Sari la conținut

Melania, cea mai frumoasa chubby 0728488232


Postări Recomandate

 

 

Am fost de câteva ori la ea in ultimile săptămâni și mă laud cu o descoperire de excepție. Poate au descoperit.o și alții și n.au scris, așa că o să scriu eu. Melania e o fata bruneta, la vreo 26 de ani, ten, piele albe, dantura perfecta, frumoasa la fata, plinuță, sâni super frumoși, mari, nr 4 spre 5, super comunicativa și laudele nu au cum sa se oprească aici. Ca și prestatie, nu e veche in branșă, are câteva luni, servicii bune, implicare maxima, nu face cim, anal face pt 50 in plus, fk, gfe super, oral neprotejat, finalizarea este 100lei, ora 200lei. Mai multe detalii găsiți la fata locului, acum să dau și note:

 

Oral: 8, neprotejat, umed, fara cim, atenție la zone.

Normal 9.5 gemete și implicare maxima.

Anal 9.5 la fel, strâmtă, simte tot.

Gfe 9.5 e cu tine.

Igiena desăvârșita.

 

Halat 150 fin cu tot cu anal, eu am revenit și voi mai reveni.

 

I.am spus de forum și a spus că o să.si facă cont și o sa ne încânte cu niste poze recente și reale.

  • Like 35
  • Minus 13
Link spre comentariu

Locația, Răcari, primul bloc pe dreapta, binecunoscut, apartament renovat tzipla, este vecina de palier cu Cristina low cost, pozele sincer nu sunt ale ei, n.am insistat prea mult sa.mi dea sau sa.i fac, așa că fiind mare și vaccinata își va pune aici poze:))

  • Like 10
  • Minus 6
Link spre comentariu
Vizitator alex_xx
Reputație: 0

Chiar ca, dacă mai treci pe la ea fă-i un set de poze.

Iar dacă e pe palier cu Cristina atunci sigur are și gândaci la pachet! :d

Adica are ciuperci la pizda? Sau? Pestele in bucatarie? Ca nu stiu care e treaba?

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

@Sangre primul rand multumim pentru recenzie si pentru ca esti dispus sa imparti cu forumul experienta ta, ai putea te rog sa definesti termenul de plinuta, plinuta as in 1, 65 si 60 de kg sau plinuta in sensul de 1, 65 si 80 kg? Ca ultima varianta rupe cantaru si vorba altui frate hernie is just like STD's something I try to keep myself free from :) 

Link spre comentariu

Cam așa să zic 1.66 cu 70 kg. Tate mari frumoase, piele alba, par negru, frumoasa la fata, dantura perfecta. Pestele sta în cuptor că bucătăria e open space și gândacii nu intra că nu le place, e prea curat.

  • Like 12
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Pretutindeni
  • Oras:Pretutindeni

Am fost si eu in vizita de lucru la Melania.

Asa este...o tipa mai plinuta dar arata bine la fata,tzatzele sunt frumoase, ai pe ce pune mana , piele fina, epilata frumos, igiena foarte buna.

M'a invitat la un pahar de apa si la o discutie la tigara, ca sa ne cunoastem mai bine, am inteles ca are un jur de 26ani.

Locatia este pe Racari, intr-o garsoniera curata.

Mi-a oferit un prosop, ca sa ma duc la dus, apoi a facut si ea, eu asteptand in pat.

A inceput cu un oral bun, ceva tendinte de DT, se implica, dupa care am pus-o capra ,am luat-o pe la spate si apoi cu ea deasupra.. Se umezeste natural si se implica, geme frumos. Am incercat si un pic de anal, dupa care am finalizat in prezervativ.

 

Oral 8

Normal 9

Gfe 9

Anal 8,5

Locatie 9

Igiena 10

Pret pt un numar= 100 +50lei anal

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Bifat si eu.

Locatia, asa cum s-a scris, pe racari, curat si frumos amenajat.

Melania, la fel cum s-a descris mai sus. Cam 1,60-1,65 si vreo 70 de kg, bruneta, piele alba si sani mari.

Am stat putin de vorba apoi am mers pe rand la dus. 

In pat a inceput cu un oral bunicel dupa care am trecut la normal cu ea deasupra si doggy. Am trecut iar la oral si am terminat. De mentionat ca am anuntat-o cand vine pentru ca stiam ca nu face cim.

 

Note: 

Locatie: 9 - pentru ca e pe racari

Oral: 8

Normal: 10 - traieste bine momentul

Gfe: 9 - cam timida cu FK.

Igiena; 10

Aspect: nu dau nota pentru ca depinde mult de gusturile fiecaruia. unii vor da 5 altii 10.

Halat: 100 lei o finalizare.

  • Like 15
Link spre comentariu
Vizitator batranul george
Reputație: 0

Am fost și eu, simpatica fata, am dat doar o muie combinata cu fk, dar nu prea mult. Mi-a plăcut, ma grăbeam, voi reveni poate sa vad și cu sexul cum e. De grasa nu știu dacă are 70 de kg, dar e destul de proeminenta burta. Cine are fantezii cu femei însărcinate poate merge cu încredere. În rest curat, ea curata, mi-ar plăcea sa se și machieze. Dacă revin, voi da și note. Pana atunci sa nu-i stricam jucăria lui Sangre.

Pe de alta parte la banii ăștia e mai mult decât ok.

  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:bucale
  • Oras:bucale

Super gagica,Am fost si eu astăzi la ea.

Am avut noroc cu programarea făcută cu 20 min inainte.

Blocul de pe racari cel renovat.

Locație: chiar dacă este o garsonieră este de nota 9.asta cu gândacii este vrajeala .

Aspect fata nota 9. Frumușică, tate mari si frumoase,piele albă,cur misto .Super gagicuta.

Am stat o ora si m_am simtit ca la o prietena.

Amenda de 200 roni achitați de mine din proprie inițiativă.

De revenit cu siguranta.

Sper sa nu se retragă curând

Multumesc draga mea esti o super fata.

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...