Sari la conținut

Propunere vizita Diiana 0743978240‬


tomson

Postări Recomandate

  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Daca e nevoie la anul mergem noi la/dupa ea. :)

 

Daca merem la cj dupa ea,nu mai venim degraba :)))

 

Am ales perioada asta Pt ca așa sa nimerit sa fiu pe acasă și sa nu am mai nimic de rezolvat .... pana la urma vedem cum e ...

Ahh..ok, esti banateanca....am inteles   :clap2

....pai ...Bine ai revenit acasa si Sarbatori fericite!!...da cum ziceam, sa nu pui Tm pe lista neagra si sa  mai revii cu trabajo :D  :innocent

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Of of ... cu pozele chiar nu va pot ajuta sincer ... cel mai Ok vi și vezi .. nu te obliga nimeni sa ramai dacă nu îți place ... prin poze cam fără sa vrei te poate deosebi lumea .. par , unghii .. bla bla . Pt niște bănuți in plus nu risc astea mai ales pe aici . Dacă se poate înțelege asta e Ok ...

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Daca merem la cj dupa ea,nu mai venim degraba :)))

Pentru mine ea era prima optiune cand am fost la Cluj, doar ca am ramas fara baterie... Am rugat pe cineva sa ma ajute sa remediez problema asta dar...avea altceva mult mai important de facut la momentul respectiv.

Il inteleg, nu-i port pica...foarte mult!! :laugh2

 

* sincer ... cel mai Ok vi și vezi .. *

Sincer!

Eu vreau neaparat sa vin!!

 

Trebuie doar sa ne sincronizam cumva. :)

  • Like 1
  • Minus 9
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Ne sincronizăm cumva . Începutul e mai greu . Și perioada asta ... Februarie nu muncesc deloc ca am sesiunea ...la primăvara dacă totul e Ok (eu obișnuita fiind sa muncesc cu ardeleni, curioasa sa văd cum e pe aici ) voi activa mai des aici dar cam tot sâmbătă duminica ...

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Of of ... cu pozele chiar nu va pot ajuta sincer ... cel mai Ok vi și vezi .. nu te obliga nimeni sa ramai dacă nu îți place ... prin poze cam fără sa vrei te poate deosebi lumea .. par , unghii .. bla bla . Pt niște bănuți in plus nu risc astea mai ales pe aici . Dacă se poate înțelege asta e Ok ...

Pune doar esentialul : ur ass :-) Eu pentru asta te-am remarcat dar ai zis ca ai slabit si am emotii sa nu fii pierdut de unde ma doare pe mine :-)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

La cât am gătit azi recuperez pana ajung :)))) nu am locație momentan sa fac pozele ... sunt acasă .. era ceva parca pe topicul de mures și Cluj (de la solar)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Offf ... cu maghiara sunt Paralela ... cu tine la fel ... deci e clar câte șanse avem sa ne întâlnim . Răspuns găsești in manualul de matematica -> gramatica .

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am făcut mai multă biologie decât lb romana ... și ahhh ... nu sunt “foarte romanca “ :))

Acuma spune ce esti ca ne-ai facut curiosi despre etnia/nationalitatea ta. In zona mai avem sarbi nemti shvabi slovaci bulgari si ... rromi. Hai te rog io indrepta telefonu spre o oglinda in care ti se vede obiectul muncii , apasa butonul si incarca poza pe forum. Avem nevoi de un stimulent sa venim acasa mai repede de pe unde am plecat. Ca big ass lover daca vad ce aveai odata s-ar putea sa ma reintorc mai timpuriu.

Detalii importnte :

Am inteles ca ai 150/300 OP NP dar FK si 69/cuni sunt incluse ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Am prețurile pe variante ... depinde cu cine ce se poate face apoi depinde ce își dorește . Cu 69 trebuie sa fie o anumită compatibilitate... sa ne putem așeza așa ... eu zic ca nu avem de ce sa ne facem atâtea griji . Cel mai simplu : încerci !!!! :)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Futaciosiii mei prea multă bătaie de cap pe aici . Cel mai simplu : venit văzut futut .... pana la urma aici căutam servicii sexuale nu căsătorie :((

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Depinde de igiena . La fata locului lamurim

Mie mi-a placut ce am citit in recenziile Clujenilor de aceea te-am si propus aici.

Daca o sa fii aici la fel cu noi e f bine dc nu mai bine venim noi acolo.

O sa ajung maine in Timi . Tine-mi te rog  si mie un loc. Multumesc  :kiss3

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Ar fi o chestie ca cel care a convins-o pe Diana sa vina la Timisoara sa nu reuseasca sa o prinda liberă.

Nu gândi rău :))) . Fără ciuda ca vin și la voi .

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Peste tot
  • Oras:Peste tot

Mie mi-a placut ce am citit in recenziile Clujenilor de aceea te-am si propus aici.

Daca o sa fii aici la fel cu noi e f bine dc nu mai bine venim noi acolo.

O sa ajung maine in Timi . Tine-mi te rog  si mie un loc. Multumesc  :kiss3

Diana este deosebita :).Nu o sa iti para rau .Ori in TM ori in CLUJ  e mereu minunata :)

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...