Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie
- - - - -

Emilia Snagov

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
29 raspunsuri in acest thread

#21 razvangabriel

razvangabriel

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
  • 62 Postari:
  • Inscris la:
    08 april 2016
  • Reputatie: 23

Postat 09 januari 2019 - 06:03

Multumim pentru recenzie! Emilia a fost si damblaua mea candva dar dupa ce mi-a confirmat ca nu face decat masaj am renuntat sa merg la ea. Fii bun, totusi, si ne spune care a fost tinuta duduii pe perioada masajului si daca a acceptat atingeri. Multumesc!

Spor!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 student_hard

student_hard

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 76 Postari:
    • Inscris la:
      28 maart 2013
  • Reputatie: 48

Postat 10 januari 2019 - 11:44

Multumim pentru recenzie! Emilia a fost si damblaua mea candva dar dupa ce mi-a confirmat ca nu face decat masaj am renuntat sa merg la ea. Fii bun, totusi, si ne spune care a fost tinuta duduii pe perioada masajului si daca a acceptat atingeri. Multumesc!

Spor!

A fost goala in timpul masajului, desi as fi vrut sa o mai vad pe tocurile alea cu colantii luciosi, sincer... Nu au fost probleme de atingeri si asa, bine, nu am insistat sa bag degete in locuri unde nu bate soarele deci nu stiu cat de departe poti merge cu atingerile.

@madmax213 - eu am 1.80 si era cat mine daca nu un pic mai inalta.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >madmax123<

madmax123

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 520 Postari:
    • Inscris la:
      27 juni 2016
  • Reputatie: 153

Postat 15 januari 2019 - 10:05

deci se merita sa merg la Emilia ?

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 razvangabriel

razvangabriel

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 62 Postari:
    • Inscris la:
      08 april 2016

Postat 16 januari 2019 - 07:01

deci se merita sa merg la Emilia ?

Dupa parerea mea (nefiind acolo, doar din auzite) si dupa recenzia coleglui student_hard se merita doar daca vrei sa dai 200 lei pe un masaj, niste atingeri de bun simt si o priveliste ok. Eu unul pana nu baga in meniu cel putin o partida de oral nu am ce cauta acolo. Sunt o gramada alte fete care in banii astia fac treaba mai buna decat Emilia, aici referindu-ma la servicii prestate si nu la masaj in sine. Alegerea iti apartine. Acum ceva timp m-a mancat undeva sa ii fac o oferta pentru o ora de normal+oral dar am fost sfatuit sa nu o fac deoarece as strica piata si nu e corect fata de colegii de aici...in consecinta nu am facut-o. Astept sa modifice meniul si atunci cu siguranta ma voi duce si eu la ea, mie unul imi place cum se prezinta fizic.

Spor!
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 student_hard

student_hard

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 76 Postari:
    • Inscris la:
      28 maart 2013

Postat 16 januari 2019 - 02:03

Dupa parerea mea (nefiind acolo, doar din auzite) si dupa recenzia coleglui student_hard se merita doar daca vrei sa dai 200 lei pe un masaj, niste atingeri de bun simt si o priveliste ok. Eu unul pana nu baga in meniu cel putin o partida de oral nu am ce cauta acolo. Sunt o gramada alte fete care in banii astia fac treaba mai buna decat Emilia, aici referindu-ma la servicii prestate si nu la masaj in sine. Alegerea iti apartine. Acum ceva timp m-a mancat undeva sa ii fac o oferta pentru o ora de normal+oral dar am fost sfatuit sa nu o fac deoarece as strica piata si nu e corect fata de colegii de aici...in consecinta nu am facut-o. Astept sa modifice meniul si atunci cu siguranta ma voi duce si eu la ea, mie unul imi place cum se prezinta fizic.

Spor!

Da, fiecare cu ce vrea pe banii lui, mie mi-a meritat de 200 RON. Da, clar as fi vrut mai mult, am intrebat discret, mi s-a raspuns politicos ca nu si am continuat ceea ce venisem sa fac. Oricum, daca s-ar fute macar la jumate din GFE ul pe care il face ar fi bomba. Pana una alta, o sa imi mai gasesc ocazie sa o vizitez.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 >unuunu1<

unuunu1

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 203 Postari:
    • Inscris la:
      24 juli 2016
  • Reputatie: 25

Postat 08 april 2019 - 01:25

Ceva recenzii noi despre Emilia?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 el futador

el futador

serios contributor

• Maistru Curvar
    • 85 Postari:
    • Inscris la:
      22 mei 2012
  • Reputatie: 141

Postat 11 april 2019 - 08:16

Am fost eu la ea acum cateva saltamani. Permisiva, simpatica dar nu este cea mai atragatoare. Intr adevar nu se grabeste, din contra, eu stateam prost cu timpul si i-am spus sa ne grabim. E de bifat dar la 200 lei, nu stiu...nu o sa mai revin
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 razvangabriel

razvangabriel

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 62 Postari:
    • Inscris la:
      08 april 2016

Postat 11 april 2019 - 11:53

Am fost eu la ea acum cateva saltamani. Permisiva, simpatica dar nu este cea mai atragatoare. Intr adevar nu se grabeste, din contra, eu stateam prost cu timpul si i-am spus sa ne grabim. E de bifat dar la 200 lei, nu stiu...nu o sa mai revin

Sa inteleg ca tot masaj si finalizare manuala dupa, fara implicare sexuala? Oricat de permisiva ar fi, daca nu pune si altceva la bataie tot degeaba.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 >unuunu1<

unuunu1

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 203 Postari:
    • Inscris la:
      24 juli 2016
  • Reputatie: 25

Postat 12 april 2019 - 02:36

https://www.xvideos....sturbate_to_web mai arată că în acest clip sau s.a îngrășat?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 student_hard

student_hard

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 76 Postari:
    • Inscris la:
      28 maart 2013

Postat 12 april 2019 - 06:48

https://www.xvideos....sturbate_to_web mai arată că în acest clip sau s.a îngrășat?

Cand am fost in ianuarie la ea, asa arata, mie mi se pare ca arata foarte bine fix asa cum e, acum fiecare cu preferintele lui

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

2 useri citesc topicul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi