Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Miss Piggy noua in oras - 0721736250

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
149 raspunsuri in acest thread

#41 laurentiuumf

laurentiuumf

Platinum Member

• Platinum Member
  • 5975 Postari:
  • Inscris la:
    25 juni 2017
  • Reputatie: 4970

Postat 29 december 2018 - 11:31

cam plinuta, cred ca se hraneste cu pizza dimineata si cu shaorma seara, la pranz mananca mai de regim - tort si prajituri. D

Cred ca p-asta ai pus-o doar ca s-o enervezi...  :slap2  

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#42 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 959 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2015
  • Reputatie: 2743

Postat 29 december 2018 - 11:44

Cred ca p-asta ai pus-o doar ca s-o enervezi...  :slap2  

:teufel  :lo  :laughpf

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#43 laurentiuumf

laurentiuumf

Platinum Member

• Platinum Member
    • 5975 Postari:
    • Inscris la:
      25 juni 2017

Postat 29 december 2018 - 05:11

tumblr_oqn666sAqA1w3xbawo1_1280.gif 

Incet-incet, prin comentariile noastre, foarte pertinente de altfel, reusim sa le motivam sa se apuce de sporturi de contact, una cate una. 

• 1

#44 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
    • 72 Postari:
    • Inscris la:
      19 oktober 2018
  • Reputatie: 92

Postat 30 december 2018 - 09:48

Sun la 0721736250, raspunde domnisoara, e pusa pe glume, imi comunica preturile 150/250 lei si unde o pot gasi -  strada Stefan Greceanu, aproape de Romtelecom. Ajung acolo, sta intr-o garsoniera mica, la ultimul etaj.

Locuinta: 9. E ceva micut, curat, conditii bune pentru dus, prosop curat.

Aspect domnisoara: 8. Mica de inaltime, cam 1,50 metri, cam plinuta, cred ca se hraneste cu pizza dimineata si cu shaorma seara, la pranz mananca mai de regim - tort si prajituri. Draguta la fata (nu garantez cum arata fara tona de machiaj  :laugh2  ), piele foarte fina, curata, mirosea foarte bine, fund mare de brazilianca, sani micuti. Un fizic interesant, nu neaparat pe gustul meu, dar e destul de ok. Cam 25 de ani.

ON: 4. Nu ia nota de trecere. N-are treaba, nu vrea s-o suga. Mi se pare jalnic la o curva care se da profesionista sa suga p*&a ca o virgina de 15 ani. Nu te apuci de prostitutie, e foarte simplu.  :no2

NP: 8 Aici a salvat situatia, e stramta, se fute bine.

Atitudine: 8 Glumeata, ii cam place caterinca. Au fost, insa, alte cazuri in care nu am schimbat mai mult de 3-4 cuvinte cu o curva si m-am futut de 10 ori mai bine decat cu persoana in cauza. Asa ca vorbaria si glumele nu sunt relevante. 

Tarif: 150 lei o finalizare (mult !!!). Facand o comparatie preturi/servicii cu Superba, asta mica nu face mai mult de 50-60 lei.  :rax2

In concluzie, nu e de revenit.   :bye

Mare credibilitate are recenzia ta avand in vedere ca l-ai platit pe unul de pe forum sa o viziteze initial. Si cand ala a vizitat-o si a ramas placut surprins, nu ti-a picat bine ;)

Peste nu esti zic eu, pt ca esti prea prost. Ramane alternativa. Trist, cu beutura deja pusa pe alocuri, toata ziua buna ziua pe forum. Apare una faina pe piata, hai cu defaimarea. 

Vezi ca lui asta mica ii place sa futa-n cur ;) Ai alunecat cumva si acum doare masculinitatea din tine?  :laugh2

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#45 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 959 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2015

Postat 30 december 2018 - 10:02

Mare credibilitate are recenzia ta avand in vedere ca l-ai platit pe unul de pe forum sa o viziteze initial. Si cand ala a vizitat-o si a ramas placut surprins, nu ti-a picat bine ;)

Peste nu esti zic eu, pt ca esti prea prost. Ramane alternativa. Trist, cu beutura deja pusa pe alocuri, toata ziua buna ziua pe forum. Apare una faina pe piata, hai cu defaimarea. 

Vezi ca lui asta mica ii place sa futa-n cur ;) Ai alunecat cumva si acum doare masculinitatea din tine?  :laugh2

Esti pe pastile si ai ramas fara tratament zilele astea? Stai usor, se intoarce medicul de pe 3 ianuarie, mai ai cateva zile si se incheie chinul. Poti sa apelezi la UPU, te mai ajuta aia cu niste calmante pana atunci.

Aceasta postare a fost editata de catelul.dinamo: 30 december 2018 - 10:04

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#46 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
    • 72 Postari:
    • Inscris la:
      19 oktober 2018

Postat 30 december 2018 - 10:15

Esti pe pastile si ai ramas fara tratament zilele astea? Stai usor, se intoarce medicul de pe 3 ianuarie, mai ai cateva zile si se incheie chinul. Poti sa apelezi la UPU, te mai ajuta aia cu niste calmante pana atunci.

Amuzant. Cred ca tu ai nevoie de pastile daca ai ajuns sa faci faze din astea. Oricum, eu zic sa taci si sa dispari cu pasi marunti si repezi. Nu ma face sa spun si mai multe pe aici. 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#47 laurentiuumf

laurentiuumf

Platinum Member

• Platinum Member
    • 5975 Postari:
    • Inscris la:
      25 juni 2017

Postat 30 december 2018 - 10:27

Ai vazut ce-i la UPU, in general?! Daramite acum! 
    Eu n-as risca sa iau ce-mi da un medic pe 3 ianuarie, poate de pe 5 incolo...  :no2

Amuzant. Cred ca tu ai nevoie de pastile daca ai ajuns sa faci faze din astea. Oricum, eu zic sa taci si sa dispari cu pasi marunti si repezi. Nu ma face sa spun si mai multe pe aici. 

Alexandro, is that you?!  :laugh2 

Oricum, daca stii de tratamentul special al dnsoarei Emma inseamna ca ai posterior frumos si igiena de 10 cu felicitari! Poate ne intalnim la domnisoara Emma intr-o seara  :girly .  :kiss2 

Aceasta postare a fost editata de laurentiuumf: 30 december 2018 - 10:28

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#48 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
    • 72 Postari:
    • Inscris la:
      19 oktober 2018

Postat 30 december 2018 - 10:30

Ai vazut ce-i la UPU, in general?! Daramite acum! 
    Eu n-as risca sa iau ce-mi da un medic pe 3 ianuarie, poate de pe 5 incolo...  :no2

uxy4bzqhkqpeukwmkcyo0940.gif

Alexandro, is that you?!  :laugh2 

Oricum, daca stii de tratamentul special al dnsoarei Emma inseamna ca ai posterior frumos si igiena de 10 cu felicitari! Poate ne intalnim la domnisoara Emma intr-o seara  :girly .  :kiss2 

Sheldon-Cooper-the-big-bang-theory-33179

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#49 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 959 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2015

Postat 30 december 2018 - 10:32

Bine, smechere, mi-ai inchis gura. Poti sa spui. Cam ce noutati ai? Ce-am mancat dimineata? Am inteles, te-au lasat acasa de Sarbatori, te asteapta la spital iar in ianuarie. 

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#50 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 959 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2015

Bine, smechere, mi-ai inchis gura. Poti sa spui. Cam ce noutati ai? Ce-am mancat dimineata? Am inteles, te-au lasat acasa de Sarbatori, te asteapta la spital iar in ianuarie. 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#51 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 959 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2015

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#52 laurentiuumf

laurentiuumf

Platinum Member

• Platinum Member
    • 5975 Postari:
    • Inscris la:
      25 juni 2017

Postat 30 december 2018 - 10:48

Dar de ce postezi de 3 ori? :350x

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#53 radu77

radu77

VIP Member

• VIP Member
    • 1202 Postari:
    • Inscris la:
      29 december 2011
  • Reputatie: 814

Postat 30 december 2018 - 11:35

...avand in vedere ca l-ai platit pe unul de pe forum sa o viziteze initial. Si cand ala a vizitat-o si a ramas placut surprins, nu ti-a picat bine ;)...

Io p'asta n-am prins-o!!! Si greu de cap nu's.
    Nu vrei sa dai detalii? Uite, as fi tare curios sa inteleg de ce @catelu plateste 150 unuia sa se duca la fata asta, ptr ca apoi sa mai dea si el 150 sa se convinga.
    Cu astia 300, de 50 pui combustie la auto si cu 250 te duci tocmai in marele Bucale. Si ai niste optiuni... chiar all inclusive, la dameze care chiar stiu cu ce se mananca asta...

Sunt tare curios sa vad dovezile. Da' sa fie pe bune, nu "denunturi". Ca d'aia a ajuns DNAul cum a ajuns si... nici Draq nu ne mai scapa de Draqnea si slugile lui... ma rog... sa nu divagam...
    • 2
    Fiti norocosi! :love

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#54 laurentiuumf

laurentiuumf

Platinum Member

• Platinum Member
    • 5975 Postari:
    • Inscris la:
      25 juni 2017

Postat 30 december 2018 - 01:54

Io p'asta n-am prins-o!!! Si greu de cap nu's.
    Nu vrei sa dai detalii? Uite, as fi tare curios sa inteleg de ce @catelu plateste 150 unuia sa se duca la fata asta, ptr ca apoi sa mai dea si el 150 sa se convinga. SE NUMESTE "INSPECTIE TEHNICA DE CALITATE" . DOAR CA ESTE UN DOMENIU EXXXTREM DE SUBIECTIV, DECI PROBABIL UNUL A GASIT CEVA - SAU... ALTCEVA - CARE L-A INCANTAT, PRIETENUL CATEL DINAMOVIST NU A FOST INCANTAT...
    Cu astia 300, de 50 pui combustie la auto si cu 250 te duci tocmai in [MULT PREA] marele Bucale. Si ai niste optiuni... chiar all inclusive, la dameze care chiar stiu cu ce se mananca asta... EXPERIMENTAL, EU AM DEMONSTRAT CA NU ESTE ASA SI NICI ALEA NU-S MAI BREZE CA ALE NOASTRE. 

Sunt tare curios sa vad dovezile. Da' sa fie pe bune, nu "denunturi". Ca d'aia a ajuns DNAul cum a ajuns si... nici Draq nu ne mai scapa de Draqnea si slugile lui... ma rog... sa nu divagam... A FOST ILIESCU/FSN, A FOST BASESCU/PDL, ACU' E DRAGNEA/PSD SI O SA FIE IAR O SLEAHTA DE ACEEASI TEAPA: PENTRU CA ESTE O CLASA DE STAPANIE SI RESTUL HUMAN LIVESTOCK, SCLAVI, RESURSE UMANE, CUM PREFERI. ESTE SISTEMUL CARE SE IMPUNE PLANETAR. VEZI "STATUL PROFUND IN AMERICA" Peter Dale Scott...  LASATI ORICE SPERANTA CEI CE NU V-ATI NASCUT PRINTI SAUDITI.  :no2 

Din experientele mele cu domnisoara Emma, nu pot sa nu subliniez corectitudinea dansei, amabilitatea si dorinta de comunicare. 

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#55 emma1993

emma1993

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      30 november 2018
  • Reputatie: 34

Postat 30 december 2018 - 03:23

Dinamo sloboz tu esti ala care imi trimite mesaje de amenintare? Nu v ati saturat da ma tot barfiti. Ca nu ti am supt pula cum si vrut tu. Trebuia sa zici fa suge mi pula asa si te sugeam asa. De ce nu iti pui poza cu tine si sa iti dai numele tau. Esti un om josnic care inafara de a vb prost si fara rost nu prea stii altceva sa faci. Prefer sa nu muncesc deloc decat sa primesc oameni ca si tine.
    Sa platesti lumea sa ma futa si dupa sa vii tu. Te ai gandit ca poate ti am supt pula asa ca nu erai prea curatel sau nu stiu.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#56 emma1993

emma1993

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      30 november 2018

Postat 30 december 2018 - 03:28

Arat mult mai bine ca tine stai linistit. Nu v ati saturat in continuu sa va legati de mine? Te am adus eu cu japca ma? Te am futut fortat? Haide ma sa iti dau banii inapoi saracie daca plangi dupa 150 de lei
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#57 berege2

berege2

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 95 Postari:
    • Inscris la:
      06 augustus 2017
  • Reputatie: 132

Postat 30 december 2018 - 03:45

'ai ho fah, ce te ambalezi asa tare? locul asta e sa-si spuna omu' parerea personala.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#58 emma1993

emma1993

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      30 november 2018

Postat 30 december 2018 - 03:46

Poate sa isi spuna parerea fara sa minta, da?
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#59 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 959 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2015

Postat 30 december 2018 - 04:35

Dinamo sloboz tu esti ala care imi trimite mesaje de amenintare? Nu v ati saturat da ma tot barfiti. Ca nu ti am supt pula cum si vrut tu. Trebuia sa zici fa suge mi pula asa si te sugeam asa. De ce nu iti pui poza cu tine si sa iti dai numele tau. Esti un om josnic care inafara de a vb prost si fara rost nu prea stii altceva sa faci. Prefer sa nu muncesc deloc decat sa primesc oameni ca si tine.
    Sa platesti lumea sa ma futa si dupa sa vii tu. Te ai gandit ca poate ti am supt pula asa ca nu erai prea curatel sau nu stiu.

Ti-a crescut tensiunea? Posteaza aici numarul care-ti trimite mesaje.  :laugh2

Arat mult mai bine ca tine stai linistit. Nu v ati saturat in continuu sa va legati de mine? Te am adus eu cu japca ma? Te am futut fortat? Haide ma sa iti dau banii inapoi saracie daca plangi dupa 150 de lei

Suntem SARAKI. Am mai auzit asta. Vino si tu cu ceva nou. Cacaturile astea le auzim de toate tarancile cu pretentii de dive. 

'ai ho fah, ce te ambalezi asa tare? locul asta e sa-si spuna omu' parerea personala.

Astepta si ea, saraca, niste laude gratuite. Adevarul deranjeaza. Minciunile confortabile sunt de preferat, mai ales cand ies bani din asta. :)

Poate sa isi spuna parerea fara sa minta, da?

Mai parasuta mica, iti explic in cateva cuvinte, asa mai pe intelesul tau. Am fost la zeci de curve. Pot sa exprim niste pareri pertinente in legatura cu sexul oral. Daca vrei te trimit undeva la specializare, in caz ca n-ai aflat pana la varsta asta cum se suge p*&a. 

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#60 emma1993

emma1993

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 41 Postari:
    • Inscris la:
      30 november 2018

Postat 30 december 2018 - 04:43

Ai putea sa ma inveti tu sa sug pula. Esti grasutul ala suparat de vineri, nu? Inainte sa ai pretentii sa ti i se faca un oral bun, spala te puiu meu! Ti am zis de la inceput ca o finalizare e intre 25-30 de minute nu am cum sa stau o ora. Erai
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi