Sari la conținut

Noua in Targoviste!! 18 ani!!


Postări Recomandate

  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Buna dragilor, am revenit in Targoviste!! Am sa atașez cateva fotografii, preturile sunt aceleasi, ca de obicei. Serviciile la fel. Am sa revin mai tarziu cu inca o postarea cu "actualizarea" informațiilor.

 

Va sper pupicesc! 😘😘😘

post-278051-0-50814800-1560932144_thumb.jpg

post-278051-0-41899700-1560932160_thumb.jpg

post-278051-0-49537900-1560932197_thumb.jpg

post-278051-0-01454700-1560932216_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:bucharest
  • Oras:bucharest

Ai locatie sau tot la hotel?

0730465603 este numarul meu.

Servicii: oral si normal protejat( pentru alte servicii sau fantezii discutam la telefon)

Pretul este 150 lei/ finalizarea, 200 lei/ora.

Alte detalii la telefon.

Va pupicesc

Link spre comentariu

Cand am vazut anuntul am crezut ca este o gluma...ca face cineva o farsa. Am pus mana pe telefon si am sunat, Nimic, Cand am intentionat sa cera amanunte(pe acest topic, desigur) am vazut si noul nr de tel. Am sunat, si...nimic. Nu ma las. Dau un sms cu intentia de a o revedea astazi. Primesc confirmarea. OK, zic, nu visez. Stabilit intalnire pentru astazi. Matinala si punctuala...Nu mai am nimic de zis. Dupa ce ai cunoscut-o pe Adelina(cel putin din punctul meu de vedere) nu-ti mai poti dori altceva. Doar in lipsa ei sunt super "vis tantric-Alexandra" din Pitesti, dar si Diana(Targoviste-Pitesti). Singurul minus este locatia: nu are, inca. Dar se va rezolva. Am petrecut o jumatate de ora in care am primit tot ce-si poate dori un barbat. Totul, mai putin anal. Totul a fost ca un vis frumos. Multumesc Adelina. Abia astept sa te revad!

  • Like 1
Link spre comentariu

Cand am vazut anuntul am crezut ca este o gluma...ca face cineva o farsa. Am pus mana pe telefon si am sunat, Nimic, Cand am intentionat sa cera amanunte(pe acest topic, desigur) am vazut si noul nr de tel. Am sunat, si...nimic. Nu ma las. Dau un sms cu intentia de a o revedea astazi. Primesc confirmarea. OK, zic, nu visez. Stabilit intalnire pentru astazi. Matinala si punctuala...Nu mai am nimic de zis. Dupa ce ai cunoscut-o pe Adelina(cel putin din punctul meu de vedere) nu-ti mai poti dori altceva. Doar in lipsa ei sunt super "vis tantric-Alexandra" din Pitesti, dar si Diana(Targoviste-Pitesti). Singurul minus este locatia: nu are, inca. Dar se va rezolva. Am petrecut o jumatate de ora in care am primit tot ce-si poate dori un barbat. Totul, mai putin anal. Totul a fost ca un vis frumos. Multumesc Adelina. Abia astept sa te revad!

Revenirea Adelinei te a facut fericit! !!😅😅😅
Link spre comentariu

Constat ca toti cei ce se dau cu curul de pamant de dorul Adelinei la plecarea acesteia au disparut din peisaj...sau...inca n-au aflat ca a revenit. Am vizitat-o din nou joia trecuta dupa ce am ratat alte doua incercari marti si miercuri, pentru ca mi-a raspuns prea tarziu(eu fiind ceva mai matinal). Fata de cele relatate anterior nu prea mai am ce sa spun. Adelina ma trateaza ca pe un amant; este lipiciosa, pupaciosa, afectuoasa... Chiar  ma face sa cred ca sunt cu o amanta. Plec de la ea cu gandul sa o revad cat mai repede...

Servicii complete(orice, fara anal)de o calitate superioara: 9.5( mai are cate ceva de invatat)

igiena: 10

atitudine: 10

150 finalizarea(fara ceas, cca o jumatate de ora)

250 ora, doua finalizari

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...