Sari la conținut

Propunere vizita Diiana 0743978240‬


tomson

Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

WOW WOW WOW !!!!!TARE DE TOT !!!!!!

Diana e chiar minunata si deosebita. Cu siguranta la nivelul celor mai bune care le-am avut vreodata !

De cand am plecat si m-am pregatit sufleteste pentru intanire am avut feelingul ca va fi la superlativ si de cand s-a crapat usa si un chip frumos ca din film de revista mi-a suras am fost ranit la corason.

Dupa ce am sarutat o manuta frumoasa fina ingrijita niste buze superbe m-au luat in primire indulcindu-mi viata cu sarutari pasionale imbelsugate de atunci si pana la iesirea finala . Fiind pupacios de felul meu si eu m-am bucurat din plin de acest dar.

Fata are un talent extraordinar , un lipici original de o rara calitate plus experienta. Cu un ADN exotic  foarte tare si mai rar intalnit ( eu am ghicit , intuit o parte din el dar nu ma asteptam la restul ) .

Deci aspectul fizic e foarte sexy , nu perfecta , dar buna excitanta , nici slaba nici prea voluptoasa exact cat trebuie sa nu ai ce-i zice decat wow. Coapse arcuite fund bombat , talie cu o burtica minimala nederanjanta pentru mine , sani mari rotunzi mai moi dar placuti ca forma si textura fina ,  naturali de care poti strange si framanta cat vrea mana ta. Insa fatza este ceea ce m-a impresionat cel mai mult. E foarte frumoasa dupa parerea mea , un chip de pustoaica drgalasa foc . Ochii sunt cei superbi de-a dreptul , mari calzi inca par inocenti , nici vorba de patina aia de coarda terfelita chinuita si obosita pe care o vedem la unele mai triste. La ea se citeste pofta de viata de sex dragoste pasiune.Nasuc mic finutz arhitectura faciala  echilibrata armonioasa buze perfecte , dinti sanatosi cu o diastema mica ce-i sporeste aerul de liceanca. E gagicuta tanara si faina pe care o mai vezi prin magazine strada masina tren si te gandesti ca esti deja cam prea batran la 40 + sa mai futi asa ceva. Dar iata aceasta minunaatie de fetiza care zici ca-i o cumintica , se freaca lasciv de tine te trage spre canapea , se aseaza jos si mangaie prohabul extrudat , incepe sa elibereze fiara care zvacneste , si o suge pasioal privindu-te de jos cu ochii irezistibili cuceritori. Are extensii dar eu nu m-am prins pana nu mi-a zis ea sa fiu atent la ele cand ii impingeam capsorul spre DT . Am fortat si pilierii amigdalieni dar nu am reusit sa depasesc istmul faringian in care m-am incelstat puternic. Duce si oral mai in forta. E foaret talentata si la oral, din nou excelent poate cel mai bun primit sau le fel cu celel mai bune.  Ne-am despartit cu greu de supt dupa mai multe pozitii interesante. Normalul  nu a fst cu nimic mai prejos. Avand o varsta la care sunt destul de pretentios si nu atat coaie crete ca la tinerete daca nu e ceva in regula mai dau un rateu. De data asta insa am fost tare ca piatra iute ca sageata tare ca fieru iute ca otelu permanent. A scos asta mica untu din mine , am nadusit ca in sauna , facut pozitii in forta , muncit ca un leu cu o daruire totala. Cum sa nu ii dai la asa frumusete . Nu stiu daca se preface , poate dar lasa impresia ca e super satisfacuta ca ii place ca traieste se bucura si vrea sa i-o dai din plin. Pana la urma eu su multi altii asta vrem pentru asta platim. A functionat motoru ca la 20 ani  fara cusur Ferrari F12. Deci daca vreodata ti se pare ca ai probleme nu pastile trebuie sa cauti ci o sexiciune din asta  te vindeca de toate . Am lins si eu savarina curata frumoasa  si gustoasa impecabila . Finalizat CIM , am mai stat la niste povesti si ne-am despartit cu gandul la revedere. Nu e de ratat asa ceva.

Nu a vrut banii de la  inceput .

200 fin , 300 /h  OP,  ON +50 , CIM +50

Am luat 1 h  cu ON si CIM = 400

Locatia : 10 -  Bloc nou frumos modern ,apartament curat , tot ce trebuie

Oral : 10 ++++

Normal : 10 +++  Mi-a placut ca nu a stins lumina , a lasat lumina destula ca sa o vad bine ca ai ce vedea. Desi e stramta nu s-a plans de grosime nici cand a mai durut-o.

Cuni  : 10 +

Igiena :  10 +

Aspect  : 10 - , minus ca sunt si imperfectiuni dar nu conteaza

GFE : 10++++++++++++

Observ ca am dat doar 10 dar nu am la ce sa-i scad  :-)))))

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Republica Timisoara
  • Oras:Republica Timisoara

Solicitata! Foarte solicitata. Am cunoscut o pe ultima suta de metri . Nu am ce comenta, spun ca te omoara dupa care te regenereaza. De cate ori vrea. Un INGER de rasa pura!

 

Felicitari Dianei, si nu in ultimul rand tuturor celor care au contribuit la vizita distinsei. Personal astept cu mare interes o noua vizita, cine stie. ..poate la sfarsitul lunii.

  • Like 4

dag dal gas!

Link spre comentariu
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară
  • Telefon: Iobag (incet) in fuga
  • Oras:Orașul Comoară

Si Anemona , nu? de abia astept sa pot merge in Cluj pentru o vizita.

Ar fi pacat sa nu o cunosti.

Sarbatori fericite!,

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Futaciosiii mei prea multă bătaie de cap pe aici . Cel mai simplu : venit văzut futut .... pana la urma aici căutam servicii sexuale nu căsătorie :((

 

 

Si dacă se vrea căsătorie???

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...