre comentariu
  • Oras:pe somes
  • Oras:pe somes

Buuunnnn…..si pentru ca e exact perioada cand fetele faine trebuiesc udate, mi am zis ca musai(doar suntem in Ardeal) trebuie sa mi fac damblalele sambata seara pe 27. Acum, ce sa zic, dupa experienta care cu greu pot sa o numesc partial fericita cu mezina de 19 ani de pe forumul acesta, mi am zis ca nu mai risc frate, merg unde n am avut surprize si am iesit cu un ranjet pe fatza absolut de fiecare data. Sincer mi au facut pofta snapanii astia 2 ,thecat si ibor-lemon, care au vizitat o pe Madaaa recent. Lui ibor-lemon ii datorez oricum bere cu lada, pentru ca datorita recenziei lui din noiembrie 2018(unde o lauda pe Madaaa fara sa greseasca pentru oralul oferit) am inceput sa o vizitez si eu(merg in general doar pentru ON si 69 , NN am acasa top). Ceva mi spune insa, ca am sa ma risc la Madaaa in curand si la NP la ce bucatzica e(desi urasc gumele)….si oricum mi a facut smechera o poftaaaa(cu poza aia private, mamaliga ta de Madaaa)…

 

Am vrut sa accentuez senzatia de calm ardelenesc pe care l induce fata(a mai fost mentionat in recenzii anterioare oricum), curatenia, prosoapele care sunt nu doar uscate, ci spalate anterior si apoi uscate (Madaaa stie de ce scriu asta)...unele dameze le scot doar pe balcon pe cele folosite si le servesc drept spalate urmatorului client….

 

Despre actiune, n are rost, as usual, super top, foreplay fain...ON ...finalizat glorios in 69...etc…

 

 

Doar Oua Vesele si Iepurasi Fericiti !!!

 

PS

Madaaa ma bucur ca ti functioneaza semnatura insa, ai putea sa ti o colorezi/boldezi un pic….eventual cu rosu….uite ce de sange este pe topicul tau in ultimul timp…acu imi pare rau ca n am mai ramas un pic aseara (desi depasisem timpul alocat dupa luptele grele plus atatea povesti).

 

 

We never really grow up, we only learn how to act in public.” – Bryan White

Sadly though, some grown ups never learn how to act in public – rtoto034..doar un ardelean..

 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Madaaa ma bucur ca ti functioneaza semnatura insa, ai putea sa ti o colorezi/boldezi un pic….eventual cu rosu….uite ce de sange este pe topicul tau in ultimul timp…acu imi pare rau ca n am mai ramas un pic aseara (desi depasisem timpul alocat dupa luptele grele plus atatea povesti).

 

Si eu am povestit aseara cu Mada pe tema asta :), faza e ca de pe mobil, chiar folosind versiunea desktop a forumului, customizarea semnaturii in ce priveste fonturi / formatare / culori, aparent nu-i chiar "straight forward", pare a fi ceva mai "cu dichis" (am intrat si eu aseara de pe mobil si de pe o tableta, de curiozitate, sa verific.. cred ca-i a 5-a, 6-a oara in 7 ani). Dar si eu m-am gasit in aceeasi situatie, depasisem timpul, era deja bine trecut de miezu' noptii si amandoi picam de somn :laugh2 asa ca m-am simtit si am zis ca ramane pe data viitoare.

 

Oricum, se pare ca suntem cativa care avem "abonament" la draga de Mada, si am o presimtire ca suntem mai multi care NU suntem "atehnici", asadar presupun ca primul care-o ajunge din nou pe la ea, se va uita mai in detaliu si rezolvam problemele... :)

 

:hihat

Link spre comentariu

Salut! Astăzi am vizitat-o si eu pe Mada. Ca si parere despre ea pot sa spun ca este profesionistă si ca este si foarte amabilă. Are o atitudine pro client si e genul de persoana cu care poti povesti orice. Revenind la servicii, eu am optat doar pentru ON+CIM , si pot sa ofer cu mare drag Nota 10 . Cu siguranță cred ca o sa mai revin . Si ca sa stie Mada cine sunt , ma semnez "Postasul" ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj-Napoca
  • Oras:Cluj-Napoca

Am fost în ceva amiază

Arată ok, nu e o frumusețe, nu are un corp spectaculos, are un fund relativ obraznic. Multe povești despre clienții ei, deși pe cine dracu interesează? Erotism mediocru spre inexistent.

Ok, dar deloc memorabil.

Link spre comentariu
Reputație: 10279
  • Oras:all over (NU e o ironie...)
  • Oras:all over (NU e o ironie...)

Ma bucur ca ti-a placut macar fundicul,cu atat am avut noroc :)) :*

 

Să mă trăznească tunu' lu' Faraon, no uite, fix pentru faze din astea-mi place să (mai) fiu prezent pe aici pe forum :laugh2

Pe când am ajuns şi io de la lucru, mi-am făcut o baie şi mi-am desfăcut liniştit o bere, apăi am făcut greşeala să citesc aici...

PLM... un sfert din ea s-o dus pwlii de suflet, peste mine, peste laptop, peste tot (amu' şterg de zor)... :)

 

Din punctul meu de vedere, cu siguranţă replica lunii, posibil replica anului până în prezent...

 

:laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
  • Telefon: [email protected]
  • Oras:Traind printre panarame si cretini fomisti fara pic de caracter.
 La ce disperare/panica poate ajunge un carnat de gabor securist inecat in osanza, tot copy-cat(de ca) cat va ramane in veci, in incercarea de a fi bajet/golan/obscen...dar tot a bulanjiu rujat, muisto-curist si cu fustitza ii iese...mai prosti ca astia doi de pa ardeal, adica, rect.e cum ar veni bosss mafoame manelo-sarmale, pe care-l fut interlopii in cur in portbagaj prin oradea, ca sa mai tina site-ul/haznaua activa, asta este imbecilul no 2 pa ardeal, cre' ca daca-l aduc si pa mascota aia gay de boc-poc la vara pa plaja, la raci, scoici si craci, fute mai mult decat prostii/pestii astia 2 wannabe virgini.

  Nici nu mai conteaza ca sunt doua parodii, mascote starpituri de cica barbatzi/purtatori clandestini de putze/rame, da sa sa moara ma-sa lu picon, bolovan, tomson, stalingrad, palosu gros, cozonac, maximus si restul bosketarilor-pensionarilor militzica-securisto-curisti, da cu imbecilii astia, nici cea mai joarsa de femeie fomista, kear si la maximum, nu cred ca ar putea sa-i rabde macar o ora, chiar si contracost.

 

 

 

 

....nici nu cred ca mai este cazul sa repet/injosesc melcii molcolmi, dar pentru sigurantza, ca sa stim si noi, miticii cu case pa langa plaje/garla shia mare, cum ne organizam vara, stiu, ele, ardelencele, cand vine vara, ce si cum, pe unde si cu cine, dupa seceta daaa...,plm, stiu, tot ele.  :D

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...