Sari la conținut

Propunere vizita Diiana 0743978240‬


tomson

Postări Recomandate

  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Tocmai asta ziceam ca ma uit pe vizor . Îmi pari cunoscut de undeva nu deschid . Foarte simplu . Asta e singura cale . Cont de fb și alte lucruri personale a voastre sincer nu ma interesează . Dacă credeți ca puteți așa... Ok ... eu alta varianta mai buna nu cunosc sinceră sa fiu

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

Care e cu bunul simt la purtător da toate șansele sa ajungem sa ne cunoaștem . Nu înțeleg ce e așa greu de priceput ... ca dacă ne-am cunoscut deja prin cu totul alta cale decât munca asta e clar ca nu voi dori sa îl primesc .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

INTR-o sâmbătă voi ajunge . Pe la sfârșitul lunii cel mai probabil . Data fixa o voi anunța când voi sti

E foarte important sa anunti cand stii ca vii cat mai repde ca sa fim si noi pregatiti cu cartus pe teava sa nu ratam tinta.

De lucru este dupa cum vezi sunt destul doritori chiar scazand vreun indezirabil , deci o prospectare scurta fie si de  2 zile e bine venita iar daca iti place mai revii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vest
  • Oras:Vest

Bai ce aiurea 😒

 

Pai is destui plecati din oras acum de sarbatori si aia care au ramas...banii sigur s au dus pe cadouri de craciun...plus ca se pregatesc de rev...adica alti bani...in perioada asta lumea e pe acasa se viziteaza ...unii is mai radarizati...in fine

 

Diana...daca vii in Tm...sper sa nu cobesc si sa fie ok...dar dc nu ti iese cum te ai astepta...ia considerare factorii de mai sus ,si revino in Tm in alta perioada si sa nu pune Tm pe lista neagra ðŸ˜ðŸ˜›

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator cozonacq
Reputație: 0

Bai ce aiurea

Pai is destui plecati din oras acum de sarbatori si aia care au ramas...banii sigur s au dus pe cadouri de craciun...plus ca se pregatesc de rev...adica alti bani...in perioada asta lumea e pe acasa se viziteaza ...unii is mai radarizati...in fine

Diana...daca vii in Tm...sper sa nu cobesc si sa fie ok...dar dc nu ti iese cum te ai astepta...ia considerare factorii de mai sus ,si revino in Tm in alta perioada si sa nu pune Tm pe lista neagra

Daca e nevoie la anul mergem noi la/dupa ea. :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️
  • Telefon: 0743978240
  • Oras:Ardeal ❤️

decat 2 zile

ai facut lb romana cu profu de biologie

Am făcut mai multă biologie decât lb romana ... și ahhh ... nu sunt “foarte romanca “ :))
  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...