Sari la conținut

Vestita vila de langa Caragiale?


Postări Recomandate

  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

https://www.ziarulincomod.ro/culmea-tupeului-bordel-amplasat-langa-sediul-politiei-municipale-ploiesti/

 

Astept si eu info de la cei care frecventati locatia daca va cheama la audieri etc.

Le ai dat in gat p'astea de acolo. Este!? ☺😊😀ðŸ˜ðŸ˜‚😃😄😅😆😇😈

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Le ai dat in gat p'astea de acolo. Este!? ☺

Se lucreazaa la dosarul asta de foarte mult timp, vizati au fost proxenetii nu prostituatele. (Asa se intampla cand face cate unu gura mare ca bea si el o cafea cu 2 militieni si obisnuit ca fetele declara mereu ca o fac din proprie initiativa etc. nu mereu se scapa doar cu amenzile incasate de fete)

P.S: Credeam ca stii ca am tot spus, nu am nimic cu fetele care fac asta ca vor ele pe cont propriu, am boala pe proxeneti.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Somewhere
  • Oras:Somewhere

Glumeam Serif... nu te ambala.

Clar erau in vizor de ceva vreme.

Sau sub observatie atenta si, cand cotizatia pesticilor la sectia municipala nu a mai fost satisfacatoare, s-a dispus actiunea.

 

Pun pariu ca si Cibinului, zona H Ph, zona partide etc, unde se schimba fetele cu viteza, toate sunt sub atenta obladuire/observare a dragilor nostri polizisti.

 

Eu... m am cam "abtinut" in ultima vreme de a mai cerceta "noutati".

Mai rarut, ca i mai dragut. Si mai ales pe la fete de top din Bucale, fara prea mare valva...

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Glumeam Serif... nu te ambala.

Clar erau in vizor de ceva vreme.

Sau sub observatie atenta si, cand cotizatia pesticilor la sectia municipala nu a mai fost satisfacatoare, s-a dispus actiunea.

 

Pun pariu ca si Cibinului, zona H Ph, zona partide etc, unde se schimba fetele cu viteza, toate sunt sub atenta obladuire/observare a dragilor nostri polizisti.

 

Eu... m am cam "abtinut" in ultima vreme de a mai cerceta "noutati".

Mai rarut, ca i mai dragut. Si mai ales pe la fete de top din Bucale, fara prea mare valva...

https://www.ziarulincomod.ro/update-video-perchezitii-ploiesti-si-alte-localitati-la-o-retea-de-proxenetism/

 

Nu cotizeaza nicaieri, nu mai ce era o data. Se mai iarta anumiti daca dau ceva ponturi mari de tot si sunt oricum trecuti cu vedere o sucrta perioada.

 

Uite si video, ca tot zicea unu pe aici mereu ca vezi doamne nu se mai fac bani din asta.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

https://www.ziarulincomod.ro/update-video-perchezitii-ploiesti-si-alte-localitati-la-o-retea-de-proxenetism/

 

Nu cotizeaza nicaieri, nu mai ce era o data. Se mai iarta anumiti daca dau ceva ponturi mari de tot si sunt oricum trecuti cu vedere o sucrta perioada.

 

Uite si video, ca tot zicea unu pe aici mereu ca vezi doamne nu se mai fac bani din asta.

Cum sa nu se faca bani din asta?! E cea mai profitabila afacere cu minimum de resurse. :)

La aia blonda de pe Cibinului am intrat eu, am stat 15 minute..mai erau doi insi la coada dupa mine. In 30 minute cred ca i-a rezolvat si pe aia. Sa fac un calcul? 300 lei in nici o ora.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:F
  • Oras:F

Cum sa nu se faca bani din asta?! E cea mai profitabila afacere cu minimum de resurse. :)

La aia blonda de pe Cibinului am intrat eu, am stat 15 minute..mai erau doi insi la coada dupa mine. In 30 minute cred ca i-a rezolvat si pe aia. Sa fac un calcul? 300 lei in nici o ora.

Daca faci la tine acasa, da, resursele sunt minime. Cate au acest lux (imobil, proprietate personala)? Daca platesti chirie, intretinere si cacaturi, nu mai sunt "minime" deloc. Iar profitul e... trist. Daca mai apare si un iubi... le raman bani de apa, paie si bataie. OK, la bataie putem sa ajutam si noi? 

 

D-aia s-a transformat in "teapa" si a inceput nomadismul, au luat amploare "cuiburile", proxenetismul etc. 

"Pescarusii" o mai tin in viata imbinand-o cu traficul de chestii mici si de valoare care incap in orificiile corporale... si cu adus de masini (ca toata lumea aduce masini si invarte gioagle - au lasat doua "masini bune, nemtesti" si la mine pe strada, reparau noaptea la ele  :laugh2 ).

 

N-ati citit ca alea au fost prin UK? D-acolo a venit misiunea de cercetare... ca sunt neastamparati rau ba'etii, prostitutia si "imobiliarele" sunt doar baza si paravanul. 

 

Nu le mai bagati proastelor in cap ca se imbogatesc doar ca au pizda  :console ; n-o s-o faca si doar o sa se infunde intr-o situatie fara iesire. Singurii care profita de asta sunt proxenetii si alte categorii de infractori adiacente domeniului... 

 

 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Eu n-am spus ca se îmbogățește cineva din activitatea asta. Aici intervine si capacitatea lor intelectuala (in 95% din cazuri aproape inexistenta). Am spus ca se câștigă bani la care lumea de rând nici nu viseaza. Tin sa-ti amintesc ca in România inca se muncește pe salarii de 1200 lei. O proasta de genul face banii astia intr-o zi. Acum, ca-i ia pestele si ii pierde la păcanele, e partea a doua. Este normal ca raman la fel de saraci, dar asta este doar o consecință a prostiei lor. :)

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Brazilia
  • Oras:Brazilia

Eu n-am spus ca se îmbogățește cineva din activitatea asta. Aici intervine si capacitatea lor intelectuala (in 95% din cazuri aproape inexistenta). Am spus ca se câștigă bani la care lumea de rând nici nu viseaza. Tin sa-ti amintesc ca in România inca se muncește pe salarii de 1200 lei. O proasta de genul face banii astia intr-o zi. Acum, ca-i ia pestele si ii pierde la păcanele, e partea a doua. Este normal ca raman la fel de saraci, dar asta este doar o consecință a prostiei lor. :)

De alea cu 400 ora sau mai mult... fac 1200 in cateva ore, produc peste 1000 euro pe zi. (plus cadouri etc.). Sunt oricum foarte putine care nu au peste.

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:F
  • Oras:F

Fac pe dracu'! Si nu mai da nimeni sute de euro si cadouri, de mii de euro/zi nici nu viseaza. Da, la 80lei, chiar si la 100 mai "impusca" fraieri pe banda rulanta, in primele zile. Dar asta inseamna regim hotelier, cartele peste cartele, anunturile pe publi. etc. Cine munceste pe 1200lei sta acasa, cu parintii, eventual cate 2 familii/apartament... isi face mancare, nu cumpara din benzinarii si fast food, nu fumeaza 3 pachete/zi samd. Cheltuielile sunt prea mari ca sa fie acoperite. 

Partea proasta este ca au retinut cativa agarici, aia or sa stea maxim 6 luni (timp in care fac escrocherii prin telefon etc.), iar in timpul asta clanurile mari continua sa produca la greu... si sa ruleze banii. 
 

 

Eu n-am spus ca se îmbogățește cineva din activitatea asta. Aici intervine si capacitatea lor intelectuala (in 95% din cazuri aproape inexistenta). Am spus ca se câștigă bani la care lumea de rând nici nu viseaza. Tin sa-ti amintesc ca in România inca se muncește pe salarii de 1200 lei. O proasta de genul face banii astia intr-o zi. INTR-O ZI FOARTE BUNA... Acum, ca-i ia pestele si ii pierde la păcanele, e partea a doua. UNII IAU MASINI, RULEAZA BANU' ;) ALTII FAC ALTELE, MAI DIHAI.  Este normal ca raman la fel de saraci, dar asta este doar o consecință a prostiei lor. :) SI TOTUSI, PROSTII SI PROASTELE ASTEA MULG BARBATI CARE NU S-AR UITE LA ASEMENEA CAZATURI PE STRADA... DOAR CA AU  UN RAHAT DE ANUNT, SI ALEA AGRAMATE, COPIATE, INSAILATE DE PIERZI ERECTIA DOAR CAND LE CITESTI.  :slap2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...