Sari la conținut

Miss Piggy noua in oras - 0721736250


rafaell

Postări Recomandate

  • Oras:RO
  • Oras:RO

Hai salut futacilor, văzut anunțul domnișoarei duminica, am vrut sa o vizitez, dar avea locația pe Str 24 Ianuarie și am ceva neamuri in zona,și cind plecasem spre ea, am băgat pe tel wazele am zis pass, riscam sa ma desconspire cineva. Azi avind timp liber și zeama in coaie căcălău o sun pe dinsa (zic și eu ca moldoveanu’) ma îndruma, și-a schimbat locația, pe linia de tramvai pina in blocul cu Telekom lingă Ortopedica, cam la vedere ptr mine, loc parcare pe trotuar in fata scării ei , zice sa urc la etaj 7 cu liftul din dotare și după mai urc puțin pina la Et 8 pe scări, deschide Usa fără sa o văd, intru, o fata frumușică , mititica, cur măricel, mishto, am rămas. Garsoniera cu terasa ,Veneam dusat dar am zis sa mai fac un dus sa văd care e treaba, mititel dușul, spre mic na’ garsonerie,prosop mare roșu curat, ma pun pe colțul patului spre picioare nu spre perne și waw Pic in jos, ori era rupt el acolo ori eu avind greutate peste limita admisă, ma întind pe pat in zona sigura începe cu pupat pe țațe la mine, coboară încet in jos spre Președinte și îl ia la supt cu bătut pe limba cu priviri cu supt de oua cu Deep dar nu susținut bine efectuat și glorios finalizat cu CIM,stat, revenit dusat in dușul cel mic și repriza 2 , tot oral din partea ei, am început Sa o mingai pe tite și bag mina și la pizda, ma joc cu lindaul un pic , pizda faina ca in poza, mi-a plăcut, eu fiind adeptul unei pizde cu buze mari lindic mare, dar mi-a plăcut, păcat ca nu i-am tras citeva limbi , asta e, suge ea bine se aude ca dopul de la Șampanie cind o scapă din gura , vidare ce sa mai , bătaie la greu pe limba, limbi pe coaie( eu epilat proaspăt) supt de coaie cred ca vreo 10-15 minute, ca m-am uitat la ora pe tel. Aaaa uitasem, la al doilea număr între supturi de pula am băgat preze ptr normal sa o simt un pic, buna la pizda chiar sa udat și am și întrebat-o dacă folosește lubrifiant și a zis ca nu, dar nu a mers prea mult ca ne-am întors tot la ce îmi place , oralul, nu îl mai descriu, gemete și la oral și la normal , și capituleze tot cim . Mers la baie ea Și eu după, nu se grăbește deloc, am văzut eu. Banii la urma ca am întrebat înainte de acțiune și a zis ca la urma, cerut 300 din cauza la CIM , și achitat 300 și 50 in plus de bere, dar zice ca nu servește. Păcat! De la început pina la sfirsitul acțiunii, între numere ma întrebat de citeva ori dacă îmi da apa sau suc la doza, eu politicos de fel am refuzat ca nu prea consum băuturi de copii mici.

Note: locatie:8 fiind prea mica sa ma încapă, claustrofobia ce sa faci

Oral:8,5 geme frumos își da interesul , eu Sunt pe hard, pe Deep alte treburi

Dameza: mi-a plăcut mult mica și curul măricel buci faine -9

Normal-NU

Anal- nu face

 

Spor la futaiuri reușite. Dacă am greșit cu ceva scuze am scris după telefon de ma dor destele. Ma mai întrebați dacă am omis ceva !

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...