Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

Miss Piggy noua in oras - 0721736250

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
149 raspunsuri in acest thread

#121 >george_us30<

george_us30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 798 Postari:
  • Inscris la:
    02 november 2014
  • Reputatie: 957

Postat 15 januari 2019 - 07:59

Asa se pare.

Si nu mai am nici mesagerie.

E o problema cu parola. O fi incercat cineva sa faca vreo jjmecherie?! :350x

La ce ora incepe lorena programul?
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#122 >george_us30<

george_us30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 798 Postari:
    • Inscris la:
      02 november 2014

Postat 15 januari 2019 - 08:03

La ce ora incepe lorena programul?

Am o "mica" fantezie si cred ca ma poate ajuta. Daca nu iti merge mesageria...postez pe unde apuc
    • 1

#123 laurentiuumf

laurentiuumf

Platinum Member

• Platinum Member
    • 5975 Postari:
    • Inscris la:
      25 juni 2017
  • Reputatie: 4968

Postat 15 januari 2019 - 08:52

Stai, stai, stai, ca faci confuzii... Ea este domnisoara Emma (posibil si dansa sa ne poata ajuta, merita sa arunci o intrebare). 
    Oricum, iti dai seama ca n-au program fix. Eventual dam un MS si ne suna ele. 

La ce ora incepe Lorena programul?

Aceasta postare a fost editata de laurentiuumf: 15 januari 2019 - 08:54

• 1

#124 dau_limbi33

dau_limbi33

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 92 Postari:
    • Inscris la:
      19 april 2012
  • Reputatie: 65

Postat 16 januari 2019 - 11:25

Mă-ta... Dacă tot înjurăm măcare să o facem corect, nu? :))))

mai gresesc si eu....la cite raspunsuri sint aici...probabil o sa o facem pe d soara vedeta....si nu stiu daca se merita...si apropo...a mai fost o vedeta...madam alice adore...daca mai tineti minte...in poze era sirena...si in casa gaseai balena...

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#125 laurentiuumf

laurentiuumf

Platinum Member

• Platinum Member
    • 5975 Postari:
    • Inscris la:
      25 juni 2017

Postat 16 januari 2019 - 01:58

mai gresesc si eu....la cite raspunsuri sint aici...probabil o sa o facem pe d soara vedeta....si nu stiu daca se merita...si apropo...a mai fost o vedeta...madam alice adore...daca mai tineti minte...in poze era sirena...si in casa gaseai balena...

Obsesiile/lipsa unora de preocupare nasc "vedete" :laugh2  .
    Niste recenzii succinte ar fi de natura sa favorizeze interesul, mai degraba; discutiile noastre presupun ca plictisesc pe cei care nu-s angrenati in ele. 

Pentru unii s-o merita, pentru altii - nu. Si mai e un aspect: pentru cat timp se merita  :wink2

in poze era sirena...si in casa gaseai balena...

Cel putin avea o oarecare legatura cu imaginea din poze, oricat de prelucrate erau (macar ochii si tatuajele), spre deosebire de majoritatea care ar putea la fel de bine sa puna poze cu statui de la Luvru sub anuntul "Dati muie la statuie".

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#126 petrolul din ploiesti

petrolul din ploiesti

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 30 Postari:
    • Inscris la:
      03 januari 2014
  • Reputatie: 59

Postat 16 januari 2019 - 08:24

Vizitat si eu prostituata asta. La tel mi a comunicat pretul 150 cu 250 ora ii spun ca vreau sa ii dau si un pic de limbi..ok. ma intreaba daca am cont pe nimfomane ca acolo sunt numai labagii ratati. :))) ma fac ca nu stiu de site si o stiu dupa publi.Locatia centrala langa ortopedica. patul de nebunii super mare.Poze reale. Chiar nu arata deloc rau. Daca nu as sti cu ce se ocupa, asa fi incercat sa o agat daca as vedea o pe undeva. Face un mini dus iese dezbracata complet fumama o tigare impreuna..imi povesteste ce a facut toata ziua...e genul de pustoaica de liceu...dar cu foarte multe fite...imi cere banii.ma pun pe spate o suge...scuipa pe ea...super tare...imi vine sa imi dau drumul si o opresc ca sa gust un pic din pasarica. Zice ca nu prea ii place, ii aduc amibte ca la tel i am zis asta...se conformeaza cu o fata de du te n plm...si ma impinge intr un 69. Epilata...dupa ffff putin timp imi spune ca nu mai vrea limbi...nu o bag in seama si o trag mai mult inspre mine ea tot incerca sa se fereasca. Imi tot zice hai sa ma futi...ma conformez ca practic nu mai faceam nimic...tot avea curul in aer si cu o mana pe pula. Ma conformrez, imi pune prezervativul si fiind nervos cam moare si mi o suge un pic si imi dau drumul. Am fost super excitat de ea de cum s a comportat si de pizda ei cat m a lasat sa o pup ling si mi am dat drumul de aia am cedat super repede. De revenit? Poate. Fiindca m a atras mult, dar numai daca lasa la 100 si accepta cerintele minime ale clientului si lasa din figuri. La usa cand sa plec ma pupa pe buze si plec
    • 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#127 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
    • 72 Postari:
    • Inscris la:
      19 oktober 2018
  • Reputatie: 92

Postat 17 januari 2019 - 01:51

Obsesiile/lipsa unora de preocupare nasc "vedete" :laugh2  .
    Niste recenzii succinte ar fi de natura sa favorizeze interesul, mai degraba; discutiile noastre presupun ca plictisesc pe cei care nu-s angrenati in ele. 

Pentru unii s-o merita, pentru altii - nu. Si mai e un aspect: pentru cat timp se merita  :wink2

Cel putin avea o oarecare legatura cu imaginea din poze, oricat de prelucrate erau (macar ochii si tatuajele), spre deosebire de majoritatea care ar putea la fel de bine sa puna poze cu statui de la Luvru sub anuntul "Dati muie la statuie".

Ce ti-am zis eu de asta?  :laugh2

Vizitat si eu prostituata asta. La tel mi a comunicat pretul 150 cu 250 ora ii spun ca vreau sa ii dau si un pic de limbi..ok. ma intreaba daca am cont pe nimfomane ca acolo sunt numai labagii ratati. :))) ma fac ca nu stiu de site si o stiu dupa publi.Locatia centrala langa ortopedica. patul de nebunii super mare.Poze reale. Chiar nu arata deloc rau. Daca nu as sti cu ce se ocupa, asa fi incercat sa o agat daca as vedea o pe undeva. Face un mini dus iese dezbracata complet fumama o tigare impreuna..imi povesteste ce a facut toata ziua...e genul de pustoaica de liceu...dar cu foarte multe fite...imi cere banii.ma pun pe spate o suge...scuipa pe ea...super tare...imi vine sa imi dau drumul si o opresc ca sa gust un pic din pasarica. Zice ca nu prea ii place, ii aduc amibte ca la tel i am zis asta...se conformeaza cu o fata de du te n plm...si ma impinge intr un 69. Epilata...dupa ffff putin timp imi spune ca nu mai vrea limbi...nu o bag in seama si o trag mai mult inspre mine ea tot incerca sa se fereasca. Imi tot zice hai sa ma futi...ma conformez ca practic nu mai faceam nimic...tot avea curul in aer si cu o mana pe pula. Ma conformrez, imi pune prezervativul si fiind nervos cam moare si mi o suge un pic si imi dau drumul. Am fost super excitat de ea de cum s a comportat si de pizda ei cat m a lasat sa o pup ling si mi am dat drumul de aia am cedat super repede. De revenit? Poate. Fiindca m a atras mult, dar numai daca lasa la 100 si accepta cerintele minime ale clientului si lasa din figuri. La usa cand sa plec ma pupa pe buze si plec

Domnita ne-a parasit pentru moment  :no2

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#128 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 959 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2015
  • Reputatie: 2743

Postat 18 januari 2019 - 09:46

Fisiere atasate

Aceasta postare a fost editata de catelul.dinamo: 18 januari 2019 - 09:46

• 4

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#129 titusenior

titusenior

eu

• VIP Member
    • 1193 Postari:
    • Inscris la:
      03 augustus 2016
  • Reputatie: 1336

Postat 18 januari 2019 - 12:18

o recunosteti poate ati vazut serialul ea este miss piggy 

Fisiere atasate

Aceasta postare a fost editata de titusenior: 18 januari 2019 - 12:19

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#130 ploiestih

ploiestih

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 66 Postari:
    • Inscris la:
      10 januari 2019

Postat 18 januari 2019 - 01:36

Poți să mă înjuri cât vrei dar să te duci să plătești să dai limbi și ăleia să nu îi placă și tu să tot vrei e un fel de viol hahahahahahah

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#131 berege2

berege2

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 94 Postari:
    • Inscris la:
      06 augustus 2017
  • Reputatie: 132

Postat 19 januari 2019 - 11:03

viol pe banii tai :))

• 1

#132 >george_us30<

george_us30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 798 Postari:
    • Inscris la:
      02 november 2014

Postat 19 januari 2019 - 11:23

Poți să mă înjuri cât vrei dar să te duci să plătești să dai limbi și ăleia să nu îi placă și tu să tot vrei e un fel de viol hahahahahahah

Ai luat in calcul ca limbile date de tine nu au fost pe gustul ei? Si te rog sa ma crezi, ca atunci cand vine vorba de limbi....o sa te rog sa te abtii. Nu il cunosti pe maestrul laurentiu :))) si nu sunt ironic. Eu aveam o impresie buna despre mine reuseam sa fac fetele sa zambeasca de placere atunci cand dadeam limbi. Din pacate toata distractia s-a stricat. A venit laurentiu' asta si sa imi bag pula daca am reusit sa fac ceva sa le aduc macar un zambet pe buze. De ce? Pai fusese limbistul de laurentiu pe la ele si crede-ma ca asta e de speriat cand da limbi
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#133 ploiestih

ploiestih

Maistru Curvar

• Membru Banat
    • PipPip
    • 66 Postari:
    • Inscris la:
      10 januari 2019

Postat 20 januari 2019 - 05:39

Ai luat in calcul ca limbile date de tine nu au fost pe gustul ei? Si te rog sa ma crezi, ca atunci cand vine vorba de limbi....o sa te rog sa te abtii. Nu il cunosti pe maestrul laurentiu :))) si nu sunt ironic. Eu aveam o impresie buna despre mine reuseam sa fac fetele sa zambeasca de placere atunci cand dadeam limbi. Din pacate toata distractia s-a stricat. A venit laurentiu' asta si sa imi bag pula daca am reusit sa fac ceva sa le aduc macar un zambet pe buze. De ce? Pai fusese limbistul de laurentiu pe la ele si crede-ma ca asta e de speriat cand da limbi

Nu au fost limbile mele, cred că ai citat greșit :)

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#134 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
    • 72 Postari:
    • Inscris la:
      19 oktober 2018

Postat 21 januari 2019 - 06:28

Love is in the air  :laugh2

Mai Dinamo, hai sa iti explic eu care-i treaba si cu ocazia asta ii raspund si lui Radu. 

Un membru de baza al sectiunii Ploiesti si amic vechi pretinde ca a fost platit de tine sa o futa pe Emma. Fiind amici vechi, l-am crezut. Daca e asa, stii bine cine e si atat. Daca nu e asa, imi cer eu scuze. Nu sunt aici sa ma cert, nu sunt Lion, plm, e chiar jignitor sa crezi ca sunt  :laugh2 si nu am PM sau clone. Iar legat de detinatoarea topicului, am fost, am futut, m-am simtit bine si gata. 

Oricum, nu mai plec urechea la tampenii, adevarate sau nu. Intru aici sa ma informez, sa mai fac o recenzie si cate o gluma.

Live long and prosper  :hihat

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#135 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 959 Postari:
    • Inscris la:
      19 mei 2015
  • Reputatie: 2743

Postat 22 januari 2019 - 06:31

Love is in the air  :laugh2

Mai Dinamo, hai sa iti explic eu care-i treaba si cu ocazia asta ii raspund si lui Radu. 

Un membru de baza al sectiunii Ploiesti si amic vechi pretinde ca a fost platit de tine sa o futa pe Emma. Fiind amici vechi, l-am crezut. Daca e asa, stii bine cine e si atat. Daca nu e asa, imi cer eu scuze. Nu sunt aici sa ma cert, nu sunt Lion, plm, e chiar jignitor sa crezi ca sunt  :laugh2 si nu am PM sau clone. Iar legat de detinatoarea topicului, am fost, am futut, m-am simtit bine si gata. 

Oricum, nu mai plec urechea la tampenii, adevarate sau nu. Intru aici sa ma informez, sa mai fac o recenzie si cate o gluma.

Live long and prosper  :hihat

Ok. Eu cred ca esti Laurentiu. Nu-ti ajungeau doua conturi si ti-ai mai facut inca vreo doua. :)

Legat de domnisoara, a inceput sa ma plictiseasca topicul asta. Cam multa agitatie pentru un futai modest cu o aroganta. Ce ma intriga, avand in vedere asteptarile/ pretentiile tale si ceea ce postezi, este cum a reusit fiinta asta sa-ti fie pe plac. Poate sunt detalii care mi-au scapat. Nu mai conteaza.

Succes in continuare la postat tampenii. Sper ca ai alte chestii mai interesante de spus decat niste inventii penibile legate de persoana mea. 

Aceasta postare a fost editata de catelul.dinamo: 22 januari 2019 - 06:31

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#136 >george_us30<

george_us30

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 798 Postari:
    • Inscris la:
      02 november 2014

Postat 22 januari 2019 - 07:38

Ok. Eu cred ca esti Laurentiu. Nu-ti ajungeau doua conturi si ti-ai mai facut inca vreo doua. :)
    Legat de domnisoara, a inceput sa ma plictiseasca topicul asta. Cam multa agitatie pentru un futai modest cu o aroganta. Ce ma intriga, avand in vedere asteptarile/ pretentiile tale si ceea ce postezi, este cum a reusit fiinta asta sa-ti fie pe plac. Poate sunt detalii care mi-au scapat. Nu mai conteaza.
    Succes in continuare la postat tampenii. Sper ca ai alte chestii mai interesante de spus decat niste inventii penibile legate de persoana mea.

hmmm. Nu e laurentiu
    • 2

#137 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
    • 72 Postari:
    • Inscris la:
      19 oktober 2018

Postat 22 januari 2019 - 03:39

Mai bine credeai ca sunt Lion.

Eu ti-am spus cum sta treaba si oricum m-am lamurit de persoana cealalta.

Zi buna  :hihat

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#138 razvanpop80

razvanpop80

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 39 Postari:
    • Inscris la:
      17 maart 2013
  • Reputatie: 6

Postat 02 maart 2019 - 08:28

Mai activează daneza? Știe careva.N am mai văzut nici o postare recenta
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#139 laurentiuumf

laurentiuumf

Platinum Member

• Platinum Member
    • 5975 Postari:
    • Inscris la:
      25 juni 2017

Postat 04 maart 2019 - 08:05

Mai activează daneza? Știe careva.N am mai văzut nici o postare recenta.

Activeaza in alte unitati teritorial-administrative, din cate stiu. Presupun ca nu mai revine p-aci prea curand. 

Daca ma insel, o sa va anunte dansa. 

Deocamdata ar putea fi mutata la "Inactive". 

Aceasta postare a fost editata de laurentiuumf: 04 maart 2019 - 08:05

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#140 sheldoncooper

sheldoncooper

Bazinga

• Maistru Curvar
    • 72 Postari:
    • Inscris la:
      19 oktober 2018

Postat 06 maart 2019 - 06:20

E plecata in Germania de saptamani bune.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

1 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Bing (1)