Sari la conținut

A FOST CINEVA LA DOMNISOARA IZABELA?


Postări Recomandate

Astazi m-am decis sa o vizitez pe domnisoara Izabela,am sunat-o,mi-a zis tariful 150 ron ofinalizare,300ron ora.

Am zis sa merg sa vad si eu cum presteaza fata,amoptat pentru ofinali zare pentru ca mi-am dat seama ca nu merita 300 ron ora,intradevar fata este de etnie ,arata destul de OK ,dar la perestatie este slabuta ,se grabeste tot timpul ,GFE 0 ,ORAL un 7  ,NORMAL 7 ,nu ar merita mai mult de 100 ron pe finalizare.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare
  • Telefon: 0701337794
  • Oras:Baia Mare

Cum pula va permiteti sa dati 150/fin.mai ales ca nu stiti ce ofera!Voi sunteti de vina ca le incurajati,100 e destul,daca confirma as mai intelege...nu mai incurajati alte curve cu banii astia!Uitati-va pe alte orase cum stau treburile...

  • Like 1
Link spre comentariu

Fratilor sincer sa va spun am fost ultimadata la ea anul trecut si mi-a facut oral NP iar urmatoarea zi mi-a aparut ciuperca si abia m-am scapat de ea...am umblat pe la tot felul de medici si dermatologi...deci parerea mea ca nu merita...plus ca mai are o colega blonda un schelet ambulant...

  • Like 1
Link spre comentariu

Bună sara. Și io am fo la dînsa. I colegă cu Raluca de pă Traian numeru 4. În poză i mai faină la față decît in realitate. Am sunato și grăit cu ie la telefon. Am stabilit că ajung in 30 de minute. Am ajuns punctual am sunat la interfon și am suit sus cu liftu că nu trebe cartelă la lift. Am intrat și am dat bună sara și la Raluca că am fo o dată la ie și ne cunoaștem deja. Colega lui Raluca i o țîgancă nici faină nici hîdă și grăie cu accent de București ori de pîn sud de undeva. Mo servit Raluca cu un pohar de suc și am dohănit o țîgară în bucătărie cu amîndouă. După ceie am mărs cu colega lu Izabela sau cum o zîs că o chiamă in cameră. Ave o ptele forte fină și țîță mnicuțuce da tari și mnirose fain. Și amu să înceapă notiele. Oral nota 8. De iera fără gumă iera de 9. Nu comentează și suje bine da nu te lasă să io împinji în grumaz cum imi place la mine. Cînd am apucato de urechi și am vrut să împing hamfău pînă la coaie să ating buzăle so tras în spate și o zîs ca nul poate băga cu tătu. La normal nota 8. Dacă voie fără gumă i dadiem un 9. Stă in orice poziție și nu comentează da al doilea lucru care nu mio plăcut pă lîngă că nu o vrut să facă fără gumă o fo că în timp ce o futeam mo lodit un mniros tare hîd care io vinit din ptizdă de undeva dinlontru. Mnirose bine la corp iera și epilată dată cu cremă da după vro 5 minute de băgat pă foc o început a mnirosii cînd scotem cîte umptic hamfău din ptizda i. Poate o avut probleme cu stomacu. Habar nam. Aspect nota 8. Dacă iera mai faină la față i dădeam 9. Dacă ave și țîță mari i dădem 10. Da gusturile nu știu dacă să mai discută. Mie imi plac țîțosăle. Aieste ce îs lăptărese cu mult lapte. Plătit un milion jumate si plecat. De revenit nu cred că oi revenii numa dacă nu lasă din pret. O fo bine da nu șio meritat banii după părerea mea. Poate un milion mai zîci că merită. Colegăsa Raluca mai merită. Și mai mult mio plăcut de colega i păntru că parcă faci sex cu prietena și nu cu o curvă. Cu Raluca te poți țuca pă gură hăpt ca și cu o pretină și abdie după să apleacă la supt. Spori la ciocănit.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...