Sari la conținut

Ceva nou in vaslui


Postări Recomandate

  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Urmeaza sa merg cateva zile in Vaslui si sunt interesat de o companie pentru a alunga plictiseala.

Nu vad nimic adaugat in 2018 in Vaslui. Nu mai exista nimic disponibil acolo?

 

merci

Link spre comentariu
  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: florin_patrascu2007
  • Oras:Bucuresti

Boule, cu mintea ta tampa nu te-ai prins unde se pun intrebarile?

 

Sa te vad impotent si viata ta sexuala sa fie facuta din sex anal, tu fiind gay pasiv.

 

Nu cred ca raspunsurile calomnioase isi au rostul. Dupa vocabularul tau cred ca am mai multi ani de scoala decat ai tu de viata.

Nu te mai obosi sa raspunzi, mai bine mergi la scoala, nu voi mai lua in seama raspunsurile unui copil...

Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi
  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui

Toate sunt anunturile aceleiasi domnisoare . Am vrut sa ma duc la ea, e cazata la Pensiunea AlexGeo. Am facut programare, mi-a zis sa vin in 10 min, cand am ajuns acolo erau vreo 5-6 handralai care asteptau la intrare, si tot mai veneau :) . Concluzia : mai degraba un drum la Iasi

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vaslui
  • Oras:Vaslui

Totusi in lipsa de altceva am incercat o vizita. Vocea interesanta la telefon. Cand am ajuns era o doamna in fata pensiunii fuma o tigara cred ca era "știuca". Cea din anunt e o "domnisoara" la vreo 40-45 de ani slabuta cam 48-50 kg 1,50 m inaltime cam uratica dupa parerea mea, multe riduri . Cu toate ca eram cam incins am preferat sa nu raman. Nr tel 0733317793, 0733321272, 0721357015 . Sunau telefoanele in continuu... Conluzia la fel ca in postul de mai sus: fuga la Iasi!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...