Sari la conținut

Andrada 0784665123


johnybegood

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Căutând masaj cu de toate, mi-am zis sa încerc la domnișoara:

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/alte-servicii/anunt/tanara-terapeut/78086771796c605f.html

 

Stabilim detalii, etc. Undeva in Colentina.

Atenție, suna înapoi.

Sperând sa găsesc persoana din anunț, pe care o “vânam” de mai multă vreme, merg in locația respectiva. Surpriza! Chiar este persoana din anunț. Super gagica. In mintea mea.... dacă nu face măcar o laba trista. Etc.

Incepem acțiunea. Dus, urcat pe masa. Surprinzător, un masaj foarte bun.

După ce am ascultat-o despre toate detaliile “tinereții” ei, evident după întoarcere, îmi vede steagul ridicat. Din vorba in vorba me înțelegem sa îmi tragă și o laba la prețul total de 130 lei.

 

Concluzie:

O fata frumoasa comparativ cu concurenta.

Masaj+ laba 130 lei.

DTD: 50 min.

Poate ma mai întorc. Ușor permisiva. Pus mâna pe cur și Tite prin haine mai mult. Dar... cine știe!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

O, da, face masaj bun si este simpatica.

 

Am fost la ea prin 2014 - 2015 ...era pe langa Spitalul Babes...la un coafor.

Nu facea finalizare...cel putin nu din prima....

 

Bravo pentru redescoperire !

Mie mi-a făcut din prima finalizare. Dar nu am cerut-o pe fata.... doar așa.... subtil:).

Eu sincer as încerca sa o fut. Sunt aproape convins ca se lasă.... pentru o suma potrivită.

  • Like 1
Link spre comentariu

Mie mi-a făcut din prima finalizare. Dar nu am cerut-o pe fata.... doar așa.... subtil:).

Eu sincer as încerca sa o fut. Sunt aproape convins ca se lasă.... pentru o suma potrivită.

Succes maxim la explorarea intima si senzuala a Andradei !

Ea zice ca este olteanka focoasa din Gorj...Nota bene...

 

Alta questie : Esti fan Rock and Roll ?

Chuck Berry etc....

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mie mi-a făcut din prima finalizare. Dar nu am cerut-o pe fata.... doar așa.... subtil:).

Eu sincer as încerca sa o fut. Sunt aproape convins ca se lasă.... pentru o suma potrivită.

spune-mi, te rog, cat de permisiva este?  s-a dezbracat si ea complet, te-a lasat sa o atingi, cunilingus?

Link spre comentariu
  • Oras:Buc
  • Oras:Buc

Căutând masaj cu de toate, mi-am zis sa încerc la domnișoara:

https://www.publi24.ro/anunturi/servicii/alte-servicii/anunt/tanara-terapeut/78086771796c605f.html

 

Stabilim detalii, etc. Undeva in Colentina.

Atenție, suna înapoi.

Sperând sa găsesc persoana din anunț, pe care o “vânam” de mai multă vreme, merg in locația respectiva. Surpriza! Chiar este persoana din anunț. Super gagica. In mintea mea.... dacă nu face măcar o laba trista. Etc.

Incepem acțiunea. Dus, urcat pe masa. Surprinzător, un masaj foarte bun.

După ce am ascultat-o despre toate detaliile “tinereții” ei, evident după întoarcere, îmi vede steagul ridicat. Din vorba in vorba me înțelegem sa îmi tragă și o laba la prețul total de 130 lei.

 

Concluzie:

O fata frumoasa comparativ cu concurenta.

Masaj+ laba 130 lei.

DTD: 50 min.

Poate ma mai întorc. Ușor permisiva. Pus mâna pe cur și Tite prin haine mai mult. Dar... cine știe!

interesanta domnisoara... In anunt pe publi spune 75 de ron ora....cum ai ajuns la 130? dupa intoarcere si negociere a pretului si serviciilor???

Link spre comentariu
  • Oras:Capitala
  • Oras:Capitala

si inca o intrebare...cam pe unde in colentina???

La avion. Dar tu nu auzi ca e buluceala si nu mai e loc. Parca si vad cum asa "subtil" incearca toti futacii sa obtina ca johnybegood o finalizare de la dameza. Tu vrei si mura-n gura ce si cum.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Eu am mers de mai multe ori la ea. Masajul este bun, iar la finalizare asculta daca ai anumite dorinte legate de felul in care vrei sa te atinga si unde. Legat de dus, eu am facut mereu si inainte si dupa, trebuie doar sa spui ca vrei sa faci dus.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost eu ieri, relatare pe scurt:


Locatia la mama naibii, nu prea stie sa explice, te trimite la vreo 200 metri de scara. Am ajuns dupa ce i-am cerut strada si nr exact. Am intarziat doua minute din cauza mea, vreo 15 din cauza ei.

Ajungi sus, esti indemnat sa te plimbi prin bloc daca e cineva pe palier (desi un etaj mai jos stau 2 persoane care fumeaza - si la intrare si la iesire din locatie erau).

Locatia este una improvizata, masa de masaj fiind intr-un dormitor cu un recamier(cred ca asa se scrie). M-am rugat singurel la dus, altfel nu cred ca era obligatoriu. La iesire mi s-a inmanat un prosop de culoare albastru, plin de ulei, as putea spune slinos. Am preferat sa fac dansul ploii prin baie si sa ma sterg doar pe talpi ca sa nu ii fac damei urme prin casa (m-a pus sa ma descalt la intrare). La terminare mi-a inmanat acelasi prosop, prosop pe care i-am zis sa mi-l schimbe ca nu este ok. A urmat dansul ploii din nou dupa dus (imi cer scuze pentru vremea de astazi, am invocat-o eu ieri).

Masajul e slab, incearca ea ceva cu cotul, ceva abureli ca uite toxine, sciatica, bla bla. Uleiul este cel mult floriol, cel mult. Pariez pe raza soarelui sau pe brand cora.
Laba este cel putin trista, femeii ii este totalmente scarba de sperma si de plua. De cateva ori am zarit-o stramband din botic (nu sunt Giorgi Clunii, dar nici Fernando de la Caransebes). La ejaculare, desi am anuntat ca stropesc destul de departe, daca nu puneam mana imi dadeam singur o muie pe fata (ceea ce meritat pentru ca nu am plecat de acolo).

Note:

Locatie 3 - Nu stie sa explice, nu da locatie pe watsap, nu da adresa exacta sa bagi si tu pe un waze, nu sunt locuri de parcare fiind vorba de o alee, ia cateva puncte pentru curatenia relativa (in dus am observat ca perdeaua de dus era mucegaita la baza, in rest okeish prin casa).
Fata: 6 - Frumusica, comunicativa, relativ respectoasa

Masajul: 4 - Poate nu am avut eu timp suficient (intarziasem, am zis mai sus de ce, si avea programari)

 

Per total, nu recomand, nu merita cei "130 lei daca ai citit pe forum despre mine". Nici cei 75 de lei daca nu ai citit pe forum despre ea.

De stiut si avut grija: La vreo doua ore dupa ce am plecat a sunat sa ma intrebe daca mai ajung. Bine ca nu ajunsesem in baza ca sa ma ia radarul la bataie.

Ciocanele tari!

 

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:bucureÅŸti
  • Oras:bucureÅŸti

Am fost eu ieri, relatare pe scurt:

 

 

Locatia la mama naibii, nu prea stie sa explice, te trimite la vreo 200 metri de scara. Am ajuns dupa ce i-am cerut strada si nr exact. Am intarziat doua minute din cauza mea, vreo 15 din cauza ei.

 

Ajungi sus, esti indemnat sa te plimbi prin bloc daca e cineva pe palier (desi un etaj mai jos stau 2 persoane care fumeaza - si la intrare si la iesire din locatie erau).

 

Locatia este una improvizata, masa de masaj fiind intr-un dormitor cu un recamier(cred ca asa se scrie). M-am rugat singurel la dus, altfel nu cred ca era obligatoriu. La iesire mi s-a inmanat un prosop de culoare albastru, plin de ulei, as putea spune slinos. Am preferat sa fac dansul ploii prin baie si sa ma sterg doar pe talpi ca sa nu ii fac damei urme prin casa (m-a pus sa ma descalt la intrare). La terminare mi-a inmanat acelasi prosop, prosop pe care i-am zis sa mi-l schimbe ca nu este ok. A urmat dansul ploii din nou dupa dus (imi cer scuze pentru vremea de astazi, am invocat-o eu ieri).

 

Masajul e slab, incearca ea ceva cu cotul, ceva abureli ca uite toxine, sciatica, bla bla. Uleiul este cel mult floriol, cel mult. Pariez pe raza soarelui sau pe brand cora.

Laba este cel putin trista, femeii ii este totalmente scarba de sperma si de plua. De cateva ori am zarit-o stramband din botic (nu sunt Giorgi Clunii, dar nici Fernando de la Caransebes). La ejaculare, desi am anuntat ca stropesc destul de departe, daca nu puneam mana imi dadeam singur o muie pe fata (ceea ce meritat pentru ca nu am plecat de acolo).

 

Note:

Locatie 3 - Nu stie sa explice, nu da locatie pe watsap, nu da adresa exacta sa bagi si tu pe un waze, nu sunt locuri de parcare fiind vorba de o alee, ia cateva puncte pentru curatenia relativa (in dus am observat ca perdeaua de dus era mucegaita la baza, in rest okeish prin casa).

Fata: 6 - Frumusica, comunicativa, relativ respectoasa

Masajul: 4 - Poate nu am avut eu timp suficient (intarziasem, am zis mai sus de ce, si avea programari)

 

Per total, nu recomand, nu merita cei "130 lei daca ai citit pe forum despre mine". Nici cei 75 de lei daca nu ai citit pe forum despre ea.

De stiut si avut grija: La vreo doua ore dupa ce am plecat a sunat sa ma intrebe daca mai ajung. Bine ca nu ajunsesem in baza ca sa ma ia radarul la bataie.

 

Ciocanele tari!

Imi pare rău pt tine, dar am râs de m-am spart. Merci pt recenzie
Link spre comentariu

Imi pare rău pt tine, dar am râs de m-am spart. Merci pt recenzie

 

Multumesc pentru empatie, colegu`, intr-adevar e de ras ce s-a intamplat acolo! :))

 

Una peste alta, imi pare rau ca nu m-am apucat de recenzii de acum cativa ani, aveam multe de povestit. Acum deja e tarziu si multe fete nu mai exista in peisaj. 

Spor la treaba!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poze noi si locatia "proaspat renovata"  :laugh2

 

Cred ca pozele sunt din tinerete, avand in vedere telefonul iphone 5, care apare.... 

 

Ofer sedinte de masaj somatic ( de relaxare) combinat in aceeasi sedinta cu masajul reflexogen, kineto, masajul medicinal si presopunctura, timp de o ora la pretul de 75 ron. Locație modernă și curată, proaspăt renovată.Pentru mai multe detalii ma puteti suna la nr de tel 0784665123 Andrada

 

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190301/1151/6e534b4d937319a9ddc85afdbcc1e182.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190301/1152/3790e9fc0d0afaac3a35b91fa4f65702.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190301/1152/7ca11ff12d803fb83e3732edaaaf90b1.jpghttps://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190301/1157/0b389bb5d9c1cf0433f852d0955aac01.jpg

https://s3.publi24.ro/vertical-ro-f646bd5a/extralarge/20190301/1156/aa03da357abcd6f61001bd0752ecea52.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...