Sari la conținut

Buna , eu sunt alina 0730 316 007


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deci nu am fost singurul care am luat teapa. Cel putin eu, vazand ca mandra nu mai rapunde la telefon, dupa ce in prealabil de comun acord stabilisem intalnirea, am spalat masina...

Aveai cumva programare ?

Când faceți niște afirmații v-as ruga sa și dovediți dragilor ;)

Degeaba spune-ți verzi și uscate...

de comun acord înseamnă la o ora anume .

Dacă nu știți ce înseamnă : programările se fac telefonic ar trebui sa mai recitiți prima pagina ;)

Programarea se face la o ora anume indiferent de locul in care suni !

Și plus de asta dacă ma sunați cu 2 ore înainte sa îmi spui ca vi in alte doua ore , iar in tot acest timp numai dai un semn nu este cina mea !

Și nu dau teapa ! Dacă nu erau detalii legate de zona unde stau cu siguranța nu Știați ce sa comentați !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Deci nu am fost singurul care am luat teapa. Cel putin eu, vazand ca mandra nu mai rapunde la telefon, dupa ce in prealabil de comun acord stabilisem intalnirea, am spalat masina...

Dacă ești persoana cu care am vb și i-am spus ca aștept pe cineva in 10 minute și te voi anunța in cazul in care nu ajunge persoana respectiva , și având in vedere ca nu am mai revenit era clar și de înțeles ca a ajuns !

Urat din partea ta !

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Credeam ca s-a mai schimbat ceva pe aici dar se pare ca nu :))))

 

Pai ce sa schimbe??. Atitiudinea fatza de pers (ca tine)mincionose ,neserioase ,manglitoare care umbla cu cioara vopsitā.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi gindeştete asa: ân tara asta di cacao...se schinba civa vrodata ân bini ??? :(

 

Şiatunşea...ci ti faşi sa criezi cai moi bini pi Nimfo ??? :(

 

Da sa sti ca mii âmi plasi la nebunii tiganeala di aci pi forum ! Maxim !!! :)

 

Hai...gata cu vrajiala ca porma ti obijnuiesti la bîrfe. Baga repidi gugoaşa so videm si noi cie si cum moi faşi...si zine cam ci fasi tu cu straponu ala la loc di cinste la videre, agatat amenintator di oglinda ??? Da zine cu lux di amanunt si iegsplicati tehnice ca altfiel nari farmec !!!

 

:)))))))))))))))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Poi gindeÅŸtete asa: ân tara asta di cacao...se schinba civa vrodata ân bini ??? :(

 

ÅžiatunÅŸea...ci ti faÅŸi sa criezi cai moi bini pi Nimfo ??? :(

 

Da sa sti ca mii âmi plasi la nebunii tiganeala di aci pi forum ! Maxim !!! :)

 

Hai...gata cu vrajiala ca porma ti obijnuiesti la bîrfe. Baga repidi gugoaÅŸa so videm si noi cie si cum moi faÅŸi...si zine cam ci fasi tu cu straponu ala la loc di cinste la videre, agatat amenintator di oglinda ??? Da zine cu lux di amanunt si iegsplicati tehnice ca altfiel nari farmec !!!

 

:)))))))))))))))

E locul lui la oglinda :)) trebuie sa fie admirat ! Fac cu el di tăte ! Pentru toti :))

E cel mai happy moment când cineva intra in casa și zice wow cu asta ce faci ? 😂😂😂

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Am vizitat acum cateva zile pe Alina . O tipa cu care ai ce vorbi si care isi face treaba cum stie mai bine. Fantezii destule cred. Nu am incercat prea multe datorita timpului meu limitat. Poate cu prima ocazie . Ma voi intoarce si pentru bunul simt de care da dovada. Multumesc pentru tot !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Am vizitat acum cateva zile pe Alina . O tipa cu care ai ce vorbi si care isi face treaba cum stie mai bine. Fantezii destule cred. Nu am incercat prea multe datorita timpului meu limitat. Poate cu prima ocazie . Ma voi intoarce si pentru bunul simt de care da dovada. Multumesc pentru tot !

Multumesc frumos ! Te mai aștept in cuibușorul meu ! 💋💋💋 te sărut 💋💋💋

Link spre comentariu

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna tuturor ! ðŸ˜

Programările le puteți face la 0730316007

Servicii - oral , normal , masaj , dominare (strap on ) diferite fantezii !

Cadou - 100 RON finalizarea(neprotejat in funcție de igiena/50ron extra)

- 200 RON ora

Va aștept !

Uuuuuppppsssss.. Domnița a început sa își diversifice serviciile.. 50 RON plus pentru ON.. Mâine poimâine vor urma chestii gen de.. 10 RON plus să îmi atingi sânii.. 20 RON plus să pui mâna pe pasarica.. etc..

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...