Sari la conținut

Melania, cea mai frumoasa chubby 0728488232


Postări Recomandate

Vizitator picard91
Reputație: 0

sigur e un bot ceva, ca nu sta nimeni intreg la minte sa scrie pe 50 de topice ore in sir

E un obosit care a facut un script de spam/phishing/scamm. Pe romaneste: un fel de excroc esuat si obosit, care nu are ce face toata ziua. Problema e pentru cei care dau click pe link, pentru ca-s mancati la portofel.

Link spre comentariu

Avand in vedere ca Melania nu are anunturi si nici cont aici, o sa intreb pe cei ce au fost recent:

ce tarife mai are ?

si cam in ce intervale de timp poate fi gasita ?

 

N-a mai fost nimeni recent ??  :( 

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti
s au aliniat astrele si ptr mine si am reusit sa i fac 2 vizite. una vineri si celalta luni, acum 2 sap.

mod de contact a fost whatsapp, cu cateva zile inainte. mi a fost frica ca insist prea mult si o sa ma resping. dar a inteles. prima vizita a fost de cunoastere. m a primit intr un capotel de matase neagra si in pielicica goala. m a servit cu un paharel de apa si am stat in bucatarie la un pahar de vorba. nu stiu daca are obiceiul sa citesca ce scriem noi, dar mintea mea si privirea zbura la sanii ei. discutia in bucatarie a fost captivanta si m am mai linisti. dupa o lunga perioada de discuti a venit momentul sa ma duc la dusi si sa purced spre dormitor. s a dus si ea la dusi, iar eu am asteptat o cumintel pe patut in cucu gol. cand a ajuns in dormitor si si a dat jos ce avea pe ea, efectiv am sarit pe ea. luat tzatza n gura, FK, iar tzatza si tot asa. am bagat un 69, dar nu prea cred ca i a placut, de nu am experienta, dar m am straduit sa nu i inghit lindicu. a urmat un sex scut, cu mine deasupra. a dosu vizita a fost ceva mai scurta, dar in linii mari, tot ca prima vizita. ce note sa dau....clar ca mi a placut mult, de cum a vazut o. are tot ce ti trebuie si ai putea sa stai toata ziua cu ea si sa nu observi ca trece timpul. are o privire de inocenta, o perece de sanii superbi, un fundulet tare si numai buna de muscat, o piele fina placuta la atingere, manute frumoase si ingrijite, o dantura de exceptie. de revenit o sa revin cu drag.

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

s au aliniat astrele si ptr mine si am reusit sa i fac 2 vizite. una vineri si celalta luni, acum 2 sap.

mod de contact a fost whatsapp, cu cateva zile inainte. mi a fost frica ca insist prea mult si o sa ma resping. dar a inteles. prima vizita a fost de cunoastere. m a primit intr un capotel de matase neagra si in pielicica goala. m a servit cu un paharel de apa si am stat in bucatarie la un pahar de vorba. nu stiu daca are obiceiul sa citesca ce scriem noi, dar mintea mea si privirea zbura la sanii ei. discutia in bucatarie a fost captivanta si m am mai linisti. dupa o lunga perioada de discuti a venit momentul sa ma duc la dusi si sa purced spre dormitor. s a dus si ea la dusi, iar eu am asteptat o cumintel pe patut in cucu gol. cand a ajuns in dormitor si si a dat jos ce avea pe ea, efectiv am sarit pe ea. luat tzatza n gura, FK, iar tzatza si tot asa. am bagat un 69, dar nu prea cred ca i a placut, de nu am experienta, dar m am straduit sa nu i inghit lindicu. a urmat un sex scut, cu mine deasupra. a dosu vizita a fost ceva mai scurta, dar in linii mari, tot ca prima vizita. ce note sa dau....clar ca mi a placut mult, de cum a vazut o. are tot ce ti trebuie si ai putea sa stai toata ziua cu ea si sa nu observi ca trece timpul. are o privire de inocenta, o perece de sanii superbi, un fundulet tare si numai buna de muscat, o piele fina placuta la atingere, manute frumoase si ingrijite, o dantura de exceptie. de revenit o sa revin cu drag.

Ce e ala dusi?

  • Like 1
Link spre comentariu

Pe caldurile astea insuportabile am reusit sa ajung la Melania.

Programare facuta usor (sms cu o zi inainte) si ajung la usa ei - unde imi deschide, in halat si cu zambetul pe buze.

Pot sa confirm ce scrie si in titlul topicului si in recenziile colegilor: chiar e frumoasa ! Are trasaturi foarte placute !

 

A urmat o lunga conversatie (un sfert de ora cred) - nici un strop de graba, desi am platit doar o finalizare.

Teme diverse, de parca ma stia de ani de zile.

 

Am facut apoi rapid un dus (facusem si acasa, dar e canicula totusi) si ajungem in dormitor.

Aici mi-a explicat ca a avut o serie de experiente nereusite cu unii clienti si si-a restrans mult gama de servicii

(nu mai accepta cunni, FK, 69 etc - desi ii placeau).

DAR chiar si cu servicii limitate, tot a fost bine: are un entuziasm cum n-am vazut la nimeni.

Si la oral si la normal (vreo 3 pozitii, ultima fiind pe la spate cu picioarele stranse, mi-a zis ca e favorita ei)

 

Ne-am despartit cu pupaturi si imbratisari ! O atitudine care mi-a placut mult !

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...