Sari la conținut

New femeia ideala pentru tine... 0756344939


rafael_69

Postări Recomandate

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Fratilor!!!faza tare azi😅am zis ca hai sa o sun pe mandra sa vad ce zice la tel😁imi comunica pretutile 150 ron fin op,np si 250 ron h......pana aici totul bn!o intreb de on daca se poate?si ce sa vedeti ca imi raspunde.......DA CE ESTI BARBATU MEU😂😂😂😂bn inteles ca i.am inchis tel😎

Asa ca spor sa aveti🙂da nu la mandra asta🤣

  • Like 2
  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:România ❤
  • Oras:România ❤
1 oră în urmă, rechinii77 a spus:

Fratilor!!!faza tare azi😅am zis ca hai sa o sun pe mandra sa vad ce zice la tel😁imi comunica pretutile 150 ron fin op,np si 250 ron h......pana aici totul bn!o intreb de on daca se poate?si ce sa vedeti ca imi raspunde.......DA CE ESTI BARBATU MEU😂😂😂😂bn inteles ca i.am inchis tel😎

Asa ca spor sa aveti🙂da nu la mandra asta🤣

Bună Rechinii!

O să fiu rău și te întreb: ce aștepți de la ea? Atâta poate, asta este! Să fii iubit și spor la mândre. Mi-a plăcut recenzia ta despre Ilona. Felicitări!

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 5 minute, ursuletulpanda a spus:

Bună Rechinii!

O să fiu rău și te întreb: ce aștepți de la ea? Atâta poate, asta este! Să fii iubit și spor la mândre. Mi-a plăcut recenzia ta despre Ilona. Felicitări!

Buna Panda!

Sincer am crezut ca daca tot a revenit poate poate ca si.a bagat mintile in cap😅dar se pare ca le.a pierdut de tot😂sa fie sanatoasa.....

Spor sa ai si tu la mandre,mersi😁

  • Like 3
Link spre comentariu
La 09.12.2020 la 22:15, rechinii77 a spus:

Buna Panda!

Sincer am crezut ca daca tot a revenit poate poate ca si.a bagat mintile in cap😅dar se pare ca le.a pierdut de tot😂sa fie sanatoasa.....

Spor sa ai si tu la mandre,mersi😁

Astazi era pretul la 100 ron ,dar imi aduc aminte de ea de anul trecut , corp ok dar dintii...si plus era foarte grabita ..

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea
Acum 7 minute, chandler15 a spus:

Astazi era pretul la 100 ron ,dar imi aduc aminte de ea de anul trecut , corp ok dar dintii...si plus era foarte grabita ..

Din pacate nu stie mandra ce vrea😂😂😂treaba ei......sa nu uite ca nu ii singura in munca asta si ca avem din ce alege.

Spor sa ai la mandre bune😁

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...