Sari la conținut

Sweetgirls-masaj


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna Marius, da se poate. Sedinta de masaj erotic este o sedinta care dureaza 60-70 minute, fara graba sau batai in usa, si care are loc cu o maseuza nud. Ea iti ofera 3 tipuri de masaj, iar tu poti incepe cu cel care iti place mai mult. Poate preferi sa incepi cu partea de relaxare sau poate cu partea de erotic. Sedinta include masajul de ralaxare, body masaj ( masaj cu trupul: sanii, fesele, coapsele, etc) si bineinteles si finalizare care, la acest tip de masaj se face cu palmele, degetele, prin masturbare cu mana in timp ce capul penisului tau se afla fie intre sanii fetei fie in alta pozitie. In nici un caz maseuzele noastre ( cel putin cele care formeaza echipa in acest moment) nu se lungesc langa tine sa "ti-o ia la laba" cum s-a scris pe aici, cea mai frecventa pozitie fiind cea in care fata sta gen 69 peste tine si te masturbeaza. La acest tip de masaj sedinta se imparte cam 20-25 min masaj de relaxare, 5 minute body masaj si restul timpului masturbare. Sunt permise atingeri si mangaieri pe trup, sani, fese, fara extra cost. Au existat intr-adevar si fete care au incalcat regula si au cerut bani in plus ptr asta, motiv ptr care ele nu se mai afla in echipa noastra.

 

Masajul Pasional este o sedinta de 70-80 minute care incepe cu un dus facut impreuna cu maseuza ( optional dar recomandat) apoi masaj de relaxare 10-15 minute (optional), body masaj (masaj cu trupul dar cu pozitii si miscari diferite), sarutari pe trup (pe coapse, pe gat, etc..), mangaieri si atingeri pasionale (gen preludiu), apoi fata va adopta pozitii si miscari similare celor sexuale, te va masturba NU cu mana ci cu sanii, cu fesele, cu gatul, cu coapsele, in functie de cum iti place si tie. Maseuza schimba mai multe pozitii la acest tip de masaj si iti permite sa o saruti pe trup, sani, coapse, gat, sa o mangai in zona intima si sa te joci cu degetele acolo, sa ejaculezi intre / pe sanii ei, coapse sau fese, fiind posibile mai multe finalizari. Finalizarea cu gatul este o tehnica ce provoaca senzatii similare unui oral, dar nu uita ca NU exista contact sexual.

Spre sfarsitul sedintei puteti merge impreuna la dus si va puteti sapuni reciproc ptr a indeparta de piele uleiul de masaj sau crema.

In pretul sedintei de masaj pasional este inclus si serviciul full bar, ceea ce inseamna ca pe toata perioada sedintei poti consuma ORICE de la bar (cafea, bere, suc, alcool). Cam aceasta este diferenta intre tipurile principale de masaj erotic si pasional la noi la salon. Faptul ca fata recomanda schimbarea tipului de masaj unora dintre clienti este determinat tocmai de preferintele acestora. Daca unele persoane considera ca pot primi asta la alt salon pe 80 lei, le respectam parerea. Mentionam insa ca acest tip de masaj pasional este inventat / compus de maseuzele vechi ale acestui salon si asta il face unic. Are anumite pozitii si miscari descoperite si facute de fetele de la noi.

 

Si inca ceva, stim ca va veti supara iar pe noi, dar la SweetGirls NU sunt scosi clientii in 40 minute din camere.

 

Multumim.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu riscul de a face offtopic, eu unul (si nu cred ca sunt singurul) ma simt jignit de postarile repetate ale "echipei" multinationalei "sweetgirls" (inteleg ca sunt o echipa de conducere extrem de numeroasa, cum este si normal la o astfel de afacere). Rog moderatorii sa avertizeze userul respective ca nu ne aflam peacest forum sa fim luati la rost de "managementul" respectivului salon.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tind sa cred ca Andra era singura care avea contact cu realitatea si nu se preta la politica salonului de a baga pe gat oferta mai scumpa. Si acum sincer, 100lei pt masaj si o laba facuta de la distanta din frustrarea ca nu e aleasa varianta scumpa este exagerat, iar 200lei pt un masaj erotic este si mai exagerat.

Cunosc cel putin 5 saloane si muuuulte maseuze care ofera la 100lei masaj "passion" si acum mai adaug unul,la Noblesse unde Andra ofera la 140lei ce voi oferiti la 200.

@mariusdanger: diferenta e ca la 200de lei nu mai sunt frustrari si raceala. Asta e singura diferenta

Ai dreptate, Andra nu schimba tipul de masaj ptr ca lua tips acea diferenta! Clientul platea 100 lei, primea pasional si ii lasa Andrei 50-100 lei ptr a fi " pasionala". Da, e libera sa ofere ce a invatat de la noi pe orice pret doreste ea. Raport castig... nu stiu daca este mai convenabil ptr ea acum. Respectam salonul Nobless, si conducerea lui, doar pe acolo s-au "scolarizat" multe din maseuzele de la SweetGirls. Maseuzele noastre nu sunt reci si nici frustrate, va rugam frumos sa incetati cu jignirile. Daca pe noi ne considerati nesimtiti si lipsiti de respect, macar dati dovada ca " nu va coborati la mintea noastra".

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu riscul de a face offtopic, eu unul (si nu cred ca sunt singurul) ma simt jignit de postarile repetate ale "echipei" multinationalei "sweetgirls" (inteleg ca sunt o echipa de conducere extrem de numeroasa, cum este si normal la o astfel de afacere). Rog moderatorii sa avertizeze userul respective ca nu ne aflam peacest forum sa fim luati la rost de "managementul" respectivului salon.

Scuza-ne te rog, dar daca am postat la un moment dat ca NU mai scriem pe topic, unii au zis ca e lipsa de interes si de respect sa nu raspundem, daca am raspuns altii au zis ca abuzam...oameni buni, de unde atata rautate? Omul a intrebat, noi i-am raspuns! E foarte simplu sa ne jignim ca la usa cortului, dar care e rostul? Si de unde asta cu "multinationala" ???. Chiar da rautatea pe deasupra si nu va puteti abtine? Multi de aici nici macar nu ne cunosc! Ok, nici nu trebuie....Dar care e scopul sa ne jigniti mereu si sa dati cu pietre? Nu am luat la rost pe nimeni! Sau nu stiti diferenta dintre a ne cere scuze si a lua la rost pe cineva? In fine...e obositor tare sa incercam sa fim cum va place voua si sa va multumim pe toti.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu DOAR managera foloseste acest cont! Atentie, nu face confuzie intre un cont de salon si unul personal! Probabil doar 2-3 postari apartin managerei. Asa ca nu mai sariti precum ceata lui pitigoi sa aruncati cu noroi intr-o persoana care clar are mult prea multe alte lucruri de facut decat sa intre sa se certe cu voi pe aici. Si "conducerea" unui salon ca a oricarei alte firme include nu doar un manager ci si alte persoane gen administrator, director, patron / patroana, etc.....

 

Wow, uite unde era corporaţia... Pe Ştefan Furtună!!!!....  :laugh2

 

Sa presupunem ca intr-adevar chiar suferi de personalitati multiple. In cazul asta, daca aia era managera-ex-maseuza, tu esti paroana-ex-centurista? Pentru ca doar astfel imi explic atitudinea de rahat de a concedia o fata care are defectul de a multumi clientii, facadu-si dolofanele colege să şomeze... In loc sa le dai afara pe alea puturoase si neplacute, tu concediezi gasca cu oua de aur? Ce TIR-ist te-a invatat strategia asta de marketing?

 

Imi pare rau ca am dat pe acolo, imi pare si mai rau ca am recenzat experientele. Am senzatia ca le-ai folosit intr-un mod bolnav de a incuraja cersetoarele care insistau pe "masajul" mai scump si de a descuraja fetele care ofereau un masaj erotic placut la "doar" 100 lei. Pe Corina din acelasi motiv ca pe Andra ai dat-o afara? Cat de penibil, atitudine de cuc, dai afara din cuib fetele pe criterii de gelozie, pastrand doar dolofanele care te fac pe tine sa pari atractiva prin comparatie.

 

"Intre erotic si pasional este o mare diferenta" 

Pentru ignoranti ca mine, poti sa explici care e diferenta?

 

La SweatyGirlsMasaj, cam de 100 de lei:

 

Erotic = masaj rapid urmat de manivelă manuală în scarbă.

Pasional = încercăm să ascundem scârba şi-ti facem o labă cu fesele sau cu umărul. 

Si inca ceva, stim ca va veti supara iar pe noi, dar la SweetGirls NU sunt scosi clientii in 40 minute din camere.

Inca o minciuna ordinara. Nu, clientii ies singuri dupa ce bateti la usa dupa 20-30 de minute si incepe fata sa dea la manivela de parca e batuta daca nu termini in maxim 3 minute.
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

ne bucuram ca lucrurile au fost lamurile si explicatiile au fost oferite

@Rodrigo daca iti displace in mod special acest salon ai de unde alege altele, sunt cu zecile.

Sa revenim la recenzii
:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna ziua.
Numele meu este Andra in varsta de 22 ani.
Cand am venit la acest salon da eram o fosta ospatarita si nu stiam sa fac masaj.
Le multumesc pe aceasta cale fetelor care mi au aratat cum se face masajul de relaxare deoarece
sa o frecam cred ca stim toate fie ca facem sau nu masaj.
La inceput frica de necunoscut m a impins sa fac acest lucru respectiv masaj pasiona la cel erotic.
Dupa prima "sageata" si prima sedinta cu admin. si mang.nu am mai facu acest lucru.
Faptul ca mai mult de 3/4 din masajele mele erau pasionale atunci cand intram la un masaj erotic nu ma purtam ca un cub de gheata,clientul nu a venit acolo sa ma vada pe mine ridiga ci pentru relaxare si erotism ceea ce am oferit la fiecare in parte.
Nu mi pot cere scuze pentru ca mereu aveam zambetul pe fata si ca desi uneori nu ma simteam bine faceam tot posibilul sa imi revin sa nu transmit starea mea clientilor.
Faptul ca am facut 150 lei tips in 2 ore si nu am fugit repede in vestiar sa imi ascund tips ul ci l am lasat pe masa sub iphone ul meu neavand nimic de ascuns a dus la concedierea mea . Faptul ca mi s a umblat in telefon in timpul in care eu am intrat intr un alt masaj desi intimitatea mea nu priveste pe nimeni , respectiv contul de facebook apeluri mesaje documente poze absolut tot.
Am fost fortata sa imi semnez demisia iar din cei 300 lei comisionul masajelor mi s au dat inapoi doar 150 de lei cu mentiunea ca " zi ms ca ii primesti si pe acestia si asa ai ajuns la suma de 300 lei" 150 comision+150 tips in loc de 300 comision + 150 tips .
Nu am oferit si nu am sa ofer vreodata servicii sexuale.
Timpul pe care il depaseam in camera era de 10 minute maxim 15 peste cel de 60 min la masajul erotic si 5-10 la masajul pasional,niciodata nu s a ajuns la 90 de minute la nici un masaj .
Referitor la iesirea tip "team building" nu mi am dat numarul de telefon si nici contul de facebook ci un servetel gol atunci cand acestea mi au fost cerute (am fost nesimtita dar aceasta greseala m ar fi costat locul de munca si am preferat sa zic pas ) .
Referitor la acest "client" pe care il cunosc de mai bine de un an, de jumatate de an dupa ce si a finalizat relatia am ramas in relatii foarte buna. ne am intalnit intamplator la salon el nestiind ca am inceput sa fac masaj erotic , am ramas amandoi cu gura cascata cand ne am vazut in receptie dar nici el nici eu nu am scos un cuvant pentru ca locul meu de munca putea fi pus in pericol .
Imi pare foarte rau de acest loc de munca unul foarte bun din punctul de vedere al clientilor acestia fiind foarte educati si foarte cuminti  si respectuosi respectiv inainte sa te atinga cereau voie , o singura data mi s a intamplat sa nu suport un client care tragea de mine desi i am spus ca "nu se face sex" prima si singura data cand am iesit din masaj si am fost trimisa inapoi contra vointei mele .
Nu imi cer scuze pentru ce am scris .
p.s : nu am semnat contrat de confidentialitate.

Va multumesc tuturor pentru parerile bune sau rele , toate ajuta la formarea mea in domeniul masajului erotic .
Va doresc o dupa-amiaza superba tuturor inclusiv "echipei" sweet girls masaj.
 

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Am sterse ultimele comentarii cu certuri ca sa nu scoatem cartonasele galbene si/sau rosii dupa caz.

Urmatoarele postari din acest topic vor fi RECENZIILE.

Multumim pentru cooperare si pentru intelegere.

:pepsi

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Cu gandul la experienta cu Corina, care din pacate a disparut din peisaj, ajung intr-o seara la salon. Acolo, 3 fete disponibile, dar din pacate toate ... rubensiene. Pacalit de lenjeria intima ce acoperea aproape tot, am ales-o pe Tania. Ca la McDonalds, "dar nu doriti masaj special? costa 170 lei, nu e in meniu, dar e special ;)", am acceptat. In camera, am aflat ca probabil si Rubens ar fi refuzat sa lucreze cu Tania, fiind mai degraba potrivita pentru omuletul Michelin. Am dubii mari daca pozele de pe site sunt ale ei. Daca sunt, atunci sigur nu mai sunt de actualitate. Am incercat sa trec peste, nu am preconceptii dar ma deranjeaza "cosmetizarea realitatii", am mai fost cu tipe plinute dar Tania parca le intrecea pe toate. Masajul de relaxare a fost decent, cel erotic in schimb .... mai bine nu. Fata saraca era racita cobza, stranuta din 3 in 3 minute, cred ca a consumat o cutie de servetele in ora respectiva. 170 lei irositi. M-a ocolit raceala (probabil o avusesem deja pe aia) dar sa pleci de la un salon stiind ca te paste o gripa, nu-i un gand relaxant.

 

Dupa o perioada, am zis sa dau o noua sansa, cine stie, poate am mai mult noroc. De data asta n-am mai intrebat cate fete sunt ci daca anumita fata e libera. Am cerut-o pe Denisa, din pozele de pe site parea sa se incadreze in limita dimensiunilor normale. De data asta am refuzat "meniul special", nu mai platesc niciodata special fara sa cunosc fata la un meniu "standard" inainte. Denisa pare si ea expirata in domeniul full service, extrem de plictisita de ce face. Corp frumusel, sanii mari (dar cu vergeturi), voce groasa.  A inceput un masaj de relaxare atent, ceva-ceva i-a reusit. Dupa vreo 15 minute ma intorc, incepe cel erotic. Dupa 1 minut de mangaiat pe tot corpul, fata se aseaza plictisita intr-un colt cat mai indepartat al patului si incepe un lucru manual care m-a facut sa ma simt ca taurul adus la recoltare la veterinar.  Nici vorba de atingeri, aveam mana prea scurta ca sa ajung la ea. Am reusit la un moment dat sa o ating pe picior dar s-a mutat incat sa nu mai ajung deloc. Totul facut cu ochii inchisi, terminata de somn sau plictiseala. N-am mai intrebat nimic, era inutil. Imi era teama sa n-o trezesc din somnul in care visa ca injunghie ceva.

 

Desi am mai zis asta, eu pe la Sweetgirls Masaj chiar nu mai dau, ultimele experienta m-au facut chiar sa am reticente in a merge la orice salon de masaj. Nu credeam ca ceva atat de placut poate fi transformat in ceva atat de ... degradant. Voi incerca pe viitor sa fiu mult mai atent in alegerile facute. Ma atragea salonul pentru ca era in zona mea, dar am ajuns la concluzia ca mai bine traversezi Bucurestiul.

 

PS: sper ca acum sa nu ma acuze si pe mine Madalina ca as fi patron concurent. Un manager bun nu suspecteaza orice recenzie negativa ca fiind una facuta de concurenta. Cand mai multi reclama lucruri similare, inseamna ca acolo e o problema. Sweetgirls Masaj desi are o locatie decenta (retrasa, curata, nu se fumeaza in camere) totusi calitatea serviciilor si stilul fast food sunt respingatoare.

 

PPS: a gasit-o cineva pe Corina lucrand in alta parte? Fata aia facea "toti bani

pe Corina am gasit-o la receptie/masaj la salonul de care spune domnisoara manager/patron/administrator/maseuza/etc.la secret blabla,un salon/locatie in care am fost de cateva ori,unde domnisoara face DOAR MASAJ din pacate,am insistat pt mai mult si am fost refuzat asa ca am ales alta fata pt ceea ce vroiam eu...deci in concluzie NU FACE DECAT MASAJ

pt o conversatie placuta este f ok Corina dar daca vrei mai mult alegeti alta fata

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Strict masaj ma interesa, desi pare greu de crezut. :)

 

Am fost de doua ori la Secret Masaj, Corina nu era, politica de fast-fap luata de la Sweet G M (la 100 doar relaxare, recomandam de 200 lei cu erotic inclus) asa ca nu am revenit, sunt multe saloane ok fara astfel de tertipuri.

  • Like 1
Link spre comentariu

Strict masaj ma interesa, desi pare greu de crezut. :)

 

Am fost de doua ori la Secret Masaj, Corina nu era, politica de fast-fap luata de la Sweet G M (la 100 doar relaxare, recomandam de 200 lei cu erotic inclus) asa ca nu am revenit, sunt multe saloane ok fara astfel de tertipuri.

nu Secret masaj(fost Natasha),este vb despre un ap pe la universitate 0720149631

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu Secret masaj(fost Natasha),este vb despre un ap pe la universitate 0720149631

 

 

lucrez acolo si de asta va spun,face doar masaj

 

Daca lucrai acolo stiai deja ca tot Secret se numesc si aia. Natasha s-a rebranduit si a "imprumutat" numele "Secret".

 

Eu vorbeam despre "Secret Lounge Outcall". http://www.secretlounge-outcall.com/home.html : Bulevardul Nicolae Balcescu, Nr 32 34,et4,ap16,sec1, Bucuresti (in apropiere de biserica italiana,universitate) : 0767.816.296 : 0720.149.631 

 

Au si thread dedicat aici, in care unii scriu ca aveti colege care fac si mai mult decat masaj.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La salonul de pe Balcescu am sunat eu mai acum cateva luni . Au fete care fac doar masaj si fete care fac si sex . Asa mi s-a spus . Daca suni pe telefonul de cosmote este cu sex dava suni pe telefonul de vodafone este doar masaj . Sunt in aceeasi locatie . Asa mi s-a spus . Nu am fost

 

Daca lucrai acolo stiai deja ca tot Secret se numesc si aia. Natasha s-a rebranduit si a "imprumutat" numele "Secret".

 

Eu vorbeam despre "Secret Lounge Outcall". http://www.secretlounge-outcall.com/home.html : Bulevardul Nicolae Balcescu, Nr 32 34,et4,ap16,sec1, Bucuresti (in apropiere de biserica italiana,universitate) : 0767.816.296 : 0720.149.631

 

Au si thread dedicat aici, in care unii scriu ca aveti colege care fac si mai mult decat masaj.

Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

Salutare!

 

Am mers de cateva ori la acest salon anul trecut si vreau sa va impartasesc doua experiente recente, chiar inainte de anul nou, una fericita si una mai putin fericita. Asa ca sa purcedem:

 

Locatia: zona Stirbei-Dinicu Golescu, pe strada Virgilius. Acces facil, locuri de parcare la discretie, de obicei baietii de cartier din zona stau la o samanta/tigara/miuta pe strada cam nonstop...dar fara probleme.

Modalitatea de contact: unul din telefoanele de pe site

Detalii intalnire:  am sunat, m-am programat, am ajuns, am sunat la poarta, mi-a deschis si am intrat. Se trece o curte foarte mica si se intra in vila pe usa din spate, la parter este un salon de receptie unde am facut cunostinta cu 2 respectiv 5 fete a doua oara. Prima data am ales o domnisoara bruneta tunsa scurt pe nume Alexa (pe care o mai intalnisem si la un alt salon) iar a doua oara am intrat cu o fata tot bruneta pe nume Claudia. Am vazut ulterior ca ambele fete au poze reale pe site.

Aspectul fetelor:

 

Alexa - bruneta, tunsa scurt, cu ochelari tip hipster, inalta, cam 1,80, varsta aprox. 22-23 ani, foarte draguta la fata, dantura ok, sani medii naturali, fermi, foarte placuti la atingere; pasarica epilata si parfumata, foarte curata. Atitudine placuta si calda.

 

Claudia -  bruneta, par lung, cam 1.65, varsta aprox. 20-21 ani, draguta la fata, sani medii naturali, fermi, placuti la atingere. Atitudine aroganta din start.

Detalii locatie: camera de masaj este la parter, langa receptie, este mare, curata, papuci, prosop curat, baie mare si foarte curata (baia este pe hol, tot la parter).

Detalii despre serviciile prestate:

 

Alexa - am avut parte de masaj erotic facut cu pasiune, body facut cu toate partile corpului - m-a frecat la greu. Permite atingeri in zona intima - dar cu delicatete. Am avut parte de o singura finalizare - de obicei ma tine destul de mult si daca termin mi-e greu sa mai reincep...La final am avut parte de un masaj de relaxare extraordinar de bun. O fata deosebita cu care ai ce discuta - o recomand cu toata increderea. 

 

Claudia - am inceput cu un masaj de relaxare de cateva minute facut fara chef, apoi cand m-am intors a inceput masul erotic ce a constat in laba cu frecventa ridicata ca sa termin cat mai repede, cand a vazut ca nu finalizez a inceput sa faca grimase. Am incercat sa leg o conversatie insa nu am avut cu cine...orice spuneam mi se raspunea foarte arogant...asa ca mi s-a taiat...si pentru ca nu mai sunt la varsta la care sunt disperat dupa finalizari am considerat ca este cazul sa ma ridic sa merg la dush si sa ne luam la revedere. Totul a durat cam 20 de minute. Poate a avut o zi proasta dar si asa a fost cea mai de kkt experienta la un masaj erotic de pana acum...La inceput chiar am intrebat-o daca e ok, daca are chef....si as fi preferat sa imi spuna ca nu si as fi ales pe altcineva decat sa ajunegm la situatia asta...

Tarifare: 100 RON de fiecare data decartati la receptionera

Note:
locatie: 9 - central, acces usor, locuri de parcare suficiente la ora la care am ajuns eu (20:00), camera si baie foarte curate
aspect fizic: 9,5 Alexa / 9 Claudia
masaj erotic: 9,5 Alexa / 6 Claudia
masaj relxare: 10 Alexa / 2 Claudia

Per total recomand va recomand salonul cu conditia sa gasiti o maseoza ca Alexa...sau chiar pe ea  :138x

Sa aveti presiune!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:BVV
  • Oras:BVV

O intrebare as avea si eu, in principal pentru cei care platesc masajul Pasional de 200 Ron, care e faza cu "dus impreuna"? Chiar se respecta acest serviciu, a incercat cineva, in ce consta? ma gandeam ca masajul simplu este 100 lei iar acesta este 200, de unde ar rezulta ca dusul costa ... ceva ceva? :) Mentionez ca nu am fost pana acum la ei si voiam doar sa ma informez.

Link spre comentariu

O intrebare as avea si eu, in principal pentru cei care platesc masajul Pasional de 200 Ron, care e faza cu "dus impreuna"? Chiar se respecta acest serviciu, a incercat cineva, in ce consta? ma gandeam ca masajul simplu este 100 lei iar acesta este 200, de unde ar rezulta ca dusul costa ... ceva ceva? :) Mentionez ca nu am fost pana acum la ei si voiam doar sa ma informez.

 

Salut! Fata de la telefon (receptionista) este foarte abila in a te imbia catre salonul lor si mai ales catre masajul de 200 de lei, cel pasional...care teoretic ar contine mai multe finalizari, chiar si la dusul de inceput, dupa cum s-a exprimat, diferite feluri de a finaliza, intre sani, pe fese, o tehnica speciala intre umar si gat...eu n-am avut parte de asa ceva, am fost o singura data si am intrat cu o bruneta voluptoasa cu ciolane cam groase si cur cam mare, parca Andreea sau Andra se recomanda...mai erau inca vreo doua, una blonda si slaba si inca una foarte inalta si foarte strident machiata...nu ma intrebati de nume, nu am retinut!

 

Masajul pasional...super slab, fara pasiune...plictiseala maxima, o frectie proasta si o laba...sincer, nimic fata de masajul normal la orice salon...nu stiu cum o fi la ei masajul erotic simplu daca pasionalul e asa!

 

Ca sa revin la intrebarea ta, da, maseoza intra si la inceput si la final cu tine in camera de baie si sta acolo cu tine...nimic altceva nu s-a intamplat la mine, am facut dus pe rand uitandu-ne unul la altul...apa, ba rece, ba calda...nici gand de finalizare la dus cum sugera abila receptionista...aia practic s-a uitat la mine cum ma spal si apoi s-a semi-spalat si ea...fiindca era deja spalata.

 

Concluzie: eu nu mai revin, altii mai norocosi poate gasesc mai bun...altii mai curajosi...sa incerce! Bastoane tari!

  • Like 1
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 580 206
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: (0748) 580 206
  • Oras:Bucuresti

Tocmai ma intorc de la acest salon de masaj si vreau sa va impartasesc o experienta foarte speciala pentru mine.

Dupa o incercare esuata in urma cu 2-3 saptamani cand manat de recenzia unui coleg din posturile prcedente am ales-o pe Claudia.

A fost o alegere proasta, poate fata era intr-o pasa proasta, nu stiu ce s-a intamplat, dar totul a fost f.f.. slab.. si masajul de relaxare si cel erotic.

Eram hotarat sa nu mai calc pe la acest salon, dar la iesire vazusem in fuga o tipa blonda, draguta, slabuta si cu un zambet frumos care mi-a atras atentia.

Ramanand cu imaginea ei intiparita, in seara asta venind dupa o si de munca si foarte obosit, in drumul meu salonul de pe Virgiliu...

Am zis sa-i mai acord o sansa. Si bine am facut!

Fara nicio programare, am nimerit trei fete libere: doua sterse carora nici nu le-am retinut numele si blonduta mea care tocmai iesise din dus.

Numele ei este Natasha, pozele le gasiti pe site-ul salonului.

Nu va lasati pacaliti de prima impresie cand o vedeti, pare timida la prima vedere, infofolita cu prosop si iesita din dus nu spune prea multe.

Cand intra in camera lucrurile se schimba la 180 grade.

Este o tipa cu care ai ce vorbi, are 22 ani declarati, aproximativ 1.7m si 45-48 kg, sani micuti dar foarte frumosi, o piele impecabila matasoasa si un fundulet belea.

Am ales varianta de 100 ron/ora - masaj erotic. Timp efectiv door to door cu doua dusuri scurte la inceput si sfarsit aprox. 1.25 min.

Va recomand cu cea mai mare convingere aceasta fata. Acum incerc sa scriu o recenzie dar inca sunt anesteziat dupa intalnirea cu ea, parca plutesc pentru ca masajul de relaxare este cel mai bun din ultimii 10 ani! Am mai intalnit o singura data pe cineva care sa faca un masaj atat de bine si de relaxant acum 10 ani, la mare, o rusoaica ce facea masaj pe plaja. Diferenta este ca rusoaica era o mamoasa pituca, cam 85 kg si plina de muschi...

Contactul sexual este exclus, nu incercati (cel putin cu ea, in rest nu stiu).

Natasha din cate mi-a spus lucreaza numai in ”schimbul 2” adica de la ora 20 pana la 5 dimineata.

Variante de masaj sunt mai multe, eu data viitoare voi incerca sigur si altceva, pentru ca de dus ma mai duc sigur.

 

Concluzie: daca sunteti obositi si doriti un masaj de relaxare perfect in care vi se vor masa absotut toti muschiuletii corpului urmat de un masaj erotic foarte incitant, atunci Natasha este alegerea perfecta (cel putin asa a fost pentru mine, sper sa nu fiu subiectiv).

 

Daca mi-a scapat ceva, este pe fondul emotiilor si a unui masaj de vis.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: (0748) 580 206
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: (0748) 580 206
  • Oras:Bucuresti

Si inca ceva: la iesire am vazut din nou fugitiv o alta tipa blonda (care din cate am vazut eu pe site-ul salonului este tipa noua Alina - 99% cred ca este ea) ce arata foarte bine, trebuie testata si ea pe viitor.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare,

 

Am fost de curand la sweet si se pare ca au saltat gardul. Asa ca eroticul nu mai e 100 e 150 dar ti se permit atingeri ca la passional care a ramas la 200 a si ai bautura:)

Am facut masajul cu Alina aleasa de pe site dar la fata locului s-a dovedit mult peste ce asteptam. Aspect fizic: blonda slim, par lung, piele f fina, ochi verzi. Fata a fost foarte cooperanta si chiar mi-a placut.

Link spre comentariu

  • Oras:London
  • Oras:London

Buna seara! Nu stiu cati dintre voi cei care prestati servicii intelegeti conceptul calitate/pret. Este normal sa existe diferente intre o sedinta de masaj de 100 lei si alta de 200 lei. Excelati in rautate. "La 100 lei e laba trista." La ce te astepti?! La laba fericita? Platesti acei bani pt 3 tipuri de masaj respectiv masaj de reladare,body si erotic. Este vorba de masaj, nu de servicii sexuale. Daca mergi la o escorta cu acesti 100 lei si primesti doar laba, atunci da, inteleg nemultumirea si rautatea. In rest, de ce am face masaj pasional la pret de erotic? Incercati sa va puneti voi in locul unei maseuze.

In fine, nu sunt aici sa apar onoarea si integritatea salonului. Vreau doar sa intelegeti ca nici unei maseuze nu-i convine sa ofere mult pt mai putin. Cum nici altora nu le convine ca munca lor sa fie subapreciata d.p.d.v. financiar.

Am petrecut cateva minute citind toate recenziile precum si opinile voastre (si pt ca nu sunt aici sa judec pe nimeni) am cateva lucruri de scris/spus. 1. Salonul NU este condus de catre o fosta maseuza, nicidecum. Salonul ESTE administrat de catre o fosta maseuza.

2. "Andra si-a recunoscut faptele in fata colegelor si a conducerii" . Pe bune?! In conditiile in care sa zicem, esti din provincie, ajungi in Bucuresti si vrei sa castigi multi bani usor si repede, te angajezi in acest domeniu, bineinteles fara stiinta/consimtamantul parintilor/familiei, esti indeajuns de nebuna sa nu recunosti asta (chiar orice altceva)) cand primesti "amenintari" cu instiintarea parintilor in privinta activitatilor prestate in incinta salonului . Si da, Andra, e normal sa-ti fie monotorizata activitatea pe facebook, caci un bun manager trebuie sa fie la curent cu toate noutatile :))

3. E normal ca unele maseuze sa stea peste timpul alocat sedintei de măsaj. Ce nu li se explica clientilor si probabil nici maseuzelor este fatul ca timpul incepe in momentul in care intri in salon. Doamne fereste sa fii genul de client indecis, care petrece 15 minute in receptie si apoi vrea sa beneficieze si de un dus. Ai pierdut din start 20-25 de minute. Asa ca fii multumit daca mai petreci in camera de masaj 40 de minute.

Nu contest faptul ca serviciile de la Sweet girls masaj sunt de elita, dar managementul lasa de dorit :)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...