Sari la conținut

ANDREEA*DT-LARISSA&AMALIA


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

V-am lasat link ul cu topicul meu de pe Bucuresti mai sus!

La mine este 400lei/fin 600lei/h sex normal protejat diferite pozitii,sex oral nep(in functie de igiena)DEEPTHROATH specialitatea casei cu fin orala,corporala,masaj de relaxare,masaj erotic,FK(in functie de igiena orala)*GFE*****

SERVICII EXTRA +100lei fiecare

-Sex anal protejat in functie de dimensiune

-Facefuck

-Fin faciala

-Dominare soft

-annilingus

-uro activ/pasiv(pe corp,de la gat in jos)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna :* :x

Eu sunt Larissa,sora Andreei :)

Sunt o fire pasionala,calda si prietenoasa!

Serviciile mele sunt de sex oral nep(in functie de igiena),normal protejat,finalizare corporala,faciala(+50lei)FK!Accept fantezii,imi plac experientele noi :)

La mine este 250lei/fin 500lei/h

  • Like 3
Link spre comentariu

Buna ,sunt Amalia  ceea ce iti pot oferi este Oral P/N,saruturi in functie de igiena orala,Normal P ,Fantezii in limita bunului simt,masaj de relaxare. Nu ramane decat sa fie conexiune iar totul poate fi cum trebuie .In compania mea 60min-500,30min-250..Ne putem stabili o intalnire pe baza de programare.Igiena fiind principapul aspect.Disponibilitatea mea 11:00-22:00.0728 639 514

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

400 lei finalizarea? Mai bagam un anal si o finalizare faciala ( deci nu ceva iesit din comun) si avem 600 finalizarea. De tariful la ora nu zic nimic ca imi sare tastatura cand incerc sa scriu ceva despre acest subiect. :D

 

Andreea vei bate recordul in Oradea cu aceste tarife.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Stai sa-mi scutur nadragii ca am picat in cur.... Gata :slap2 Deci astea-s preturile pt Oradea????

Ca daca asa stau treburile mai bine o fuga la Viena sau Budapesta.... Parerea mea.

  • Like 5
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Mai fetelor sa nu va suparati pe mine da' aicea e provincie, n-avem ministere, multinationale si alte surse de venit...

Fiecare cere pretul dorit,daca nu poti nu mergi,simplu si la subiect.

Fiecare plateste cat il tine contu.

Daca pretu meu pt o flegma e 10.000 de euro, ce treaba are x sau y cu pretu cerut de mine.

Ma doare in pl de toti din oradea, sa vina fetele ca are cine sa isi petreaca timpu cu ele.

Salutari. Si no hate, dar asta e adavarul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Fiecare cere pretul dorit,daca nu poti nu mergi,simplu si la subiect.

Fiecare plateste cat il tine contu.

Daca pretu meu pt o flegma e 10.000 de euro, ce treaba are x sau y cu pretu cerut de mine.

Ma doare in pl de toti din oradea, sa vina fetele ca are cine sa isi petreaca timpu cu ele.

Salutari. Si no hate, dar asta e adavarul.

Te doare in pula de toti din Oradea? Pai atunci ce pula mea cauti pe topicele din Oradea? Vrei sa vorbesti cu fetele de pe acest topic, atunci scrie-le in PM sau vorbeste cu ele la telefon dar nu ne jigni mai pufarine. Ai bani, bravo tie, dar stai cuminte in banca ta si fute pe cine vrei tu, dar nu ne da noua indicatii.Ai inteles? Sau ai inteles o pula si vrei sa-ti desenez?
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Fiecare cere pretul dorit,daca nu poti nu mergi,simplu si la subiect.

Fiecare plateste cat il tine contu.

Daca pretu meu pt o flegma e 10.000 de euro, ce treaba are x sau y cu pretu cerut de mine.

Ma doare in pl de toti din oradea, sa vina fetele ca are cine sa isi petreaca timpu cu ele.

Salutari. Si no hate, dar asta e adavarul.

:)
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...