Sari la conținut

Miss Piggy noua in oras - 0721736250


rafaell

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Dinamo sloboz tu esti ala care imi trimite mesaje de amenintare? Nu v ati saturat da ma tot barfiti. Ca nu ti am supt pula cum si vrut tu. Trebuia sa zici fa suge mi pula asa si te sugeam asa. De ce nu iti pui poza cu tine si sa iti dai numele tau. Esti un om josnic care inafara de a vb prost si fara rost nu prea stii altceva sa faci. Prefer sa nu muncesc deloc decat sa primesc oameni ca si tine.

Sa platesti lumea sa ma futa si dupa sa vii tu. Te ai gandit ca poate ti am supt pula asa ca nu erai prea curatel sau nu stiu.

Ti-a crescut tensiunea? Posteaza aici numarul care-ti trimite mesaje.  :laugh2

 

Arat mult mai bine ca tine stai linistit. Nu v ati saturat in continuu sa va legati de mine? Te am adus eu cu japca ma? Te am futut fortat? Haide ma sa iti dau banii inapoi saracie daca plangi dupa 150 de lei

Suntem SARAKI. Am mai auzit asta. Vino si tu cu ceva nou. Cacaturile astea le auzim de toate tarancile cu pretentii de dive. 

 

'ai ho fah, ce te ambalezi asa tare? locul asta e sa-si spuna omu' parerea personala.

Astepta si ea, saraca, niste laude gratuite. Adevarul deranjeaza. Minciunile confortabile sunt de preferat, mai ales cand ies bani din asta. :)

 

Poate sa isi spuna parerea fara sa minta, da?

 

Mai parasuta mica, iti explic in cateva cuvinte, asa mai pe intelesul tau. Am fost la zeci de curve. Pot sa exprim niste pareri pertinente in legatura cu sexul oral. Daca vrei te trimit undeva la specializare, in caz ca n-ai aflat pana la varsta asta cum se suge p*&a. 

  • Like 6
Link spre comentariu

Ai putea sa ma inveti tu sa sug pula. Esti grasutul ala suparat de vineri, nu? Inainte sa ai pretentii sa ti i se faca un oral bun, spala te puiu meu! Ti am zis de la inceput ca o finalizare e intre 25-30 de minute nu am cum sa stau o ora. Erai plini de negi si sanatatea mea e mult mai importanta! Sa ai o zi faina! Incearca sa slabesti putin si sa nu mai fi asa suparat ca nu iti mananc toata shaorma si prajiturelele. O seara faina. Te am pupat!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ai putea sa ma inveti tu sa sug pula. Esti grasutul ala suparat de vineri, nu? Inainte sa ai pretentii sa ti i se faca un oral bun, spala te puiu meu! Ti am zis de la inceput ca o finalizare e intre 25-30 de minute nu am cum sa stau o ora. Erai plini de negi si sanatatea mea e mult mai importanta! Sa ai o zi faina! Incearca sa slabesti putin si sa nu mai fi asa suparat ca nu iti mananc toata shaorma si prajiturelele. O seara faina. Te am pupat!

 

Ar fi interesant sa mananci shaorma si prajiturele, pana una-alta mananci foarte mult cacat.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Tu ai mancat primul cacat!

Daca as fi avut vreun serviciu de cacat nu cred ca as fi avut asa multi clienti care se intorc. Negii tai nu mi au prea inspirat incredere. Sanatatea mea e mult mai importanta

 

O sa ti se faca rau, opreste-te! Ai mancat doua galeti de cacat, eu zic ca e destul. 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Ce sa mai zic, e buna metoda. Am mai vazut filmul asta. Curva cu servicii medii, dar preturi mari, isi face cont pe forum. Apar comentarii pozitive, intra si le multumeste si ii pupa dulce. Apar comentarii negative, curva intra pe forum si ii face nespalati, prosti, inculti, saraki.  :laugh2

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

cel mai destept cedeaza. An nou fericit! Poate anul csre vine nu o sa mai fii asa de frustrat! Te pup

Ai uitat că ești așa deșteaptă că îți câștigi existența sugând p8le? Serios? Ai 90 de kg și nu as da 50 lei la una că ține și te bășici aici pe forum?
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Ai uitat că ești așa deșteaptă că îți câștigi existența sugând p8le? Serios? Ai 90 de kg și nu as da 50 lei la una că ține și te bășici aici pe forum?

Chiar nu are 90kg, este exact ca in poze. 

 

Si mie mi-ar place sa sug clitorisuri (bine, eu platesc pentru asta...) si le invidiez un pic...  :blushing2 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Tu ai mancat primul cacat!

Daca as fi avut vreun serviciu de cacat nu cred ca as fi avut asa multi clienti care se intorc. Negii tai nu mi au prea inspirat incredere. Sanatatea mea e mult mai importanta

Dacă sănătatea ta este așa de importanta mergi și angajează-te la Yazaki. Atunci vei putea sa sugi pula doar la cine vrei tu. Dacă aveai dubi împotriva igienei și a sănătății lui ii inapoiai bani și ii spuneai sa încerce în alta parte. Tu ai impresia ca noi suntem chiar prosti? Voi, cei care citiți pe aici faceți bine și căscați ochii la cine mergeți. Dacă ar fi după puterea mea te lăsam sa sugi pula doar la figurat câteva luni ca să îți revi din visele tale de diva.
  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...