Sari la conținut

Pastile Marathon


asli

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu am reteta mea de erectie beton- 40-50 grame polen de albine consumate zilnic- e 100% natural si nu are efecte adverse cu dureri de cap si alte. plus ca mareste cantitatea de sperma.

 

pastile nu am luat in viata mea. 

 

Nucile consumate zilnc mai au efectul asta.

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Poți cere la sexshop suifan.O sticluță mica cat degetul mare cu o pensula mica ca cea de la lacul de unghii.Cam 60-80 lei și o folosești de zeci de ori.Inainte cu o ora de sex te dai pe ața pulii.Daca faci sex cu iubita sa te speli că o amorțește și pe ea.Nu este medicament sa faca tensiune(de aici durerea de cap) doar niste ierburi sau cel mult o substanță pe baza de lidocaina care amorțește zona...Nu ridica nu întărește doar amorțește locul...

Link spre comentariu
Vizitator nibeficuk
Reputație: 0

Xoxo intrebare care e ala care fute,14 numere pe noapte.

Unii dintre noi au mai auzit, iar cei mai norocoși au și futut în noaptea polară; și atunci numerele... sunt fără număr!

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Pai si v-ati oprit la semafor ? :))

Nu asta era problema, fiind pe avarii treceam și pe roșu. Problema era ca ea voia sa fim amici 🤣🤣🤣

Link spre comentariu
Vizitator caproshu
Reputație: 0

Nu asta era problema, fiind pe avarii treceam și pe roșu. Problema era ca ea voia sa fim ami

poti sa i explici ca amicii se mai fut si ei din cand in cand !! :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...