Sari la conținut

Anna 0755314146


Postări Recomandate

Acum 7 ore, lperro a spus:

O gasiti la acelasi nr de telefon, eu i-am scris pe wapp cu o zi inainte pentru o anumita ora, si ea mi-a confirmat programarea la ora stabilita. Faceti si voi la fel.

Trebuie doar sa fii barbat serios cu bani, si sa ai curaj sa dai un mesaj. E atat de simplu...

Și unde v-ați văzut? 

La aceeași locație? 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila
Acum 18 ore, lperro a spus:

O gasiti la acelasi nr de telefon, eu i-am scris pe wapp cu o zi inainte pentru o anumita ora, si ea mi-a confirmat programarea la ora stabilita. Faceti si voi la fel.

Trebuie doar sa fii barbat serios cu bani, si sa ai curaj sa dai un mesaj. E atat de simplu...

Mulțumim de sfat dar stiu că mai sunt bărbați serioși, chiar în Brăila. După ani in care am vizitat-o și discuțiile despre cum se va retrage, chiar știu că nu are whatsapp.

Ar fi absurd să știe Iperro, din alt oraș, mai multe de cât clientii ei fideli din Brăila.

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania
1 oră în urmă, Adryan79 a spus:

Mulțumim de sfat dar stiu că mai sunt bărbați serioși, chiar în Brăila. După ani in care am vizitat-o și discuțiile despre cum se va retrage, chiar știu că nu are whatsapp.

Ar fi absurd să știe Iperro, din alt oraș, mai multe de cât clientii ei fideli din Brăila.

Plus ca numarul este dezactivat. 

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
Acum 7 ore, lperro a spus:

Really.... sa-ti dau screenshot?

 

Eu am nr ei de tel si nu imi apare sa aiba wapp, posibil sa ai alt nr.

Vezi sa nu o confunzi cu Ana in blugi, ea are wapp

Link spre comentariu

Imi cer scuze, aveti dreptate.

Nu mai stiu de ce eu o am in agenda lu' smartfonu' (mai destept ca posesoru') ca Ana, si mai ales de ce o credeam ca fiind titulara topicului, dar persoana la care fac eu referire are alt telefon si alt anunt pe Publi.

Din nou, imi cer scuze de iertare si pentru cei pe care i-am confuzat, si mai ales pentru titulara topicului.

Am parcurs cu atentie topicul din cap in coada, si cred ca sunt convins ca colegul Floryyn are dreptate, era vorba despre Ana cu blugi. Nu am descoperit inca topicul Nimfo al Anei cu blugi, din pacate, m-am uitat cu prea putina atentie la titlurile topicurilor, si dupa 5 pagini de titluri am renuntat.

Scuze din nou pentru confuziune. Apropos, dezacoardele ie intentionate.

Cu stima...

Link spre comentariu

  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
  • Telefon: 0769235011
  • Oras:Braila
Acum 2 ore, lperro a spus:

Imi cer scuze, aveti dreptate.

Nu mai stiu de ce eu o am in agenda lu' smartfonu' (mai destept ca posesoru') ca Ana, si mai ales de ce o credeam ca fiind titulara topicului, dar persoana la care fac eu referire are alt telefon si alt anunt pe Publi.

Din nou, imi cer scuze de iertare si pentru cei pe care i-am confuzat, si mai ales pentru titulara topicului.

Am parcurs cu atentie topicul din cap in coada, si cred ca sunt convins ca colegul Floryyn are dreptate, era vorba despre Ana cu blugi. Nu am descoperit inca topicul Nimfo al Anei cu blugi, din pacate, m-am uitat cu prea putina atentie la titlurile topicurilor, si dupa 5 pagini de titluri am renuntat.

Scuze din nou pentru confuziune. Apropos, dezacoardele ie intentionate.

Cu stima...

👍

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...