Sari la conținut

Noua in Targoviste!! 18 ani!!


Postări Recomandate

Daca ieri nu intelegeam nimic, astazi inteleg si mai putin... Mai ales dupa ce am vazut postarea de la ora 02.21. "...ma puteti suna in fiecare zi de la ora 10:00 pana la ora 22:00". Am sunat-o regulat incepand cu ora 10 pana in prezent. Nu mi-a raspuns. Nu mi se pare deloc corect...indiferent de celelalte pareri! Pentru a o putea vizita , noi facem anumite eforturi...uneori mult mai mari decat cele financiare.

Link spre comentariu

Daca ieri nu intelegeam nimic, astazi inteleg si mai putin... Mai ales dupa ce am vazut postarea de la ora 02.21. "...ma puteti suna in fiecare zi de la ora 10:00 pana la ora 22:00". Am sunat-o regulat incepand cu ora 10 pana in prezent. Nu mi-a raspuns. Nu mi se pare deloc corect...indiferent de celelalte pareri! Pentru a o putea vizita , noi facem anumite eforturi...uneori mult mai mari decat cele financiare.

Link spre comentariu

S-a apropiat sfarsitul saptamanii, si, spre placuta mea surprindere a aparut printre noi si pentru noi Adelina. Am reusit sa o intalnesc la orele amiezii si placerea de a o intalni a fost pe masura nerabdarii. Ne-am dus la un motel din apropiere. A fost din nou ca un vis frumos. Ne-am strans in brate ca doi iubiti (sau ca doi amanti ca-i mai la moda), ne-am sarutat, mangaiat... Are un fel de inocenta care te cucereste imediat.  Singurul regret a fost ca nu am avut suficient timp, pentru ca a ajuns ceva mai tarziu decat avea planificat...Nu am stat decat o finalizare. Oral  neprotejat execut fara cusur, apoi normal protejat in toate pozitiile. Ma repet: din punctul meu de vedere face totul la superlativ. Ne-am echipat, i-am dat darul (150) si am plecat, evident, cu gandul la ce am lasat in urma...

Multumesc, Adelina.

S-aveti noroc, domnilor!

Link spre comentariu
  • Oras:...
  • Oras:...

Am vizitat-o si eu saptamana trecuta. Am dus-o la As. Am statat o ora . Doua finalizari magnifice. Am trecut prin toate pozitiile, nu comenteaza. Se descurca super:::

Unde e "As" asta? Vreau si eu sa o contactez zilele viitoare si vreau sa merg acolo

Link spre comentariu

Maryo85, daca tu, care ai vizitat-o o singura data o vrei in top, eu care am vizitat-o de patru ori si am fost ff multumit, o vreau in super top! Dar asta nu se face...

E suficient o singura data sa iti dai seama ca e de top. In alta ordine de idei daca am fost plecat din oras ce ai vreau sa fac? Dar o sa te anunt.
Link spre comentariu

De acord... nu trebuie sa faci abonament, iti dai seama.

Nu am vizita-o si probabil nici nu o sa o fac dat fiind faptul ca nu are locatie.

Din review-urile voastre, de-a lungul timpului pe care le consider destul de obiective cred ca merita.

Conform regulamentului trebuiau 3 pareri avizate, de membri vechi.

Tinand cont ca reprezentați majoritate pe orasul asta (nu sunt 5 care fac review-uri) merge.

 

Asa ca.. domnisoara sa nu-si schimbe atitudinea si e ok.

Sarbatori fericite tuturor!

Link spre comentariu

De acord... nu trebuie sa faci abonament, iti dai seama.

Nu am vizita-o si probabil nici nu o sa o fac dat fiind faptul ca nu are locatie.

Din review-urile voastre, de-a lungul timpului pe care le consider destul de obiective cred ca merita.

Conform regulamentului trebuiau 3 pareri avizate, de membri vechi.

Tinand cont ca reprezentați majoritate pe orasul asta (nu sunt 5 care fac review-uri) merge.

 

Asa ca.. domnisoara sa nu-si schimbe atitudinea si e ok.

Sarbatori fericite tuturor!

Cu siguranta nu isi schimba compartmentul Adelina. Stie ca ea pierde. SARBATORI FERICITE! !!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...