Sari la conținut

0762576702 blonda 30 ani poze reale


Postări Recomandate

Vizitator faust94
Reputație: 0

Salutare futaciosi ! Asta seara 27.02.2020 am trecut pe la fata respectiva. Ea este cea din poze, pozele sunt din locatia actuala, undeva pe la cantemir . 100/200 Si acum sa va spun cum si ce si de ce :

Am citit cateva recenzii despre fata asta , putin cam rautacioase , dar asta depinde de gustul fiecaruia . Intr adevar Bianca este genul de fata putin mai intepata care te poate deranja uneori daca esti tipu de om putin mai sensibilos . Am purtat o conversatie scurta cu 20 de min inainte sa ajung la ea, totul a decurs ok, am stat cu ea in telefon pana am gasit scara respectiva. Am ajuns sus, dus facut de acasa , gasiti prosoape curate in locatie dar nu stiu nimic de baie, n am avut nevoie s o folosesc. Ca servicii -> oral - 7 (nimic spectaculos , bine dar parca prea putin , ps . eu sunt fan BJ ) // anal - nu am incercat, nici nu am cerut  // normal - 8.5 ( s a urcat peste mine cu spatele la mine , cow girl reverse pt cunoscatori , geme frumos, te face sa te simti bine ) // GFE - nu stiu ce pot spune in categoria asta, cu mine s a distrat, a dansat, a facut twerk, s a intins pe jos , am ras, am glumit ....nu pot sa dau nici o nota avand in vedere ca poate am prins o eu intr o stare incredibil de buna . 

Pentru mine e de revenit, inca odata repet, cred ca conteaza si chimia intre oameni si starile de spirit ale fiecaruia. E o fata de vizitat , dar sincer vorbind nu e pentru toata lumea . 

Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx

Salut,

 

Am fost la ea cu 2-3 saptamani in urma. Am luat legatura cu ea pe whatsapp, a raspuns am fixat ora aproximativ si a zis sa o sun inainte sa plec. Am sunat, mi-a zis ca ma asteapta. Fata a respectat programarea. Ajuns in aprtament, ma invita in camera de lucru. Nu am mai facut dus pentru ca veneam de acasa. Nu mi-a placut faptul ca nici ea nu a facut dus. Am stat 10 minute in pat deoarece trebuia sa vina colega ei sa ii deschida usa. Dupa 10 minute am inceput actiunea, ora neprotejat relativ ok nimic iesit din comun, supt in jur de 5 minute pana mi-a facut pula beton, cred ca spargeam nuci incuiate cu ea. Pus prezervativul, ma intreaba cum vreau, ii zic sa ma futa cat poate de tare. Se urca pe mine si incepe sa sara in pula ca o nebuna. La un moment dat da sa se infunde, cred ca DPF nu-si mai face degenerare si zise sa o iau eu pe la spate. Trec in spate se pune doggy o bag in vizuina si dai vrei 10 minute incontinuu. In timpul asta, mi-a tras niste mirosuri de am zis ca a varsat conserva cu sardine sub pat. Mi-am dat seama ca din pizda venea, in momentul ala pula ba dadea sa moara ba se scula. Am tinut asa timp de 10 minute ma fortez sa imi dau drumul si ce sa vezi mi-am dat drumul, pula a ramas pe janta. Pană!

 

Am platit pentru 1 ora dar am stat in jur de 25-30 min. Exceptand cele 10 min de asteptare. Am zis ca e ok nu mai stau, n-am mai stat de frica pestelui. Daca mai bagam o serie cred ca dadeam si de niste Sprot afumat, cred ca imi murea pula de tot.

 

Locatia - 6.5( n-am vazut baia)

GFE - 6.5

Oral - 7

Normal - 5 ( din cauza mirosului) pasarica are lagarul inca ok, probabil nu pentru mult timp

Anal - nu stiu

Halatul - 200 m-am ars putin de la sardine dar aia e mai bine decat sa dau si de sprotul afumat.

 

De vizitat? Nu cred

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:xxx
  • Oras:xxx
  • Oras:Ghici
  • Oras:Ghici

Am vizitat-o pe Bianca acum cateva luni, cand inca nu se declansase starea de urgenta si de isterie. Avea locatia pe Dimitrie Cantemir atunci, foarte aproape de statia de metrou Tineretului. Era singura in locatie, apartamentul era mobilat minimalist, dar cu tot strictul necesar pentru o astfel de activitate. Baie ok, mi-a inmanat un propop curat si frumos impaturit.
Citisem in timp opinii contradictorii despre ea, asa ca ma inarmasem cu extra-rabdare pana am ajuns la fata locului. O prima surpriza placuta a fost modul in care arata tipa, mai bine si mai tanara fata de varsta ei reala. S-a comportat politicos si profesionist tot timpul cat am stat la ea. Poate lasa uneori impresia ca ar fi mai autoritara, dar, hei, incerc sa inteleg ca are de-a face cu tot felul de personaje, zi dupa zi. Oricum, nimic deranjant ori mood killing.

Prestatia in sine a fost foarte buna, din punctul meu de vede, si foarte profi (ceva in genul Roberta, pentru cei care au cunoscut-o). Oral neprotejat cu finalizare, normal si anal protejate. Prezervative Durex. O mentiune speciala pentru anal, care chiar pare sa-i placa. Achitat 200 de lei pt o ora si vreo 5 minute, si o foarte mica atentie, din proprie initiativa, pentru ca depasisem putin timpul.
O experienta pozitiva pentru mine, probabil de un 8 - 8.5 per total. De revizitat, cu siguranta, dupa ce lucrurile vor incepe sa reintre in normal.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pfff depinde si de gusturi, atata timp cat dai bani pe pussy , macar dai pe ceva bun !

Asta de futut cum , doar daca dai de ea pe strada , Beti o cafea si hai la futut , o singura data , a 2 a oara Nu , praf in opinia mea si pe gratis

Link spre comentariu
  • Oras:female
  • Oras:female

Cică procedura ar fi :

Face sitting până când are ea chef și apoi să ii faci cunnilingus până la orgasmul ei.

De abia după aceste probe accepta oral plus normal.

Asta zic cei care au ajuns la ea.

Face sitting + cunni pot dura și 30 minute...

CE MA?

 

Gheboasa asta fututa de tot orasul are pretentia sa fie linsa in pizda si sa primeasca si bani pentru asta?

 

EU SPER CA GLUMITI...

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! Ce să va spun stimabililor...tipa ar fi cât de cât ok dar dacă ar avea toate țiglele pe casa.....e foarte irascibilă  după ce își primește banii....într-un cuvânt nu e pro client....nu RECOMAND....Se PARE CA mai are tipice deschise evaluate negativ. Să aveți zile faine!

 

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...