Sari la conținut

Sweetgirls-masaj


Postări Recomandate

Salve!

Am fost si eu zilele trecute si e adevarat ca receptionerele merita 10+ pacat ca nu presteaza. (am fost atat pe tura de noapte cat si pe tura de zi).

Deci, receptie/curatenie/dush/atmosfera nota 10.

Cat despre fete, o sa ma opresc doar la MAYA care seamana cu cea caruia ii gasiti pozele pe site.ul lor, insa are un corp superb.slim. Sanii fermi si tzantzosi, cur superb si totul bine proportionat.

In rest nu foarte prietenoasa(poate si din cauza ca era pe final de tura). Destul de activa dar nu foarte pro in ceea ce priveste masajul erotic. Masajul de relaxare a fost bun la dimensiunile ei. N.a vrut sa faca sauna dar n.a refuzat a 2.a finalizare.

As vrea s.o vad cand e in toane bune.

Actualizari la pozele de pe site nu ar strica.

O experienta placuta per total.

250/90' + tips

 

 

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Prima mea experienta in ale masajului erotic a fost la acest salon, acum vreo 8-9 luni, si, de atunci am tot testat. In acea seara, am intrat cu Natasha, pe care o consider cea mai buna maseuza cu care am intrat pana acum.

De fiecare data am ales varianta de 200 lei. Ei bine, masajul de relaxare este chiar ce trebuie. Natasha chiar stie ce puncte sa atinga. La capitolul, erotic, la fel, stie cum sa se miste, cum sa se aseze, astfel incat sa te exciti la maxim. De atunci am mai intrat cu ea de cateva ori.

 

Tot in acest salon, am cunoscut-o si pe Ana. Prima experienta a fost ok. A doua a fost putin mai slabuta, iar a treia a fost praf. 

Voi descrie aici doar ultima sedinta. Am fost nemultumit de masajul erotic. La inceput a fost ok, dupa care s-a pus in fund langa mine si a inceput sa faca o laba in dorul lenii.

Pe site scrie: Masaj Pasional 75 de minute - 200 lei. Ei bine, am fost anuntat ca mai am 5 minute apoi s-a oprit din tot. Asta este...ies din curte, ma indepartez putin, verific apelurile si ce sa vezi...din momentul in care am sunat sa ma programez in 15 minute, pana cand m-am uitat la ceas, trecusera vreo 85 de minute. Adica, in cele 85 de minute, 15 le-am petrecut pe drum, venind spre salon. Inca vreo 15 au insemnat dusurile si pana a venit Ana, iar restul de 45 minute ramase reprezinta cele 75 de minute cat trebuia sa dureze masajul. 

Felicitari!

  • Like 3
  • Minus 18
Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Prima mea experienta in ale masajului erotic a fost la acest salon, acum vreo 8-9 luni, si, de atunci am tot testat. In acea seara, am intrat cu Natasha, pe care o consider cea mai buna maseuza cu care am intrat pana acum.

De fiecare data am ales varianta de 200 lei. Ei bine, masajul de relaxare este chiar ce trebuie. Natasha chiar stie ce puncte sa atinga. La capitolul, erotic, la fel, stie cum sa se miste, cum sa se aseze, astfel incat sa te exciti la maxim. De atunci am mai intrat cu ea de cateva ori.

 

Tot in acest salon, am cunoscut-o si pe Ana. Prima experienta a fost ok. A doua a fost putin mai slabuta, iar a treia a fost praf. 

Voi descrie aici doar ultima sedinta. Am fost nemultumit de masajul erotic. La inceput a fost ok, dupa care s-a pus in fund langa mine si a inceput sa faca o laba in dorul lenii.

Pe site scrie: Masaj Pasional 75 de minute - 200 lei. Ei bine, am fost anuntat ca mai am 5 minute apoi s-a oprit din tot. Asta este...ies din curte, ma indepartez putin, verific apelurile si ce sa vezi...din momentul in care am sunat sa ma programez in 15 minute, pana cand m-am uitat la ceas, trecusera vreo 85 de minute. Adica, in cele 85 de minute, 15 le-am petrecut pe drum, venind spre salon. Inca vreo 15 au insemnat dusurile si pana a venit Ana, iar restul de 45 minute ramase reprezinta cele 75 de minute cat trebuia sa dureze masajul. 

Felicitari!

urat daca chiar asa s-a intamplat....

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

eu am fost de cateva ori acolo, am intrat cu natasha. Am optat de fiecare data masajul pasional, 2 finalizari Dupa cea de-a doua finalizare mergeam impreuna la dus si apoi plecam, insa niciodata nu ne-a batut la usa cineva sa ne anunte timpul ramas.. Probabil ca ma incadram in timpul alocat...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat si eu salonul asta recent. Cand am ajuns acolo erau 3 fete disponibile, dintre care am ales-o pe Natasha.

 

 

 

Locatia este ok, nimic special. Au sauna se pare, in plus fata de majoritatea saloanelor, dar nu m-a interesat. In rest camerele par curate, papucii nu sunt de unica folosinta, dar par dezinfectati, cearceaf de unica folosinta, dar cam mic, acopera cam putin din saltea. In general a parut curat. 7

 

 

 

Fata este destul de scunda cu sanii siliconati (nu sunt fan) si in general arata ok. Nota 7

 

 

 

Dusul asistat a fost inclus in masaj, dar a fost facut fara tragere de inima si nu a adus mare lucru.

 

 

 

Masajul de relaxare a fost foarte bun pt genu asta de saloane, destul de complet, variat, mai apasat nu doar frectie, si a fost partea pozitiva a intregii experiente. Nota 9

 

 

 

Masajul erotic a fost deosebit de prost. Scurt – dupa probabil nici 5 minute de un fel de body masaj fata a sarit direct la o laba destul de agresiv facuta. In genere chiar daca finalizarea e doar laba, e bine sa fie o trecere treptata catre finalizare, nu dupa nici 5 minute de masaj direct catre asta. Fara mangaieri, fara sarutari pe corp, permisivitate foarte redusa (se ferea de atingeri in zona intima, zicea ca nu vrea sarutari pe sani etc. ) Per total o experienta complet lipsita de erotism. Nota 3 cu indulgenta.

 

 

 

Halat: 200 pt masajul de 75 minute, desi a fost mai scurt. Scump.

 

 

 

De revenit: pt mine categoric nu.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator kain88
Reputație: 0

Am fost la salon recent, am optat pt masajul de 200 lei de 75 min. In locatie erau prezente 5 fete, am intrat cu Betty.

Am intrat in camera si m-am schimbat, am inceput cu dusul asistat, care a fost facut fara tragere de inima, ne-am intors in camera (dupa ce s-a spalat cu mine mi-a zis ca se duce sa faca dus, probabil sa mai traga de timp). S-a intors si a inceput masajul de relaxare care a fost mediocru dupa care a trecut la cel erotic (adica intors pe spate si laba). Dupa ce am terminat ne-am dus iarasi sa ne spalam si la intoarcere in camera (mai aveam vre-o 30 de min) a disparut iarasi sub pretextul ca se duce sa faca curat in baie ca am lasat apa pe jos. La intoarcerea ei in camera, fiind deja nervos si scarbit, ales sa ma imbrac si sa plec ca sa nu aud ceva de genu "ma duc sa ud florile in curte" sau "ma duc sa spal geamurile"

 

In concluzie masajul de relaxare a fost mediocru, cel erotic a fost o laba trista la propriu si la figurat si in rest multe disparitii din camera sub diferite pretexte ieftine.

Link spre comentariu
Vizitator kain88
Reputație: 0

Am fost la salon recent, am optat pt masajul de 200 lei de 75 min. In locatie erau prezente 5 fete, am intrat cu Betty.

Am intrat in camera si m-am schimbat, am inceput cu dusul asistat, care a fost facut fara tragere de inima, ne-am intors in camera (dupa ce s-a spalat cu mine mi-a zis ca se duce sa faca dus, probabil sa mai traga de timp). S-a intors si a inceput masajul de relaxare care a fost mediocru dupa care a trecut la cel erotic (adica intors pe spate si laba). Dupa ce am terminat ne-am dus iarasi sa ne spalam si la intoarcere in camera (mai aveam vre-o 30 de min) a disparut iarasi sub pretextul ca se duce sa faca curat in baie ca am lasat apa pe jos. La intoarcerea ei in camera, fiind deja nervos si scarbit, ales sa ma imbrac si sa plec ca sa nu aud ceva de genu "ma duc sa ud florile in curte" sau "ma duc sa spal geamurile"

 

In concluzie masajul de relaxare a fost mediocru, cel erotic a fost o laba trista la propriu si la figurat si in rest multe disparitii din camera sub diferite pretexte ieftine.

Pretul prea mare pentru serviciile oferite si nu as recomanda nimanui salonul

Link spre comentariu
Vizitator skipper29
Reputație: 0

Am fost acum 2 week-enduri pe seara si erau doar 2 fete disponibile..Ana si Natasha. Am optat pentru masajul de 45 min si Natasha, blonda, corp dragut, sani siliconati (cum imi place mie) :movingthem1

Dupa ce am platit, fata tot insista sa iau masajul mai scump ca sa am si masaj de relaxare inclus...i-am zis ca in acel moment vroiam altfel de relaxare :D. Dusul nu a fost asistat, asa ca am facut singur intr-o cabina cam obosita. Apoi am mers in camera pentru "relaxare". M-a fracat putin cu ulei pe spate si apoi s-a apucat de un body facut ca sa fie....in 5 min mi-a zis sa ma intorc. M-am conformat si a inceput tot cu body grabit...apoi a inceput sa-l frece pe ala mic...mai mult cu mana....pana la finalizare. Am mai stat  2-3 min de vb, prosopul, dusul si valea.

 

Halat: 150

Fata: Corp - 8, Erotic - 6, GFE - 6

 

In concluzie....nu prea merita.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

@Sweet Girls Massage : Daca fetele nu au chef, trimite-ti-le acasa. Simplu. 

 

Sunat undeva dupa miezul noptii, direct din taxi,  intrebat de disponibilitate, pret, frumos, politicos. Ajuns la timp, in cateva minute. Antonia era disponibila, Antonia sa fie. Simpatica, usor brunetica (mai degraba prin atitudine), dar nu am probleme din astea. Tatuata, sani excelenti, fermi, foarte fit, fund frumos, piercing in buric, aranjata, blonda. Nimic de reprosat. DAAAR... eu eram acolo in plus. Daca as fi putut sa ii dau banii si sa plec, ar fi fost excelent.

 

Dus la dush: ea s-a clatit, eu m-am clatit. Cam atat. Am incercat sa fac o glumita, sa destind atmosfera, sa hi hi, sa haha. Poate vede ca nu-s vreun idiot sau vreun nenorocit si se mai deschide, devine mai prietenoasa.

 

Mers in sala: Camera frumoasa, aranjata, oglinda pe tavan. Frumos. "Aseaza-te aici, vin imediat". Lipseste (nu exagerez), cel putin 15 minute. "Unde-ai fost, era sa adorm?" . "A trebuit sa curat baia." Serios? Atat timp? Si mai ales pe timpul si pe banii mei? :)). Am zis hai, poate se revanseaza.

 

Dat de doua ori cu ulei. Se urca cu picioarele pe mine (fara misto, cu picioarele, genunchii, astea). Am zis, bai, asta i-o fi tehnica. Nu ma pronunt, dar zic doar ca a doua zi m-a durut spatele ceva de speriat, si nu ma duruse inainte. In fine, sa zicem ca nu-i vina ei, asa o fi invatat, asa da mai departe. Long story short: nu a fost relaxant.

 

"Intoarce-te". Se aseaza langa mine, efectiv se intinde, si o freaca. Gen de la juma de metru. Doar o freaca. Nu tu atingeri la baieti, doar privirea in perete si frecus. Am incercat, hai mai aproape, scoate si tu un sunet, mai fa o schimbare de ritm, arata ca vrei sa fii aici, CAT DE CAT. Inteleg ca esti plictisita de cei ca mine, dar e jobul tau, e meseria ta, tu ti-ai ales-o. Fa-o bine.

 

In fine. Nu am reusit sa termin, pentru ca era foarte FOARTE rece totul. Cand am vazut ca nu are de gand sa schimbe nimic i-am zis 'gata', m-am imbracat si am iesit. Am spus domnisoarei de la receptie ce s-a intamplat, iar reactia a fost 'Nu inteleg, trebuia sa iesi dupa 10 minute, nu dupa 50." Da, am stat undeva la 45-50 de minute in total, desi platisem pentru 75. Dar hai sa facem un calcul simplu: intrat in camera, dezbracat (5 min), mers la dush (5 min), sters, mers inapoi, intins cearsaf de unica folosinta pe pat, etc (5 min), ea pleaca sa faca curat la baie (15 minute), revine, masaj de relaxare (5-10 min), intors pe spate, incercat, tolerat, poate poate se intampla ceva (10 -15 min). Oricum, uitat la ceasul telefonului apoi, momentul in care am intrat pe usa, pana iesit pe usa salonului - 47 de min. 

 

Locatie: accesibila, dragut aranjata - 9 (aiurea asta cu plata pentru un suc sau o apa. in fine)

Fata look: 9.5 - 10. F frumoasa.

Fata atitudine: 2. As da 1, dar ar insemna ca s-a inspirat de la cineva. Pare totul de la ea. Si pare ca ii merge, fraierii vin, le-o freaca un pic, fraierii pleaca, treaba merge, leafa merge, noi cu drag muncim.

 

Lasat 200 de lei, pentru 75 de minute, din care am stat 47 (max) si cu 0 satisfactie. Atitudinea salonului: "Asta e, se mai intampla. Nu imi explic."

Seara buna

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pe siteul lor apar doar patru maseuze.

Erau vremuri cand aveau chiar si zece maseuze.

Nu pot pune poze , functia este dezactivata.

M-ar atrage o smotoceala cu Eva balcoane mari.

Dar cum vine asta , in reclama apar 75 minute la 200 Lei si in practica mult mai putin si prost ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...