Sari la conținut

Andrada 0784665123


johnybegood

Postări Recomandate

  • Oras:București
  • Oras:București

Nu știu dacă o are. Pt ca eu nu am încercat o. Am spus asa doar citind recenziile de mai sus. În care camarasi spun ca asta ar fi scorul domnișoarei. Mari șanse sa fie adevărat. Dar... Totuși și dacă ar fi sau nu. 600pt ea.. Enorm. Cat ar trebuii sa ceara Sofia de la lux sau multe altele care prestează impecabil și au scorul mult mai mic

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! Mi am făcut curaj și am vizitat o astăzi pe domnișoară, am ales varianta topless la 150 pt ca mi a spus din start fără degetele la pasarica. Nud era 200. Masajul sa zic 8 pt ca eu as fi vrut puțin mai tare, la erotic i as da un 9,nu e chiar masaj erotic, e o laba dar făcută bine și cu senzualitate. A, și fără graba deloc. Fata este foarte frumoasa și arata f bn, sânii micuți dar apetisanți-10 pt fata și corp. Permisivitate i as da 9 în condițiile în care a stat în chiloți, chiar mi a propus ea sa o mângâi, i am sărutat sânii. Am stat fix o ora, nu m am simțit grăbit deloc. Eu o sa revin cu siguranță.

  • Like 1
Link spre comentariu

Salutare! Mi am făcut curaj și am vizitat o astăzi pe domnișoară, am ales varianta topless la 150 pt ca mi a spus din start fără degetele la pasarica. Nud era 200. Masajul sa zic 8 pt ca eu as fi vrut puțin mai tare, la erotic i as da un 9,nu e chiar masaj erotic, e o laba dar făcută bine și cu senzualitate. A, și fără graba deloc. Fata este foarte frumoasa și arata f bn, sânii micuți dar apetisanți-10 pt fata și corp. Permisivitate i as da 9 în condițiile în care a stat în chiloți, chiar mi a propus ea sa o mângâi, i am sărutat sânii. Am stat fix o ora, nu m am simțit grăbit deloc. Eu o sa revin cu siguranță.

Salut!

Unde mai are locatia?

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe sâni am sărutat o, de cunni am întrebat și am primit un nu hotărât. Dar ea are un chef exagerat de distracție și e f plăcută. Mie personal chiar mi a făcut niște complimente destul de interesante. Acum probabil contează și cum se simte ea în prezenta fiecărui bărbat în parte.

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

Locatie: 7, e undeva printre blocuri pe Nerva Traian

 

Locuinta: 7, la curatenie s-ar putea tine cont mai mult, caldura doar in living

 

Atitudine: 10, pro client, atenta, comunicativa, amabila, glumeata, placuta, rabdatoare, calma, delicata

 

Atmosfera: 10, cu lumanari, muzica, masa de masaj, ambianta placuta

 

Masaj relaxare: 7, mi s-a parut mai mult o frectie daca ma raportez la alte experiente, fara o tehnica anume, insa iti poate induce o stare de relaxare prin vocea ei

 

Masaj tantric: 10, aici se pricepe mult mai bine, atingeri tandre si pasionale, cu senzualitate, putin erotism, a stat topless, isi da silinta sa te simti bine...fara finalizare ca nu am vrut si nici nu eram excitat, nu ma stimuleaza o banala laba, nu am intrebat-o si de alte servicii pentru ca nu avea sens sa incerc de curiozitate daca nu-s in oferta

 

Plata: 150 lei/h DTD o ora cu tot cu dusuri

 

Per ansamblu s-a purtat bine, dar nu stiu daca voi mai reveni, insa o recomand ca si companie

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Pe sâni am sărutat o, de cunni am întrebat și am primit un nu hotărât. Dar ea are un chef exagerat de distracție și e f plăcută. Mie personal chiar mi a făcut niște complimente destul de interesante. Acum probabil contează și cum se simte ea în prezenta fiecărui bărbat în parte.

exact, conteaza foarte mult asta.

dupa ce se obisnuieste cu tine si daca exista cat de cat putina chimie, poate oferi  mai mult la alte preturi.

trebuie avuta rabdare si cel putin trei vizite, asta ca sa se obisnuiasca cu tine.

am spus asta pentru cei interesati de mai mult.

succes!

Link spre comentariu
  • Oras:UndevaCandva
  • Oras:UndevaCandva

exact, conteaza foarte mult asta.

dupa ce se obisnuieste cu tine si daca exista cat de cat putina chimie, poate oferi mai mult la alte preturi.

trebuie avuta rabdare si cel putin trei vizite, asta ca sa se obisnuiasca cu tine.

am spus asta pentru cei interesati de mai mult.

succes!

Totul e marketing :))
Link spre comentariu

A mai fost cineva la ea?

Din ce am vazut fata asta este pe toane, cand permite mai mult cand mai putin. 

Ultima data m-a lasat sa o mangai mult la "pasa", pana s-a umezit bine dar tot nu a vrut mai mult. Mi-a spus ceva de genul, inca nu e momentul, mai dureaza pana ma obisnuiesc cu o persoana. Adica nici da dar nici nu. 

Poate altii au reusit mai mult pana acum. Din ce am vazut pana acum, nu duce lipsa de clienti, chiar are agenda plina, cu greu imi gasesc loc pt o programare. Sunt aproape convins ca are alesii ei cu care a trecut la alt nivel. 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Am fost sapt trecută la domnișoara . Arată binișor însă in nici un caz nu este vreo super piesa. Masajul este foarte slab , un fel de mângâiala ! Ea este foarte deschisă și prietenoasa . S-a dezbrăcat in chiloți singura fără sa-i cer eu și  m-a îndemnat sa o mângâi pe sâni . Accepta sărutări și mâna in păsărica pana s-a udat foarte tare moment  in care a început sa se distanțeze . 
Eu nu cred ca oferă mai mult de atât ....doar îți lasă senzația asta pentru a reveni la ea! 
Eu unul nu mai revin !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Monaco
  • Disponibila
  • Oras:Monaco
  • Disponibila

Salutare confrați!A mai fost careva pe la d-șoara?Săptămâna viitoare când mai revin în București aș vrea să-i fac o vizită...!În poză din anunț pare frumușică și atrăgătoare!Din ce am citit mai sus...părerile despre ea par împărțite...pro  ..și contra...,precum de altfel cam la orice maseuză!

Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 9 ore, aisberg75 a spus:

Salutare confrați!A mai fost careva pe la d-șoara?Săptămâna viitoare când mai revin în București aș vrea să-i fac o vizită...!În poză din anunț pare frumușică și atrăgătoare!Din ce am citit mai sus...părerile despre ea par împărțite...pro  ..și contra...,precum de altfel cam la orice maseuză!

Nu prea mai răspunde pe whatsapp😁 cel puțin mie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...