Sari la conținut

Alexandra 26 ani


noname51

Postări Recomandate

  • Oras:Undeva in Alba
  • Oras:Undeva in Alba

Salutare Shogorilor 😋

Văzând că Alexandra e in zonă, mi-am făcut drum spre ,,capitala lui Hava" in ideea să o reîntâlnesc. Sunat, programat,ajuns la timp, mă primește domnișoara. Invitat înăuntru, ne-am revăzut ca doi vechi prieteni. Servit un pahar de suc, scos țigările și actualizat informațiile 😀. Adevărul că fata e vorbăreață, dar știe să și asculte. Eu unul mă simt bine in compania ei. După o vreme, primesc prosop curat, fug la duș. Instalat în cameră, aștept să se igienizeze și Alexandra. Revenită in cameră observ că a abuzat de solar ðŸ˜.

Nu mai intru in alte amănunte despre ce și cum...

Față de precedenta întâlnire o singura modificare. Nu s-a mai simțit trac. Era chiar in largul ei. Regret totuși lipsa CIM și FK...

De revenit ? Fiți convinși.

Spor in toate !!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Buna dimineata , domule dezamagit . Te mai astept inca odata , poate atunci esti in apele tale 😂 te pup 🤗👄 haideti sa nu dam vine pe toata lumea , sa dam vina si pe stara pe care o avem cand mergem undeva ... daca erai dezamagit , nu stateai 1 ora , plecai in urmatoarele 5 minute !!! Zic si eu 😙

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna dimineata , domule dezamagit . Te mai astept inca odata , poate atunci esti in apele tale 😂 te pup 🤗👄 haideti sa nu dam vine pe toata lumea , sa dam vina si pe stara pe care o avem cand mergem undeva ... daca erai dezamagit , nu stateai 1 ora , plecai in urmatoarele 5 minute !!! Zic si eu 😙

 

Putem spera la finalizarea orala și anal pe viitor?

Link spre comentariu
  • Oras:p'aci
  • Oras:p'aci

Da, vizitat azi fata, buna rau! cu siguranta faci o entorsa la gat daca o vezi pe strada. Ca si servicii ofera oral protejat sau neprotejat la alegere, am optat pt neprotejat, bun spre foarte bun, normal protejat unde se misca foarte foarte bine, mai rar intalnesti una sa te futa ea in misionar, sa nu mai zic ca ea deasupra te nenoroceste, stie meserie fata. E de vizitat, parerea mea. Nu prea obijnuiesc sa revin la fetele care le vizitez, doar daca e ceva mai special, ea intra in categorie in special pentru fundul ala care face toti banii, tocmai mi-au venit ceva idei pentru data viitoare cand va fi :) Am vazut pe undeva aici o intrebare daca e  de etnie, e creola dar cu siguranta nu de etnie. Am ales o finalizare 150 de leuti, nu am intrebat ora cat e dar zicea ea ceva mai sus de 250 daca nu ma insel. Bft la toti, ciocane tari!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...