Sari la conținut

Noua in Targoviste!! 18 ani!!


Postări Recomandate

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Buna, ma numesc Adelina, am 18 ani si sunt noua in aceasta meserie. Sunt blonda natural, ochii albastri , 1'65 înălțime și 50 de kg.

 

Ca servicii prestez oral si normal. Normalul doar protejat. Pretul este de 200 lei/ora.

 

Pentru mai multe detalii ma găsiți la numărul de telefon 0729929451.

 

Daca aveti vreo nelămurire ma puteti suna.

 

Am sa atașeze si cateva poze nemeritate.

post-278051-0-30426900-1541159963_thumb.jpg

post-278051-0-32145500-1541159976_thumb.jpg

post-278051-0-07409600-1541159990_thumb.jpg

post-278051-0-67249000-1541160038_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu

Am uitat sa mentionez ca deocamdata nu am locație, fiind la început. Dar sunt in cautare. Deocamdata prestez servicii la hotel sau la client acasa.

Sper sa anunti cand gasesti locatie si sa iei in calcul si o singura finalizare. Si poate mai incanti forumul cu cate o poza si mai sexy. Succes
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Da, inca nu am facut. Dar o să-mi fac saptamana aceasta. Si im legatura cu pozele..nu prea am avut timp. Cand o sa am timp am sa postez si poze noi. Zilele trecute am fost in acea perioada a lunii, dar acum sunt fresh. Astept sa ma sunați. Serviciile sunt aceleasi, oral si normal. Oralul e poate si neprotejat in functie de igienă. GFE, FK ( tot in functie de igiena) , 69, si alte mici fantezii. Ca pret este 200 de lei /ora.chiar dacă sunt încăpătoare in meseria asta, asta nu inseamna ca si pe plan sexual sunt încăpătoare. Sună-mă si te voi convinge!

 

Si in legatura cu locatia, inca nu am. Fiind cunoscută în Targoviste, imi este mai greu sa gasesc o locație mai discretă. Dar o sa gasesc .

 

Va pupăcesc si aveti grija de " Miguel" :))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...