Sari la conținut

Miss Piggy noua in oras - 0721736250


rafaell

Postări Recomandate

am sunat si eu ,era galagie la tel ,mi a zis ca sunt pozele reale,chiar am vrut s o incerc doar ca era prea departe de locul unde aveam treaba ,daca e cea din poze si face treaba cu pasiune se merita si 150 lei....daca se muta in nord ii fac sigur o vizita...asa mai repede trec pe la adina(alina)002 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am vizitat-o ieri eu neavand alte solutii,fiind duminica.Locatie pe langa Telekom,garsoniera la ultimul etaj.Pozele de mai sus sunt ale ei,ii place mult shaorma😂.Oral protejat bunicel cu limbi pe capul penisului,o inghitea pe toata,mai ma saruta pe piept.La normal am incercat doar o pozitie cu ea dasupra unde dupa ce si-a dat cu lubrifiant m-a calarit pana mi-am dat drumul.Halatul 150 lei 25-30 minute

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot și nicăieri.
  • Oras:Peste tot și nicăieri.

Am vizitat-o ieri eu neavand alte solutii,fiind duminica.Locatie pe langa Telekom,garsoniera la ultimul etaj.Pozele de mai sus sunt ale ei,ii place mult shaorma😂.Oral protejat bunicel cu limbi pe capul penisului,o inghitea pe toata,mai ma saruta pe piept.La normal am incercat doar o pozitie cu ea dasupra unde dupa ce si-a dat cu lubrifiant m-a calarit pana mi-am dat drumul.Halatul 150 lei 25-30 minute

Auzi Nicușoare..întreb și eu..

Ai simțit și tu ceva când a bagat'o pe toată in gură sau limbile alea pe capul penisului ? Sau a fost prezervativ dinala "ultra" subțire de la Durex ? ðŸ˜ðŸ¤£

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna, domnule Titus sau cum te cheama. 1la mana nu ma cunosti si nu cred ca e foarte dragut din partea ta sa ma jignesti. 2 la mana nu te am obligat sa vii la mine sa ma futi sa iti iau banii. Pastreaza ti pt tine comentariile rautacioase. Nu cred ca esti vreun miss ca sa vb asa. Iti urez o zi frumoasa si incearca sa iti controlezi vocabularul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Buna, domnule Titus sau cum te cheama. 1la mana nu ma cunosti si nu cred ca e foarte dragut din partea ta sa ma jignesti. 2 la mana nu te am obligat sa vii la mine sa ma futi sa iti iau banii. Pastreaza ti pt tine comentariile rautacioase. Nu cred ca esti vreun miss ca sa vb asa. Iti urez o zi frumoasa si incearca sa iti controlezi vocabularul.

 

Stimata domnisoara, acest forum este creat tocmai cu acest scop: persoane de sex masculin care platesc pentru anumite servicii sexuale isi scriu aici opiniile referitoare la aspectul, prestatia, etc. unor persoane de sex feminin care sunt platite pentru aceste servicii. Din acest motiv, chiar nu are importanta daca noi aratam ca Dorian Popa sau precum Codrin Stefanescu. :laugh2

"Super oferte" cu oral protejat, femei supraponderale, plictisite, preturi de 150 lei pentru o finalizare avem destule in oras. Ai ceva inedit sa ne oferi? Daca raspunsul este nu, poti sa te abtii de la alte comentarii.  :rax2

  :serenade

  • Like 8
Link spre comentariu

Stimata domnisoara, acest forum este creat tocmai cu acest scop: persoane de sex masculin care platesc pentru anumite servicii sexuale isi scriu aici opiniile referitoare la aspectul, prestatia, etc. unor persoane de sex feminin care sunt platite pentru aceste servicii. Din acest motiv, chiar nu are importanta daca noi aratam ca Dorian Popa sau precum Codrin Stefanescu. :laugh2

"Super oferte" cu oral protejat, femei supraponderale, plictisite, preturi de 150 lei pentru o finalizare avem destule in oras. Ai ceva inedit sa ne oferi? Daca raspunsul este nu, poti sa te abtii de la alte comentarii. :rax2

:serenade

Link spre comentariu

 

Stimata domnisoara, acest forum este creat tocmai cu acest scop: persoane de sex masculin care platesc pentru anumite servicii sexuale isi scriu aici opiniile referitoare la aspectul, prestatia, etc. unor persoane de sex feminin care sunt platite pentru aceste servicii. Din acest motiv, chiar nu are importanta daca noi aratam ca Dorian Popa sau precum Codrin Stefanescu. :laugh2

"Super oferte" cu oral protejat, femei supraponderale, plictisite, preturi de 150 lei pentru o finalizare avem destule in oras. Ai ceva inedit sa ne oferi? Daca raspunsul este nu, poti sa te abtii de la alte comentarii. :rax2

:serenade

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Nu ma cred Miss Europa. Nu poti sa ma jignesti fara sa ma cunosti. Nu ai fost niciodata la mine si zici ca sunt o plictisita supraponderala si ca am servicii de cacat. De unde esti asa sigur de un lucru oe care nu l ai facut?

 

Chiar ti se pare ca te ajuta cu ceva dialogul asta? Pune poze, prezinta serviciile pe care le oferi si vezi-ti de treaba. Daca faci pe smechera nu te ajuta cu nimic. Ma opresc aici, ca daca scriu mai mult chiar te jignesc, desi nu te cunosc. Nici nu-mi doresc. Nu-mi mai raspunde, te rog. Vreau sa scriu o recenzie si ma plictisesti cu prostiile tale.  :no2

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Daca nu ai fost la mine nu stii ce pot sa ofer sau nu. Poti sa te abtii de la comentarii.

De acord. Desi ne putem face o idee din textul anuntului.

 

Dar daca facem cunostinta si nu faci fata... exigentelor mele (s-a mai intamplat :blushing2  ) , iti faci singura recenzie negativa (un fel de mea culpa)? 

 

Cine te crezi? Miss Europa?! Calmeaza-te.. :slap2  :slap2

Nu cred ca ne intereseaza foarte mult partea de "miss..." cat senzatiile pe care le pot oferi doamnele si domnisoarele. Sa fim sinceri: daca estetic nu suntem foarte stimulati, putem inchide ochii, stinge lumina etc. Dar daca doar estetic suntem satisfacuti, de fapt cred ca mai rau ne frustram. 

  • Like 1
Link spre comentariu

Iti spun de la inceput serviciile mele si nu cred ca exista neintelegeri, dar ma deranjeaza ca fara sa ma cunosti aduci jigniri la adresa mea stand in spatele calculatorului sau latopului si jigning in stanga si in dreapta in necunostinta de cauza. Sincer mi i se pare de josnica speta. Eu nu mi as permite sa jignesc o persoana oe care nu o cunosc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Iti spun de la inceput serviciile mele si nu cred ca exista neintelegeri, dar ma deranjeaza ca fara sa ma cunosti aduci jigniri la adresa mea stand in spatele calculatorului sau latopului si jigning in stanga si in dreapta in necunostinta de cauza. Sincer mi i se pare de josnica speta. Eu nu mi as permite sa jignesc o persoana oe care nu o cunosc!

Ma faceti foarte curios in ceea ce priveste "serviciile dumneavoastra", abilitatile de comunicare si personalitatea dvoastra. 

Perspectiva comercial-mecanicista asupra activitatii sexuale deja ma pune in garda, dar sunt dispus sa-mi recunosc public eroarea daca in realitate se dovedeste ca m-am inselat.  :flowers2  

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...