Sari la conținut

Sfaturi deepthroat


Postări Recomandate

Buna, fetele!

 

As vrea niste sfaturi de la voi pentr deepthroat.

 

Am incercat, nu mi-a iesit.

Acum as vrea sa incerc iar. Asa ca astept orice fel de pont.

 

Cat a durat pana v-a iesit?

 

Si am vreo sansa sa invat direct pe un penis mare? (Alt sot n-am :)) )

Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Spune-mi cand te pot suna, dar sa fie pana in ora 16. Nu vreau sa ma auda vorbind despre asta. Sa fie surpriza

Intre timp poate primesc cat mai multe sfaturi aici.

Si da, femeie sunt.

 

Mâine

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

.

 

Si am vreo sansa sa invat direct pe un penis mare? (Alt sot n-am  :)) )

 

 

Incepe si tu cu un penis mai...mic  :laugh2  :laugh2

 

PS. suna-ma tot maine  :laugh2

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu

1) incearca sa ti exersezi muschii gatului:)

2) conteaza foarte mult si daca anatomic vorbind, ai o gura deep sau nu

3) mult exercitiu

Sa inteleg ca nu toate femeile pot face asta?

 

Exercitiu, da. Dar cel mai probabil va fi zero placere pt el pana o sa imi iasa. Eventual si durereðŸ˜

 

Mersi de sfaturi

Link spre comentariu

nu cred ca exista o anumită tehnica pe care o poti invata.. tine de fiecare persoana dacă și în ce condiții poate sa faca deep.. pont: încearcă să faci oral si sa o bagi mai mult in 69 pe nemancate :)) dacă simți că îți rupe amigdalele nu mai incerca :)) nu o sa fie o plăcere nici pentru el si sunt sigura ca exista si alte chitibusuri care îl pot impresiona. pup si sa ne spui daca merge ceva :))

Da, totul merge bine intre noi. El nici n-a pomenit de asta. O sa incerc desi nu sunt prea convinsa ca o sa imi iasa. E mare si un pic curbata...mda, asa e. Se freaca de amigdale...

Link spre comentariu

Totul pleaca de la iti place sau nu ca si cu orice altceva in viata. Daca o faci de complezenta, gaseste alt outlet pentru experimentare. Daca cand te uiti la pula lui iti lasa gura apa, esti pe drumul cel bun. Daca e ultima varianta, tehnic vorbind, zi-i sa nu se incordeze(madularul), relaxat, ia-o hotarata in mana si distreaza-te pe parcurs in timp ce o ghidezi mai adanc in gat. E esential sa iti placa ceea ce se intampla. DAca intervine incertitudine in miscari se rezolva cu cateva palme, dar asta e meseria lui.

Si nu in ultimul rand, daca nu va descurcati nu uita ca suntem un forum plin de pasionati care te putem ajuta. Succes!

Link spre comentariu

Spune-i sa nu mai faca laba, ca de la ea se curbeaza :laugh2 :laugh2 :laugh2

Off topic. Nu raspund la comentariile de genul ca nu are rost.

Imi doream sfaturi practice despre treaba asta de la fete si atat.

 

Multumesc pt filmulet, Delia.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator sarlatanu
Reputație: 0

Off topic. Nu raspund la comentariile de genul ca nu are rost.

Imi doream sfaturi practice despre treaba asta de la fete si atat.

 

 

 

 

Oki, scuze. 

Ideea este ca la ce vrei tu, nu prea te ajuta niciun sfat. A spus cineva mai sus, trebuie sa te joci cu pula, sa iti placa sa te joci cu pula, altfel nu iti iese.  :hug1 Succes, zic.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Oki, scuze.

Ideea este ca la ce vrei tu, nu prea te ajuta niciun sfat. A spus cineva mai sus, trebuie sa te joci cu pula, sa iti placa sa te joci cu pula, altfel nu iti iese. :hug1 Succes, zic.

Ma joc, imi place!

Totusi sigur e ceva mai mult de atat ca sa iti iasa asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator deliaro
Reputație: 0

Daca ai incercat sa faci si tu acelasi lucru, dar te-ai trezit cu neplacuta senzatie de voma, sub forma reflexului de regurgitrare, nu-ti face probleme! Exista o solutie, dar trebuie sa fii dispusa sa faci un mic efort pentru a deveni o experta in sexul oral de tip "super deep throat".

 

Cum sa-ti "pacalesti" gatul

 

Pentru a deveni o experta la acest tip de sex oral trebuie sa ai rabdare si sa acorzi in fiecare zi cateva minute unui exercitiu simplu. Incearca sa te relaxezi, apoi deschide gura si scoate-ti limba afara. Introdu un deget in gura, pana in gat si apoi gaseste acel punct care determina reflexul de regurgitrare. Ia apoi o periuta de dinti si freaca usaor acel loc. Continua sa faci acest lucru cat poti de mult inainte ca acidul din stomac sa urce spre gat.

 

Incearca sa repeti acest exercitiu in fiecare zi si freaca tot mai mult timp punctul respectiv de fiecare data. Ai grija, insa, sa nu te ranesti! S-ar putea sa reusesti sa-ti controlezi reflexul de regurgitrare dupa doar cateva zile, s-ar putea sa ai nevoie de cateva saptamani. Incearca in continuare! Daca esti foarte norocoasa, vei descoperi ca faci parte din cele 30% dintre femei care nici nu au reflex de regurgitrare. :)

 

Daca tot mai ai probleme in controlarea acestui reflex atunci cand incerci sa-i oferi iubitului tau un sex oral super deep throat, urmeaza sfaturile de mai jos:

 

1. Trebuie sa fii foarte relaxata si increzatoare in tine daca vrei sa reusesti.

 

2. Vei avea mai mult succes daca incerci sa faci acest lucru seara sau noaptea, cand gatul tau este suficient de incalzit si intins.

 

3. Inainte sa oferi un astfel de sex oral, iti poti incalzi gatul practicand sexul oral normal.

 

4. Stai intinsa pe spate si lasa-ti gatul sa atarne pe marginea patului. Intinde-ti capul cat mai mult pe spate, indreaptat-ti gatul si ridica-ti barbia. Astfel o sa aliniezi gatul cu stomacul.

 

5. Murmura in timp ce oferi un sex oral super deep throat. Astfel iti vei relaxa gatul si vei evita reflexul de regurgitrare.

 

6. Nu uita sa respiri pe nas, altfel risti sa nu mai ai aer si sa trebuiasca sa te opresti.

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...