Sari la conținut

Eva tv sub tratament hormonal 19 ani feminină reala cu bun simt si cei sapte ani de acasa


Postări Recomandate

Urmarind recenziile de pe forum am vizitat-o astazi pe domnisoara undeva in zona tiglina. Vreau sa precizez faptul ca e pentru prima data cand vizitez o fata trans...

 

Ajung la locatie si imi deschide Eva (si da,arata la fel de bine ca in poze) am stat putin de vorba la inceput si am ales sa raman pentru 1h. Foarte frumoasa, finuta, sensibila,empatizeaza foarte bine cu tine, carnea tare, placuta la atingere. Se intretine bine, cremuita ,epilata, buze foarte sezuale. Petru ca era atat de feminina (arata mai bine decat o femeie biologica) am preferat un preludiu mai indelungat. Foarte comunicativa, eu fiind mai timid, am cazut deacort pentru un oral protejat. M-am simtit ft bine la oral, nu m-a grabit.

 

In general, Eva, are o prezenta foarte placuta, cu siguranta voi reveni si pot spune ca merita toti banii...

 

Note:

GFE 10

Oral 10

Anal - nu eram interesat, am optat pt un preludiu mai lung cu mici fantezii...

Eva - foarte frumoasa, parca am mai spus asta nu?

cu drag, te astept si data viitoare 😇😇💖💖💖 pupuci💋💋💋💋💋💋

Link spre comentariu

Hei dragilor! Datorită invitațiilor voastre am decis să vin la Cluj.Asa ca din această seară ma gasiți ÃŽn Cluj.Locatia o am fix langa Iuliu Mall. Va pup 💋 si va astept cu drag.💋💋â¤ðŸ˜˜

Link spre comentariu

Buna dimineata dragilor, m am trezit cu o pofta de suuupt Va astept la mine cu bratele deschise ( sau picioarele )😅💋💋💋â—â—🤗🤗🤗In seara asta program nonstop

Link spre comentariu

"FETELE MELE" ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ’â€â™€ï¸FUNDUL trebuie sa fie ROTUND nu GRESIAA 🤣🤣😂😂â¤â¤â¤â—â—â—â—â—â—â—â—

post-283282-0-97318100-1555750802_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Adevărat fata mea frumoasa și cuminte â¤ï¸â¤ï¸ðŸ‘‘👑👑 ești superba parca ești trasa prin inel.. Naturala dai clasa la multe 💋💋💋 TE IUBESC â¤ï¸ðŸ‘‘👑

Link spre comentariu

Adevărat fata mea frumoasa și cuminte â¤ï¸â¤ï¸ðŸ‘‘👑👑 ești superba parca ești trasa prin inel.. Naturala dai clasa la multe 💋💋💋 TE IUBESC â¤ï¸ðŸ‘‘👑

Am pe cine să semăn â¤â¤â¤â—â—â—â—Love You Sisâ¤â¤â¤â¤ðŸ’â€â™€ï¸ðŸ’â€â™€ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu

Draguțilorr💟👄 țin sa va anunt incepand de azi ma v-eți găsii in TIMISOARA nu stiu cum va fi este prima data cand vizitez🤗🤗🤗ðŸ˜ðŸ˜…😎💖💖💖â¤ðŸ’šðŸ§¡ðŸ’œðŸ’›ðŸ’—💠TOTUL SPRE BINE.

â¤ðŸ’›0730 016 104💛â¤

Link spre comentariu

super!!!!!!!! cat stai in timisoara??? si tarife te rog :gifs_ojos

Bună, de stat nu sfltiu exact cat stau dar tariful este 150 finalizarea // 300 ora ,☺☺

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Veni, vidi, vici...

 

Ne-am intalnit la un hotel in Cluj zilele trecute. 

 

Aspect: cel din poze

Piele: tonifiata si misto

Erectie: da. La mine a fost mai greu pentru ca eram zob de oboseala

Igiena, nota 10

 

Funduletzul....funduletzul cel mai fumos si ferm atins vreodata.

 

Per ansamblu, de recomandat 

Link spre comentariu

Bună! Mai ești în Timișoara?? Am sunat acum o oră și ai tel închis. As vrea sa ne vedem!

Am fost oxupata iubitel. Inca sunt, mai stau cateva zile 😘😘😘🤗ðŸ˜

Link spre comentariu

Ok. Azi de la cât te pot deranja la tel

Pana la ora 9 seara. In TIMISOARA bby. Pentru ca, de maine v-oi fi in BUCUREȘTI disponibilă🤗🤗🤩😘😘😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...