Sari la conținut

Sweetgirls-masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Preturi de 4 stele pentru servicii de o stea

 

Salutare!

Ma tot tin de cateva zile sa fac recenzia, deci incepem:

 

Zona: in regula, sector 1, pe langa plevnei, deci nu e vreo dubiosenie.

Locatie: o casa ciudat rau compartimentata si cu un feeling de inghesuiala. Camera ok, cu saltele. Pentru dus trebuie sa cobori la parter?!

Fete: Erau 3, medii spre low. Din pacate cu mult chiar si sub fetele din cuiburi desi la saloane de obiecei sunt fete cu aspect peste cele din cuiburi.

Servicii: mare greseala am facut ca nu am aruncat un ochi pe forum inainte sa ma duc dar ma luase un mare chef si am luat la intamplare...asa se intampla cand gandesti cu membrul..

Mai exact, m-am fraierit la un masaj cica "pasional". Auziti si voi! acum, nu sunt eu ala mare expert in saloane, insa nu am mai auzit de asta si am zis ca oi descoperi apa calda fata de "banalul" masaj erotic..Da de unde! Fata dupa ce ca era probabil hranita numai cu pizza si a vazut o sala doar in telenovelele de pe Acasa, era si lemn la masaj erotic! Dupa un masaj de relaxare cam de nota 6, a trecut la un asa zis masaj erotic si o apucase de parca era posedata si se grabea sa iasa dintr-o cladire in flacari. Degeaba m-am chinuit eu sa o invat cate ceva...

Din pacate nu i-am retinut numele.

 

Una peste alta, cea mai scumpa laba de care am avut parte pana acum. Halat: 200 RON

Sa nu faceti ca mine! Eu mi-am invatat lectia.

 

De evitat!

Salut

Când eu spuneam același lucru și anume referindu-ma la calitatea foarte slaba a masajului erotic și ca nu cred ca fetele lor înțeleg cuvintul pasional cei de la Sweetgirls aveau replica de fiecare data fără a-mi da dreptate . Clar ca nu s-a întâmplat nimic bun acolo privind calitatea serviciilor și respectul pentru client și satisfacția lui . Și atunci cum sa revin la acest salon ? Plătești aici ca fraierul 200 lei când poate cu ceva noroc poți primi un masaj mai bun și mult mai pasional la un salon la care plătești 80 lei pe ora .

Ăsta este Sweetgirls

Link spre comentariu
  • Oras:Tulcea
  • Oras:Tulcea

Salut

Când eu spuneam același lucru și anume referindu-ma la calitatea foarte slaba a masajului erotic și ca nu cred ca fetele lor înțeleg cuvintul pasional cei de la Sweetgirls aveau replica de fiecare data fără a-mi da dreptate . Clar ca nu s-a întâmplat nimic bun acolo privind calitatea serviciilor și respectul pentru client și satisfacția lui . Și atunci cum sa revin la acest salon ? Plătești aici ca fraierul 200 lei când poate cu ceva noroc poți primi un masaj mai bun și mult mai pasional la un salon la care plătești 80 lei pe ora .

Ăsta este Sweetgirls

Cristi, ai totala dreptate! Nu stiu ce inteleg unii prin a fi manageri de salon de masaj (care practic este o afacere legala si supusa concurentei si nu numai daca ma intelegi) dar nu au nici o legatura! Nu trebuie sa fii un geniu dar daca ai grija de 4-5 aspecte de bun-simt, poti sa ai o afacere beton!

Sincer, cand platesc 200 RON pentru asa ceva cand am avut parte cu 80-100 RON de masaje de dupa care nici drept nu mai mergeam de cat de high eram, ma simt furat, ce e drept, cu acordul meu..daca are sens....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost din nou la acest salon si SLAB. nu era asa acum vreo cateva luni.
 

fete putine noaptea(2-3) dintre care una sigur este ocupata :)

 

Am facut cu Deea. In pozele de pe site arata bine. In realitate, multa pizza si BIGmac a mancat in ultima vreme.

 

Locatia : buna. salonul arata bine, e curat.

Masaj de relaxare: bun.

Masaj Erotic : slab de tot. pozitia 69 si frecat puternic. mi se si imnuiase de cat de tare in freca. fara implicare, totul mecanic.

 

Pret masaj pasional: 200 lei. e nejustificat de mare. 

De evitat pentru o perioada, cel putin noaptea.

  • Minus 2
Link spre comentariu

am fost din nou la acest salon si SLAB. nu era asa acum vreo cateva luni.

 

fete putine noaptea(2-3) dintre care una sigur este ocupata :)

 

Am facut cu Deea. In pozele de pe site arata bine. In realitate, multa pizza si BIGmac a mancat in ultima vreme.

 

Locatia : buna. salonul arata bine, e curat.

Masaj de relaxare: bun.

Masaj Erotic : slab de tot. pozitia 69 si frecat puternic. mi se si imnuiase de cat de tare in freca. fara implicare, totul mecanic.

 

Pret masaj pasional: 200 lei. e nejustificat de mare. 

De evitat pentru o perioada, cel putin noaptea.

Sweet Girls nu are nici o legatura cu Sweet Touch. Tura de noapte a fost total refacuta. Ne pare foarte rau ptr. experienta neplacuta cu Deea. Iti oferim in schimb un masaj pasional cu oricare alta maseuza la alegere, gratis. Locatia a fost renovata complet, echipele re-facute cu fete foarte frumoase si cu mult accent pe satisfactia clientului. Te asteptam la orice ora, pe tura de zi sau cea de noapte. Multumim ptr. recenzii! P. S.

rlc.maseuza NU ne reprezinta!
Link spre comentariu
Vizitator Batranul George
Reputație: 0

E bine ca raspundeti chiar si dupa cateva luni.

 

Din pacate trebuie sa confirm ce spune string s-a cam nasulit treba la acest salon.

Fetele sunt de categoria salon de 100 de lei ora cel putin noaptea, cu exceptia Natasha, dar care e foarte veche in salon si e mult mult prea profi.Deci Natasha e buna, eligibila, dar nu pentru mine.

Link spre comentariu

first of all im not romanian therefore im writing in english. i went there at december before cristmas.that was my second time. i choose bianca. we went to shower together. when we were at shower the door knocked. then she left the shower. and then they knocked again and i took the towel and i went out.they didnt expkain until that moment. when i was out with towel only i asjed receptionist whats going on, and she respond in a rude way "you tell me". i dont have slightest clue and asked again. she said she smelled aphrodiziac after me and wanted me to leave. i never used any drugs in my life and i told that to her. i dont know what kind of dog nose she has, but her K9 training is bad. i argued with her and she understood that she was wrong,she apologised but i dont care. i was with a towel only and arguing and i couldnt even clean the soap on me. she gave the money back. probably another customer paid more thats why they did this. i have been many massage places. and in that zone another 2 exists. Worse Massage Place and NOT SAFE. i will never ever go there again. i also wanted to posted to comment on their site but they didnt published. i Dont recommmend anyone. especially to foreigners. you might get mocked.

Link spre comentariu

first of all im not romanian therefore im writing in english. i went there at december before cristmas.that was my second time. i choose bianca. we went to shower together. when we were at shower the door knocked. then she left the shower. and then they knocked again and i took the towel and i went out.they didnt explain anything until that moment. when i was out with towel only i asked receptionist whats going on, and she respond in a rude way "you tell me". i dont have the slightest clue and i asked again. she said she smelled aphrodiziac after me and wanted me to leave. i never used any drugs in my life and i told that to her. i dont know what kind of dog nose she has, but her K9 training is bad. i argued with her and she understood that she was wrong,she apologised but i dont care. i was with a towel only and arguing and i couldnt even clean the soap on me. she gave the money back. probably another customer paid more thats why they did this. i have been many massage places. and in that zone another 2 exists. Worse Massage Place and NOT SAFE. i will never ever go there again. i also wanted to posted to comment on their site but they didnt published. i Dont recommmend anyone. especially to foreigners. you might get mocked.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost de doua ori la acest salon anul trecut.De fiecare data am platit 200 pt senzual,dar a fost o mare teapa.Fetele intr-adevar frumoase,pe gustul meu(una venise din Elvetia si Italia,bruneta inalta tatuata,iar cealalta blonda frumoasa cu piept mai mult decat generos dar de unde senzualiatate?????......Graba cat cuprinde. Parerea mea este ca nu merita sa platesti 200 de roni doar pentru a fi in compania unor frumuseti foarte grabite sa scape de tine!!!!  Din vara cand l-am vizitat,l-am ocolit.e posibil ca pe viitor sa ii mai acord o sansa avand in vedere ca maseuzele in general sunt pe gustul meu...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost de doua ori la acest salon anul trecut.De fiecare data am platit 200 pt senzual,dar a fost o mare teapa.Fetele intr-adevar frumoase,pe gustul meu(una venise din Elvetia si Italia,bruneta inalta tatuata,iar cealalta blonda frumoasa cu piept mai mult decat generos dar de unde senzualiatate?????......Graba cat cuprinde. Parerea mea este ca nu merita sa platesti 200 de roni doar pentru a fi in compania unor frumuseti foarte grabite sa scape de tine!!!!  Din vara cand l-am vizitat,l-am ocolit.e posibil ca pe viitor sa ii mai acord o sansa avand in vedere ca maseuzele in general sunt pe gustul meu...

 

nu s-a schimbat nimic. acelasi pret de 200 lei pentru un "senzual" care nu exista. aceeasi graba si acelasi sictir ca de fiecare data.

exista alternative mai bune si la bani mai putini.

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

Eu am fost de 2 ori, odata in ianuarie unde am dat de Bianca, care intre timp nu o mai vad pe site... Dusul mic ( ala mare era ocupat) nu voia sa o ating la "pasa" ..masaj dur ... si graba, abia mi am dat drumul...

A doua oara am dat de Silvia.. o fata la corp foarte frumoasa si cu tate mari... si singurul atu al acestui salon este dusul asistat la intrarea in camera si la sfarsit... m-am pus in spatele ei, si i-i frecam tatele alea mari... si ma uitam in oglinda, cam asta a  si fost punctul culminant, pt ca tipa nu are treaba cu masajele...nu are putere, in schimb am supt la tatele ei mult si bine... nu ma lasat sa termin pe ea...

Find prima data la un salon nu aveam cu ce compara.. apoi am mai fost la cateva saloanem si la fete care fac asta privat, si am ajuns la concluzia ca nu-si justifica preturile sweet girls... Mereu am stat fix o ora ( cu toate ca acolo scrie 75 min)

Daca as lucra pe 200 ron pe zi , as fi un client fidel, dar nu se justifica raportul pret/calitate, care eu acum dupa multe masaje i-l estimez la 120-130 ora.....

Cum am zis am fost de 2 ori acolo ( odata ma si pus sa astept o ora ) ma voi mai duce odata pt ca mi a ramas scena aia in cap cand eram cu dameza la dus si o frecam de tatele alea mari, in rest nici nu prea mai tin minte, asa de plictisitor a fost...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutari dragi confutadori.

Am fost cu un tovaras acum cateva zile la sweet_girls. La telefon  am cerut prezentare cu cate fete este posibil, ca eram sigur ca nu au 9 fete cate arata pe site. Am anuntat ca vreau 2 fete intr-o singura camera cu noi 2. Cand am ajuns la salon era o casuta destul de aranjata , ne pofteste inauntru o fata slabuta si cam de etnie, apoi urmeaza povestea :

-Luati un loc, ca vin si fetele imediat.

-A adus 2 fete pe la 1.70m tot de etnie, dar nu asta era problema , cat ca aveau picioarele gen saorma, burta Big Mc, Si tatele piftie de porc, incercau sa zambeasca dar tot urate si plictisite , pe cuvant va zic ca nu te atrageau nici cu corpul nici cu atitudinea, cu absolut nimic.

Atunci am luat cuvantul si am zis, : ''sunt ok'', dar mi sa promis prezentare cu cel putin 4 fete, adica sa am si eu de unde sa-mi aleg,

Si imi zice : - Pai ce mai vrei . ele-s 2 voi 2 ele stie sa faca amandoua masaj, voi ati venit sa va simteti bine, deci gata, ce mai prezentare.  '''"am vb cu cuvintele ei''''''.

M-am gandit bine, si am zis ca nu ma intereseaza daca ele stiu sa faca masaj , trebuie sa imi placa si mie macar unpic sa gasesc ceva dragut ca sa intru cu ea in camera nu trebuie sa stie doar masaj, ca altfel ma duceam la masaj simplu si gata. Si cu toate ca ploua afara si nu aveam chef sa mai caut alt salon, tot am plecat. Nu am putut sa aleg asa ceva, si nu aveam nici de unde sa aleg. Praf ma baieti prafffffff. Una spune la telefon, si cand ajungi acolo iti dai seama ca si-au batut joc de tine si de timpul tau.  Cand am iesit de acolo am mai vazut 2 fete care ieseau de la baie, una mica si grasuta, si alta mica si slabuta. Dar oricum nimic de nota 6, 7 macar.  Nu pierdeti vremea. Special pentru cei care stiu ce inseamna traficul in bucuresti si motorina si claxoane si nervi, Etc. :)) Si de acolo am plecat la alt salon dar o sa postez pe topicu lor. V-am pupat , nu faceti aceasi greseala.

  • Like 1
Link spre comentariu

Dear Romanian friends,

I'm sorry, it's better for you if I write in english and not in romanian, believe me!

I wish to report my recent experience at Sweetgirls, Cotroceni area.

I read some negative reviews about it, but I still decided to test this center by myself.

I phoned and asked for a passionate with Maya. The girl at the phone was kind, said ok but forgot to register the meeting. So, when I was there at the scheduled Maya was not available. The receptionist apologized, and proposed other two girls that were free. They looked quite good, but I insisted for Maya.

Ok, no problem, i had to wait about 10 min while drinking some cold water and speaking with the receptionist. The place is small, but quite friendly and clean.

Then came Maya. She is a cute and pretty girl, skinny type, with small beautiful breasts, roundish ass, proportionate body. I think the pictures are of her even if they are not very recent because they don't show a big tattoo. Maya approach was gentle and friendly, she speaks some english too. She invited me to follow her downstairs in the room. This is rather small, but not too much, and reminds of sea-fisher houses.

Maya operated in a professional manner, prepared everything and took me to the first shared shower, and then back to room where she started the massage. Small hands, delicate and strong at the same time, she knows what to do and how. Then she made me turn on my back and begun the erotic part, during which I

I was able to caress the whole girl's body and kiss her (mouth and pussy not allowed!). Maya acted very well, and the finish was something new for me in comparison to the usual mechanical and bored hj made in other massage centers. I repeat, Maya is quite young but she is skilled and professional, and gentle at the same time. In the end new shared shower, this time in a larger bathroom with a big jacuzzi.

 

Duration: About 50 min, less than they declare. I think that in this case it is to be considered also that the girl was not informed correctly by the staff, and that it was her last massage of the day.

Cost: 200 lei. Hopefully Romanian friends with greater experience know where to find even more amazing girls with great attitude, offering more services at a lower price. I will be glad to meet such kind of girls, of course, if someone would be so kind to share these information..... With respect to other well known massage centers in Bucuresti, anyway, I consider the price not bad.

 

So, in conclusion, for me it was a pleasant experience, even if the massage lasted less than expected.

Maybe I was lucky, but that's it!

 

I also confirm that sweetgirls didn't publish the review I submitted on their site, probably just because it was not completely positive due to the duration.

Anyway, based on my experience, I don't agree with the completely negative reviews posted before.

 

Good luck everybody

Link spre comentariu

Nimic nou sub soare la salonul asta? Pe site apar cateva sex-bombs (Silvia, Luiza, Alina, Antonia) dupa gustul meu...doua de zi, doua de noapte! :-)...daca se mai risca vreunul, da-ti de stire!

 

Eu n-am mai fost la ei de pe vremea cand era Sasha (acum la Noblesse Unic) cand am avut cu ea o experienta buna, e buna-n draci capra! :-)))))

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nimic nou sub soare la salonul asta? Pe site apar cateva sex-bombs (Silvia, Luiza, Alina, Antonia) dupa gustul meu...doua de zi, doua de noapte! :-)...daca se mai risca vreunul, da-ti de stire!

 

Eu n-am mai fost la ei de pe vremea cand era Sasha (acum la Noblesse Unic) cand am avut cu ea o experienta buna, e buna-n draci capra! :-)))))

 

 

Nimic nou inca. Pretul a ramas tot 200 lei iar fetele sunt putine.  

 

Cam peste tot e la fel. Nu prea mai sunt saloane unde te poti duce cu "inima" deschisa.

 

Mai toate sunt pe jepcarit (preturi mari si masaj inexistent; ca sa nu mai zic ca pentru "extra" se cere si 300 lei in plus :slap2 ).

Link spre comentariu

Nimic nou inca. Pretul a ramas tot 200 lei iar fetele sunt putine.  

 

Cam peste tot e la fel. Nu prea mai sunt saloane unde te poti duce cu "inima" deschisa.

 

Mai toate sunt pe jepcarit (preturi mari si masaj inexistent; ca sa nu mai zic ca pentru "extra" se cere si 300 lei in plus :slap2 ).

Salut! daca voi nu ati gasit nimic nou la acest salon va zic eu ca am gasit ceva nou la doua fata din acest salon.

Mai acum cateva saptamani bune  am fost la acest salon si am gasit doua fete speciale in acest salon care am si facut masaj cu ele DIANA SI OANA  doua fete speciale in arta masajului care stiu sa faca masaj mai bine decat Thailandezele.DIANA este o tipa miniona cu forme si sanii si face un masaj erotic wow in schimb OANA este si mai wow pt ca la ea am fost de 2 ori si pe ea o stiu de la un salon de acum 6 ani din Arad fata asta cand pune mana pe tine simti cum intri in erectie si masajul ei este foarte special cel de relaxare este facut ca la carte , nu se grabeste sa te finalizeze si sa te scoata in 30 de minute ca Natasa si Maya,pe ele le stiu la fel de bine si ele fac masaj ok dar te scoate  foarte repede si iti bate un apropo pt tips,  nimic de zis . consider ca tips-ul il dau doar daca vreau eu dar  :slap2 . ce pot sa va zici... eu va recomand sa intrati cu Diana sau Oana la acest salon pt ca sunt noi in salon dar isi merita pretul 200lei+tips , respecta timpul,masajul de relaxare +10,atitudine+10,igiena+10,pasiune+10,masaj-erotic+10.  Recomand fetele din acest salon si acum poti sa te duci cu,, inima deschisa,, amice . :pepsi ASTEPT SA IMI SPUNETI DACA RECOMANDAREA MEA ESTE BUNA  .

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut! daca voi nu ati gasit nimic nou la acest salon va zic eu ca am gasit ceva nou la doua fata din acest salon.

Mai acum cateva saptamani bune  am fost la acest salon si am gasit doua fete speciale in acest salon care am si facut masaj cu ele DIANA SI OANA  doua fete speciale in arta masajului care stiu sa faca masaj mai bine decat Thailandezele.DIANA este o tipa miniona cu forme si sanii si face un masaj erotic wow in schimb OANA este si mai wow pt ca la ea am fost de 2 ori si pe ea o stiu de la un salon de acum 6 ani din Arad fata asta cand pune mana pe tine simti cum intri in erectie si masajul ei este foarte special cel de relaxare este facut ca la carte , nu se grabeste sa te finalizeze si sa te scoata in 30 de minute ca Natasa si Maya,pe ele le stiu la fel de bine si ele fac masaj ok dar te scoate  foarte repede si iti bate un apropo pt tips,  nimic de zis . consider ca tips-ul il dau doar daca vreau eu dar  :slap2 . ce pot sa va zici... eu va recomand sa intrati cu Diana sau Oana la acest salon pt ca sunt noi in salon dar isi merita pretul 200lei+tips , respecta timpul,masajul de relaxare +10,atitudine+10,igiena+10,pasiune+10,masaj-erotic+10.  Recomand fetele din acest salon si acum poti sa te duci cu,, inima deschisa,, amice . :pepsi ASTEPT SA IMI SPUNETI DACA RECOMANDAREA MEA ESTE BUNA  .

 

 

dau bacsis doar daca GFE-ul este la +10 (trecem dincolo de "bariere") :) . atat.

 

igiena, masajul in sine, timpul de executie ar trebui sa fie chestii normale, incluse in pret; nu sa platesti in plus pentru ele.

 

cat despre salonul asta, nu ma voi duce in viitorul apropiat pentru ca am gasit altceva la aceeasi bani si MULT mai bine :)

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

dau bacsis doar daca GFE-ul este la +10 (trecem dincolo de "bariere") :) . atat.

 

igiena, masajul in sine, timpul de executie ar trebui sa fie chestii normale, incluse in pret; nu sa platesti in plus pentru ele.

 

cat despre salonul asta, nu ma voi duce in viitorul apropiat pentru ca am gasit altceva la aceeasi bani si MULT mai bine :)

 

Pai impartaseste si cu noi locatia nou gasita, te rugam !

Link spre comentariu

Nimic nou inca. Pretul a ramas tot 200 lei iar fetele sunt putine.  

 

Cam peste tot e la fel. Nu prea mai sunt saloane unde te poti duce cu "inima" deschisa.

 

Mai toate sunt pe jepcarit (preturi mari si masaj inexistent; ca sa nu mai zic ca pentru "extra" se cere si 300 lei in plus :slap2 ).

Te rugam sa fii putin mai concis si sa nu lasi impresia ca la Sweet Girls se ofera "extra" sau se cer bani. In Iunie 2016 cand ai fost tu, chiar se schimbase TOT ...locatie total renovata si echipa noua de 10 fete! Pretul de 200 este doar unul dintre preturile salonului ( pentru sedinta de pasional de 75 minute). Avem si preturi mai mici, si mai mari. Iti multumim frumos pentru impresii. Sa ai o zi minunata!

Link spre comentariu

Salutari dragi confutadori.

Am fost cu un tovaras acum cateva zile la sweet_girls. La telefon  am cerut prezentare cu cate fete este posibil, ca eram sigur ca nu au 9 fete cate arata pe site. Am anuntat ca vreau 2 fete intr-o singura camera cu noi 2. Cand am ajuns la salon era o casuta destul de aranjata , ne pofteste inauntru o fata slabuta si cam de etnie, apoi urmeaza povestea :

-Luati un loc, ca vin si fetele imediat.

-A adus 2 fete pe la 1.70m tot de etnie, dar nu asta era problema , cat ca aveau picioarele gen saorma, burta Big Mc, Si tatele piftie de porc, incercau sa zambeasca dar tot urate si plictisite , pe cuvant va zic ca nu te atrageau nici cu corpul nici cu atitudinea, cu absolut nimic.

Atunci am luat cuvantul si am zis, : ''sunt ok'', dar mi sa promis prezentare cu cel putin 4 fete, adica sa am si eu de unde sa-mi aleg,

Si imi zice : - Pai ce mai vrei . ele-s 2 voi 2 ele stie sa faca amandoua masaj, voi ati venit sa va simteti bine, deci gata, ce mai prezentare.  '''"am vb cu cuvintele ei''''''.

M-am gandit bine, si am zis ca nu ma intereseaza daca ele stiu sa faca masaj , trebuie sa imi placa si mie macar unpic sa gasesc ceva dragut ca sa intru cu ea in camera nu trebuie sa stie doar masaj, ca altfel ma duceam la masaj simplu si gata. Si cu toate ca ploua afara si nu aveam chef sa mai caut alt salon, tot am plecat. Nu am putut sa aleg asa ceva, si nu aveam nici de unde sa aleg. Praf ma baieti prafffffff. Una spune la telefon, si cand ajungi acolo iti dai seama ca si-au batut joc de tine si de timpul tau.  Cand am iesit de acolo am mai vazut 2 fete care ieseau de la baie, una mica si grasuta, si alta mica si slabuta. Dar oricum nimic de nota 6, 7 macar.  Nu pierdeti vremea. Special pentru cei care stiu ce inseamna traficul in bucuresti si motorina si claxoane si nervi, Etc. :)) Si de acolo am plecat la alt salon dar o sa postez pe topicu lor. V-am pupat , nu faceti aceasi greseala.

Iti multumim si te rugam sa ne scuzi ca dam reply dupa asa multe luni de zile. Domnisoara de la receptie despre care ai spus in recenzie a fost concediata in urma postarii tale. Intre timp echipa de fete s-a schimbat iar standardele la angajare s-au schimbat total. Te asiguram ca fetele din echipa actuala arata deosebit, au un training de masaj si mai ales au atitudinea diferita. Probabil ca nu esti dispus sa ne mai acorzi o vizita, insa dorim sa stii ca am tinut cont de parerea ta si ne-am dat silinta sa evoluam. Sa ai o zi placuta! Multumim.

Link spre comentariu

Salutare tuturor celor care au fost la Sweet Girls masaj pe Str. Virgiliu, nr.32! Va multumim pentru recenziile postate de-a lungul anilor. Salonul Sweet Girls este un salon care a trecut prin foarte multe transformari din 2013 cand a fost infiintat si pana astazi. Ca in fiecare salon de masaj, fetele vin si pleaca, unele sunt foarte ok altele opusul si asta a modificat imaginea salonului de-a lungul timpului. Nu voi incepe sa fac campanie si sa zic ca acum suntem perfecti si ca trebuie sa veniti la noi. Dar va pot asigura ca schimbarile din ultimul an au fost unele de bun augur si ca procentul clientilor fericiti a crescut promitator. Echipa actuala de fete ( prezenta in imaginile de mai jos) este una dintre cele mai reusite ( dupa spusele celor care ne calca pragul), preturile au fost si ele ajustate iar pentru calitatea sedintei de masaj ne dam cea mai mare silinta sa fie la standardele cerute de clienti. Receptia dar si managerii sunt acum alte persoane. Urmarim constant toate forumurile si recenziile online si chiar tinem cont de ele! In dorinta de a sustine si respecta calitatea serviciilor de masaj dar si din respect fata de clienti am introdus cateva optiuni care nu exista la alte saloane: in primele 10 minute poti schimba maseuza sau opri sedinta ( din oricare motiv ce te-a nemultumit ) si primesti banii inapoi; in locatie exista un catalog cu pozele fetelor topless ( fata/ spate) si chip, actualizat constant si ne-editat, care te poate ajuta sa vezi cum arata fata dezbracata, inainte de a intra cu ea la masaj; am adaugat reduceri de pret si cateva tombole, am schimbat programul fetelor la 8 ore ( ceea ce va ofera doar maseuze fresh si cu atitudine pozitiva ). Am pastrat obiceiul de a NU va bate la usa si a NU va cere bani in plus. Apreciem toate recenziile celor care ne atentioneaza cand fetele nu respecta regula bacsisului ( nu le este permis sa va ceara bani direct sau indirect). Am renovat locatia in totalitate, sauna si jacuzzi dar si camerele de masaj. Am tinut cont de cererea clientilor de a avea pat in fiecare camera, cearsafurile sunt de unica folosinta, husele din pvc impermeabil, produsele de masaj doar de uz profesional, samd.

 

Inca mai angajam (cu o selectie atenta).

Tura de zi actuala (12:00 - 20:00) este compusa din:

 

Maya, Rebeca, Luiza (noua), Giulia, Silvia

 

http://sweetgirls-masaj.ro/ro/wp-content/uploads/2016/12/nimfo.jpg

 

Tura de seara ( 19:00 - 03:00 ): Erika, Diana, Bianca (noua), Natasha, Oana ( tura in care 3 din fete sunt in perioada de proba, este posibil sa sufere modificari)

 

http://sweetgirls-masaj.ro/ro/wp-content/uploads/2016/12/nimfo1.jpg

 

Imagini preluate din catalogul locatiei ( in care pozele nu sunt editate si chipul este vizibil ). Imagini exclusive pentru nimfomane.com

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...