Sari la conținut

Orice început are si sfârșit


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Mă bucur că am fost anii ăștia alături de unii dintre voi ( procentul este foarte mic ) , dintre băieții si fetele care au numărul meu de telefon actual au însemnat ceva pentru mine , eu posibil sa mai vizitez anumite fete , la mine acasă povestea a luat sfârșit :)

Mai las contul activ pana maxim vinerea viitoare, daca are cineva să-mi transmită ceva , ( nu va rețineți sa mă injurati :) ) astept mesaje ...

Nici nu vă salut :)

Spaga cui o lasi? :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Vitan
  • Oras:Vitan

Tingan alcoolic, daca tot deschizi topicuri lacrimogene, iti stersi si contul ala?

. Auzi bai coaie fripte, dece plm nu postezi după contul tău? Nu ai tupeu infectule care ești , îți trebuie clona manca-i-ai pl sa mănânci diseara la cina
  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

. Auzi bai coaie fripte, dece plm nu postezi după contul tău? Nu ai tupeu infectule care ești , îți trebuie clona manca-i-ai pl sa mănânci diseara la cina

Lasă-l am zis =))

E supărat pă veața =))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

skaramooshthunderboltsoflighning...

 

Oare la ce i-a folosit ditamai skaramo...... că mă doare ÅŸi limba să zic ÅŸi degetele să dau copy/paste dacă ÅŸtia că-l aÅŸteaptă expulzarea ???

 

🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

da-l draq da forum ca centru vechi e deschis 24/7

e acolo femei, bautura, droguri, tot ce vrei

fara slugi si fraieri de weekend

Unii sunt așa de urâți că au interzis acolo =))

Si mai fut si ei cu bani pe forumuri =))

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Spatiu
  • Oras:Spatiu

Mă bucur că am fost anii ăștia alături de unii dintre voi ( procentul este foarte mic ) , dintre băieții si fetele care au numărul meu de telefon actual au însemnat ceva pentru mine , eu posibil sa mai vizitez anumite fete , la mine acasă povestea a luat sfârșit :)

Mai las contul activ pana maxim vinerea viitoare, daca are cineva să-mi transmită ceva , ( nu va rețineți sa mă injurati :) ) astept mesaje ...

 

 

 

 

 

Nici nu vă salut :)

Bahh primare, vezi ca mi-a crapt telefonul si am pierdut toate numerilii ... da un semn pe oatape sau suna.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator carladristor
Reputație: 0

Dispari fa batoza analfabeta,nu te mai baga in seama cu noi ca nu dam un muc pe tine.

Bă jeg flasusat tu se pare ca mă sugi mereu ca vad ca tu te bagi cu gura in p---a!
Link spre comentariu

Vizitator carladristor
Reputație: 0

Besi fa ca ne provoci scarba cu suncile tale ca la scroafele gestante.

Ieși ma , oi fi eu grasa dar pizda mea produce tu stai ca prostu in spatele pc-ului/telefonului si mori de foame !!!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...