Sari la conținut

Noua in Targoviste!! 18 ani!!


Postări Recomandate

Salutare baietilor. Astazi m am intalnit cu Adelina. Am luat o din oras cu masina ne am dus la Picolo. Spre deosebire de altele care le e teama sa nu fie refuzate si zic ne vedem in camera Adelina accepta intalnirea din oras. Fata e super ok. Dupa parerea mea e ca Luiza. Slim, sanici micuti dar fermi, buni de papat, Curata , parfumata. Cred ca ii ia locul Luizei in top alaturi de Maya. Face un oral destul de bun, adanc, atentie la ousoare. Asculta cei ceri si face totul in limita bunului simt. Am fost pe fuga 1 nr.fara sa se uite la ce as sau sa zica 10 minute 30 minute, la terminare I am dat 150 din suflet ca ii merita. Consider ca trebuie sa avem grija de ea . Te pup Adelina si Deabia astept urmatoarea revedere.

Link spre comentariu

Am vizitat-o astazi pe Adelina. Chiar daca m-am programat de ieri, am sunat-o astazi pentru confirmare. Confirmare facuta, i-am comunicat camera si putin mai tarziu decat ma asteptam, a sosit. La prima vedere(caci asa a fost) impresia a fost una buna. Tipa arata destul de bine, si zici ca este o scolarita in anul terminal.

Dupa cateva opinii si idei schimbate am trecut la fondul problemei...O finalizare cu on si np 150 lei. O ora 200 cu mai multa finalizari(poti?).

Tipa arata destul de bine, este genul slim, cu sanii pe undeva la 1-2 marime, placuti la vedere si atingere. Remarcabil este faptul ca are o atitudine deosebita, pro client. Este foarte atenta la tot ce face.

Am inceput cu oral neprotejat, executat magnific. Te inghite pur si simplu. Am continuat cu ea deasupra dupa atasarea prezervativului, pozitie in ca re  vroia sa ma extermine... Dar nu i-a mers...Am schimbat "pe la spate si in scurt timp am terminat". Ca atitudine si prestatie imi aminteste forte mult de Alexandra(pentru cunoscatori...)

Daca ar avea locatie i-as acorda un 9, 9-50 pe linie.

In ce ma priveste  sunt bucuros ca am descoperit-o si am sa o vizitez ori de cate ori am sa pot. Tine-o tot asa, Adelina!

  • Like 2
Link spre comentariu

Din pacate "topul il face opt persoane cu statutul meu, cel putin. Desi o apreciez in continuare pe Maya, Adeina mi-a lasat o impresie mai buna. Desi a fost prima intalnire, daca as face un top, ar fi asa:

1:Adelina

2:Adelina

3.Adelina, apoi celelalte!

Multipla postare s-a facut din cauza tasdtaturii. Am avut impresia ca nu a incarcat-o.

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Salutare baietilor. Astazi m am intalnit cu Adelina. Am luat o din oras cu masina ne am dus la Picolo. Spre deosebire de altele care le e teama sa nu fie refuzate si zic ne vedem in camera Adelina accepta intalnirea din oras. Fata e super ok. Dupa parerea mea e ca Luiza. Slim, sanici micuti dar fermi, buni de papat, Curata , parfumata. Cred ca ii ia locul Luizei in top alaturi de Maya. Face un oral destul de bun, adanc, atentie la ousoare. Asculta cei ceri si face totul in limita bunului simt. Am fost pe fuga 1 nr.fara sa se uite la ce as sau sa zica 10 minute 30 minute, la terminare I am dat 150 din suflet ca ii merita. Consider ca trebuie sa avem grija de ea . Te pup Adelina si Deabia astept urmatoarea revedere.

Multumesc pentru recenzie si o sa ne revedem cu drag! Te pup

Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Am vizitat-o astazi pe Adelina. Chiar daca m-am programat de ieri, am sunat-o astazi pentru confirmare. Confirmare facuta, i-am comunicat camera si putin mai tarziu decat ma asteptam, a sosit. La prima vedere(caci asa a fost) impresia a fost una buna. Tipa arata destul de bine, si zici ca este o scolarita in anul terminal.

Dupa cateva opinii si idei schimbate am trecut la fondul problemei...O finalizare cu on si np 150 lei. O ora 200 cu mai multa finalizari(poti?).

Tipa arata destul de bine, este genul slim, cu sanii pe undeva la 1-2 marime, placuti la vedere si atingere. Remarcabil este faptul ca are o atitudine deosebita, pro client. Este foarte atenta la tot ce face.

Am inceput cu oral neprotejat, executat magnific. Te inghite pur si simplu. Am continuat cu ea deasupra dupa atasarea prezervativului, pozitie in ca re  vroia sa ma extermine... Dar nu i-a mers...Am schimbat "pe la spate si in scurt timp am terminat". Ca atitudine si prestatie imi aminteste forte mult de Alexandra(pentru cunoscatori...)

Daca ar avea locatie i-as acorda un 9, 9-50 pe linie.

In ce ma priveste  sunt bucuros ca am descoperit-o si am sa o vizitez ori de cate ori am sa pot. Tine-o tot asa, Adelina!

Multumesc pentru recenzie si sper sa gasesc o locație cat de curand !! Te puuup

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște
Domnilor! Chiar nu inteleg de ce solicitati noi fotografii...cat mai sexi posibil! In fotografii chiar este ea. Eu cred ca este suficient pentru a va trezi interesul! Daca o vizitati, cu gandul la ea si la lucrarea facuta puteti face laba  un an. Daca va ajuta memoria, evident![/quot

 

 

Esti foarte drăguț!! Multumesc pentru complimente !! Puuup

  • Like 1
Link spre comentariu

Am vrut sa spun "INCEPATOARE ". Dar cum autocorectorul nu stie acest cuvânt, l-a înlocuit cu "încăpătoare" :)). Si ma refer strict la autocorectorul meu. :))

Nu m-am referit la cuvânt,(că nici măcar nu l-am văzut) CULMEAA, era și de 2 ori și tot am citit cum intenționai să scrii,

ci m-am referit la topică (dacă știi ce e aia)

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Da, Adelina e misto. Ne-am vazut ieri la Picollo.

Fata e blonda si creata, cu ochi albastri, super slim, zice ca urmeaza sa faca 19 ani si o cred.

Pe scurt, oral neprotejat, cu deep, cu lins, tot ce trebuie, bestial, normal - girl on top si capra, buuuun, oh that ass view... 200 lei ora, ii merita. Ah si e si fun, ai ce povesti cu ea la o tigara.

Da, chiar e o tipa misto.

Link spre comentariu

Nu m-am referit la cuvânt,(că nici măcar nu l-am văzut) CULMEAA, era și de 2 ori și tot am citit cum intenționai să scrii,

ci m-am referit la topică (dacă știi ce e aia)

Incepator 12 daca nu eram atent aparea incapator 12. Fi mai explicit....Nu inteleg....topica.....
Link spre comentariu
  • Oras:Târgoviște
  • Oras:Târgoviște

Buna dragilor. Astăzi sunt disponibilă pana la ora 22:00 , chiar si mai tarziu, în funcție de programări. Serviciile sunt aceleasi si pretul acelasi. 200 lei/h oral nep.in functie de igienă și normal doar protejat. 69, sărutări, masaj, si mici fantezii. Va puuuup

  • Like 1
Link spre comentariu

Incepator12, nu fi prea riguros in privinta exprimarii...mai greseste omul. Asa cum ai gresit si tu. Nu ar fi trebuit sa preiei prin copiere un text. Dar daca ai facut-o textul reprodus trebuia pus intre ghilimele(" "). Accepta si greselile caci nu da BAC-ul acum.

Nu am zis că nu, și eu mai greșesc uneori. De unde știi tu ce și cum am greșit ? De ce nu ? Dar cum altfel ? Și nici măcar nu am copiat. De ce să pun omule între ghilimele dacă e scris numele ei acolo ? Ce rost avea ? Să-i pun ghilimele pentru ce ? Cita pe cineva și nu știu eu ? Le-o accepta, nu am zis de bac, dar na, acum găsim scuze ?

Link spre comentariu

Vedeti, s-a clarificat problema. Eu am cunoscut-o foarte bine pe Alexandra si sper sa o cunosc la fel de bine si pe Adelina.

Am vizitat-o astazi pentru a doua oara si pot spune ca intrevederea a decurs mult mai bine ca prima data, desi am fost incantat si atunci. M-am inteles foarte bine cu ea, de parca am fi fost vechi iubiti. Serviciile oferite au fost fara cusur. Igiena este impecabila, cu dus inainte si dupa fiecare numar. Face un oral de-ti inmoaie genunchii. Normalul in toate pozitiile. Anal nu face. Am spus ca paseste pe urmele Alexandrei, si iata ca sunt prietene. Poate a luat si lectii de la ea. Am petrecut o ora de vis. Decartat 200 lei si plecat foarte multumit.

O recomand cu incredere, merita!

Multumesc Adelina!

  • Like 1
Link spre comentariu

Incepator12, esti nejustificat de dur. Dupa ce a facut postarea incriminata de tine, la doua minute, timp dupa care a si citit-o a facut corectia corespunzatoare, pe care tu ar fi trebuit sa o intelegi chiar daca nu a fost foarte explicita.

Chiar era nevoie să-mi spui de 5 ori asta ? Ai vreo problemă ceva ? Nu-s bătut în cap, 1 dată era suficient. Apoi am văzut că s-a corectat ca și cuvânt, dar și ? De ce ar fi treubuit să o-nțeleg. Tu înțelegi ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...