Sari la conținut

Eva tv sub tratament hormonal 19 ani feminină reala cu bun simt si cei sapte ani de acasa


Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salutare!

Azi am reușit să o vizitez pe titulara topicului, fiind și prima mea vizită la o TS. Confirm că este cea din poze, doar că are tenul puțin mai închis.

Locația a fost undeva prin nord, dar nu mai contează, pentru că este sezonieră, a stat doar câteva zile, dar apartamentul era curat! Un minus patul care era defapt o canapea "infirmă".

Igiena personală este ireproșabilă, rasa, curată, abia ieșise din dus, erau urme ude pe covor în cameră, la igiena pot da 10.

Prețul: 300... tarifele fiind 150 nr. și 300 ora. Am stat undeva la 40 minute, chiar dacă am luat o oră, nu m-a grăbit, dar terminând mai repede am plecat eu... la ce să mai stau... nu sunt prea sociabil. :laugh2

Face un oral foarte bun! Se descurcă bine.. cam de nota 9. Altceva nu am făcut.

GFE: nu mă pot exprima pentru că eu când vizitez prima dată mă inhib destul și nu sunt prea vorbăreț, dar ea are o atitudine pro-client, nu este plictisită .. nu te face să te simți rău.

A fost o experiență interesantă! :hihat

  • Like 2
Link spre comentariu

nu stie FK

😂😂😂 french kiss ? Nu ca nu stiu.. simplul motiv este ca nu prea il fac cu oricine.. si cred ca am.dreptul sa aleg persoanele cu care fac FK..🤭🤭💖💖â¤ðŸ¤·â€â™€ï¸ðŸ¤·â€â™€ï¸ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ¤—😘😘😘

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna,nu prea pun întrebări așa fără sens,dar cred ca ești sătulă de aceiași întrebare ca sa zic așa,la Constanța curând,un gând ???

Buna. Nu stiu dragutule..o sa anunt cand v-oi pleca .. momentan bucuresti pupicii😘😘😘

Link spre comentariu
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...
  • Telefon: Intrucat nu mai exista... :)
  • Oras:Spania. Barcelona. Sau pe langa...

Buna

Sant Radu pentru prima data pe forum

La ploiesti nu vii ?

Draga Radu aflat prima data pe forum, daca te oboseai sa si citesti putin inainte sa pui intrebari stupide aflai ca in minunatul vostru Ploiesti a fost acum o saptamana.

 

Mare-i gradina lui Dumnezeu si toti par sa aiba conexiune internet acolo... :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu

Dragi BRAȘOVeni De maine...adica azi😂😂😂🤷â€â™€ï¸ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ¤­ ma gasiti din nou in orașul vostru si cred ca v-oi sta 1--2 saptamani. Pup Eva🤤â¤ðŸ‘ŒðŸ’â€â™€ï¸ðŸ’â€â™€ï¸â¤â¤â¤â¤ðŸ¤—🤗ðŸ˜ðŸ˜ðŸ˜ðŸ¤—✌✌✌🤭🤭😇💔â¤â¤â¤â¤ â¤â¤â¤ðŸ˜ˆ0730016104😈â¤â¤â¤

 

Să mă fac înțeleasă ( nu dau bon dupa futai ) 🤣â¤â¤â¤â¤

post-283282-0-00944600-1558481308_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Buna dragilor😇â¤â¤ ma gasiti . In BRAȘOV- AvantGarden 3 â—â—â—🔅🔅🔆🔆 va astept cu drag. Pupici💋💋â¤â¤â¤

post-283282-0-00853200-1558563710_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...